Na Supertestu se objevil Prototyp A43 BP, britský těžký tank Tier VI

Uzavřený Supertest se těší návštěvě těžkého britského gentlemana, prototypu A43 BP. Hráčům známého jako Černý princ, velký bratr Churchilla (tanku nemyslíme premiéra).

Prototyp Černého prince je jakousi vedlejší linií k Churchillu. Je více opancéřován (150 mm čelně na věži a trupu) a je osazen britským dělem 17-PDR s vysokou kadencí (11 ran za minutu) a má vynikající průbojnost (171 mm se základními náboji). Chcete-li prostřelit pancíř zvláště tvrdého soupeře, můžete použít APCR schopné penetrovat 239 mm oceli.

BP za to platí vysokou cenu v podobě pohyblivosti. Je pomalý a těžkopádný, s maximální rychlostí pouhých 20 km/h. Otáčení korby je pouze 20° za vteřinu, pohyblivější tanky ho bez problémů utočí. Budete si muset zvyknout na tuto královskou eleganci.

Prototyp BP A43 byl vytvořen tak, aby pomalu, ale stylově prorážel nepřátelskou linii. Jeho pancíř dobře odráží poškození od vozidel stejné úrovně, a jeho výzbroj  je dostačující tak, aby poškodila každého nepřítele. Jediné, co dělí A43 od naprosté dominance na každém bojišti je jeho neohrabanost.

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
jajakolo
Čtenář
jajakolo

Líbí se mi 😀 Chulchillovské tanky (5-7) hrálo se mi s něma dobře, ačkoliv měli špatnou pohyblivost i tak se s němam dalo dobře bránit a pokud jste s něma dostali dopředu a měli pokryté záda a boky mohli jste tím ”flusátkem” každého uklovat.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Mne by zajimalo z jake doby mas tyto zazitky. Ja si dodnes nechal BP s novou 3. skilovou posadkou, ale dnes s nim vyjizdim minimalne. Vsechny novejsi linie te bez problemu penetruji,, pomala rychlost a kolmy pancir je nejhorsi kombinace ve hre. Ano, dobre odrazis strely stejneho nebo nizsiho tieru, ale ty vyssi co potkavas v 70% bitev? OMG

Glock17
Čtenář
Glock17

Vývojový mezistupeň mezi Churchillem VII (tier 6) a Black Princem (tier 7). Pro majoritu je to tank k ničemu, jen další TOG II, zbytečná legrácka do hry. Král proti pětkám, volná HPčka pro devítky. Nekupovat, nehrát, šetřit nervy a peněženku.

jajakolo
Čtenář
jajakolo

Od kdy můžou šestky do devítek ? 😀 😀 😀

V podstatě každá 6 je žrádlo pro 8 ale to neznamená že s tím nepůjde něco zahrát + ja bych ho třeba bral 😀 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

*do osmiček.

Tobě nestačí stromový Black Prince? Každý tank je namíchán ze tří ingrediencí – pancíře, mobility a výkonu kanonu. Tam, kde jsou dobré alespoň 2 složky, tam se dá říci, že tank je balancován. Co ale nikdy nechceš, je tank, který má jedinou ingredienci. A43 BP je stejný šrot jako TOG nebo Sturer Emil = má než dělo. Neujedeš a proti stejným a vyšším tierům ani neodrazíš. V bitvě vypálíš 3 rány a slavně zdechneš, protože tě přejede oponent v KV-2, KV-85 nebo v O-I (nejčastěji viděné tier6 hevyny) Takové hraní nepovažuji za výsledek.

Podle mne je to tank pro sběratele stejně jako TOG II. Kdy jsi ho naposledy viděl v bitvě?

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Jemu BP staci. Ma tam 200 bitev a 400 prumernou DMG. Proste super tank. 😉

Glock17
Čtenář
Glock17

Aha, já diskutéry nelustruji podle jejich WoT statistik. Já vycházím jen ze svého skilu a zkušeností.

Timer0ne
Čtenář
Timer0ne

TOG je hrozna s***** ale treba s BP mam perfektni bitvy takze si myslim ze todle nebude k zahozeni. Kazdopadne jak pises o tech 3 ingredienci tak ted sou v podstate jen dve protoze dokud bude goldova munice stale takova jaka je ted tak pancir je kazdymu tanku k prdu.

Glock17
Čtenář
Glock17

No TOG nemá ani pohyblivost, takže vše závisí jen od náhody = že pojedeš tam, kde je nejvíc cílů a kde tě soupeři nebudou markovat. Buď namlátíš velkou damáž a prohraješ… nebo nastřílíš velké nic a vyhraješ. To není můj styl zábavného hraní.

stewen7202
Čtenář
stewen7202

Urcite TOGG je dnes rarita ale byval to riadny zabijak….

Le3ky
Čtenář
Le3ky

Ten tank si kupi iba hrac artyn aby potesil kamosa klikaca v protivnikovom time.

sejba
Čtenář
sejba

co je na něm horšího od stromového mimo Hp nějak nechápu co to jsou za novinky sesazovat o tier níž tank a dát ho jako prémiový ( jo aha prašule)

Delivery
Čtenář
Delivery

Já si vytrpěl skoro všechny tiery od této linie a byl spokojen až s Caernarvonem. S BP se mi nehrálo dobře hlavně kvůli jeho rychlosti. Navíc ten pancíř je relativní díky obrovskému weakspotu na podvozku. Naopak když jsem ho potkal třeba s KV3, tak jsem s ním neměl problém ani když byl full HP.