Zajímavý přehled hráčských kuriozit čerpáme z pátého videa takto zaměřené serie od autora WoTfan z RU regionu na jeho YT, jde tedy předpokládat,že se zde zmíněné statistiky EU hráčů netýkají, ačkoli o nich občas padne zmínka. Do statistik pochopitelně nezahrnuje účty s velmi nízkým počtem bitev.

Nejnižší poškození na hru

Hráč (53.000 bitev, nejhranější tier 5-8) s průměrným poškozením na bitvu – 56 dmg kupodivu neskončil na “prvním” místě, trumfnul ho ten (38.000 bitev, naprostá většina odehraná s tier VI dělostřelectvem) s průměrně nastřílenými šesti body poškození na bitvu – ano, čtete správně, 6 DpB ! Máme mezi sebou i absolutní pacifisty a odpůrce zbraní…

Milosrdné dělostřelectvo

Hráč (17.000 bitev) s nejnižším průměrným poškozením na tier X artilerii dosáhl též “pěkného” výkonu – 706 dmg/bitvu.

Smolař roku
Velkým specialistou je hráč, který za více než 3.000 bitev “dokázal” dosáhnout neuvěřitelných 19,3% vítězství. Jeho statistiky přitom nijak nevybočují z lehkého podprůměru, dokáže nastřílet nějaké poškození a také statistika asistence není úplně mizerná. Na tier V tanku M4 má po tisícovce bitev s ním rovnou nulu u procent vítězně zakončených her. I takového ovšem dokázal někdo překonat – hráč s téměř 14.000 bitvami a 0,7% vítězství. Ten má nulovou úspěšnost stran vyhrávání hned na dvou svých nejhranějších strojích – britské Matildě a Německém Pz. I C, na kterých odehrál celkem téměř 6.000 bitev. Nikdo nerozumí tomu, jak to dokážou, ale vzpomeňte si na ně, až vám bude smutno z dlouhé serie vašich porážek.
Mobilní verze
I Blitz má své rekordmany, konkrétně hráče s více než 100.000 bitvami a úspěšností lehce pod 42% vítězství. To samotné by nebylo až tak zvláštní, jako spíše fakt, že na takový počet bitev je od vzniku této verze hry potřeba odehrát více než 70 her denně…

34
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

World of Bots

Milan255_1
Čtenář
Milan255_1

Lepší než World od WM8 hunters,horší jsou hráči co mají odehráno 50.000 bitev a musi si honit EGO/WM8 na nízkých tierech (3,4) proti nezkušeným hráčům.Ze jo Glock17 🙂

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

Jako podle wotlife apod. Je Glock hodně špatný padder na low tieru…..sorry kámo ale ten účet je hroznej……ten průměrný tier to WN hrozně kazí…..ale zase na druhou stranu má na VIII+ průměrné výsledky….

U tebe Milane není průměrného nic…sorry ale jako hráč nestojis za nic a pokud si myslíš že hrát dobře je jen o honění ega apod. tak jsi opravdu hlupák….. A btw mezi tebou a glockem je v průměrném tieru rozdíl 1….a mezitím co on si dokázal vyjezdit slušné staty alespoň na low tierech….Ty jsi dokázal jen brečet tady na fóru.

Milan255_1
Čtenář
Milan255_1

A ty jsi dokázal co, v jezdit 30 tanku tak to je síla. S 30ti tanky a 1100 bitvama sem ani nepiš.

Glock17
Čtenář
Glock17

Je to marný, je to marný… je to marný.

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL
Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Ze zvědavosti jsem se podíval na tvé výsledky a žádná sláva to není. Pokud jsi sám podprůměr, nekritizuj ostatní.

Glock17
Čtenář
Glock17

Tak především je mi nějaké WN8 u zadku, nikdy jsem ho nepoužíval jako měřítko úspěchu a nikdy jsem ho nesledoval… A že jsem jezdil hodně lowtiery? Kde jinde jsem si měl v letech 2011-2013 (doba, kdy jsem drtil lowtiery nejvíc; v té době WN8 vůbec nebyl, používal se WN6) vyjezdit dobré posádky (10 německých a 10 ruských)? Já prostě nejezdím tier6 – tier10 s posádkami, které nemají méně než 3 perky. Moje nejhorší posádka má aktuálně průměrných 350 % perků, nejlepší má průměrných 680 % perků (posádku mám z roku 2011 bez nultých perků a podobných ptákovin).

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Kamaráde lžeš a ani se nečervenáš. Za posledních 30 dní máš průměrný tier 3,98, za posledních 7 dní 3,45. Takže ne roky 2011 až 2013, ale žhavá současnost.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

“Chce se mi blejt, velebnosti” 🤢

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Zkrátka vyhmátl účty kde se testují Aimboti a boti, zkrátka nic nového, na RU serveru se to toleruje. Jo teď jsem zažil bitvu kde se T30, IS-3 a IS-6 ve fullu bála osamocené a dost načnuté IS-M, díky tomu jim vjeli do zad CDC a EBR 90 a nevěděli si s nimi rady až nakonec chcípli. Jo vyprávějte mi o botích účtech…

Dedek
Čtenář
Dedek

To snad ani nejde, jak tam píše za 1000 bitev s M4 nula vítězství, to za něj tým nikdy nevyhrál? Takový vliv snad jeden hráč na bitvu nemá. Občas se mi stane, když mi spadne net nebo máme v práci výjezd, že taky nazasahnu do děje a přesto vyhrajeme, tohle snad ani není smůla…🙂

Pavel
Čtenář
Pavel

přesně, to jen dokazuje jak WG je po těch letech pořád neschopno udělat něco s MM

Glock17
Čtenář
Glock17

Já bych neřekl, že se tam testují, já bych řekl, že se na takových účtech boti učí (neuronové sítě).

Dido_Skydo_SK
Čtenář
Dido_Skydo_SK

Dnes som stretol v homefronte chlapíka , ktorý mal po 103K bitkách cca 150 dpb a 30-40% wr. Motal sa po mape a strieľal do spojencov 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

To byl bot.

David
Čtenář
David

Jeste to muzou byt deti hracu ja to znam dobre. Moji kluci mi v Blitzu strili porad a zlobim se? Ne je to hra a deti si hrsji jako Vy a ja. 😀 Budte happy borci

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nečekáš snad, že budeme mít radost z toho, že spoluhráč v týmové hře nám kazí hru jen proto, že je to dítě a dobře se u toho baví?

Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Skvělá práce…

Rovano
Čtenář
Rovano

Nečeká, protože je hrdý rodič. Tohle je stejný problém jako si stěžují učitelé ve škole.

Hjc
Čtenář
Hjc

Mozno nepoznaju mys a iba ramuju…

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Tohle vůbec není o smůle, absolutně špatná interpretace. Tohle je úmysl, kdy jsou hráči, kteří úmyslně sabotují vlastní tým tak, aby prohrál. Evidentně se jim to daří a WG na to kašle. Ono právě na těch nízkých tierech, když odstraníte dva tanky, tak to udělá strašně moc. A teď, až zruší palbu do vlastních, tak to bude ještě horší. Proti takovým nebude žádná obrana.

VijaCZ
Člen

V tomhle se shodneme, je to jediný vysvětlení který dává alespoň trošku smysl, že se sami na svých porážkách aktivně podílejí. I nektivní boti mají win rate nad 30%…

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Já kdysi dělal pokus na testovacím účtu, kdy jsem jen poslal tank do bitvy a nedělal jsem vůbec nic. WR bylo po 50 bitvách 41%. Na hlavním fóru byl v minulosti i maník, co se snažil hrát úmyslně na co nejnižší WR a chlubil se tím, jak umí sabotovat hru aniž by dostal BAN. Ten měl podobné statistiky jako v článku.

PS: Ti, co mi dali mínus o hře neví vůbec nic.

Karaya12
Čtenář
Karaya12

To jsou tak nesmyslná čísla, že si jsem na 99.9% jist nějakou manipulací. To nejde dokázat ani kdyby ten člověk opravdu sám chtěl. Na to musí být spolupráce více lidí.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

To je spíš manipulace se statama, nikoliv herní. Dokážeš si představit ty kvanta lidí co by se na tom muselo aktivně podílet? Takže někdo (?) má zjevně hacknutý systém(y) a hraje si (doufám, že pouze) s tabulkama.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

I za situace, kdy má nastřílený lehký podprůměr? To znamená, že nějaká aktivita tam být musela. Tisíc her je fakt síla, pokud je to tedy pravda, ale WoT už je takové. Je to cca 10 dní kdy jsem “uhrál” s tierem 8 celkem 22 her z toho výher jedna. Průměrný nástřel cca 1300 HP. Od té doby je mi z tý hry blivno. Bez chuti a nálady si “odstřílím” svých pár bitev, jenom tolik, abych dosáhl na svých pět premií za vítěztví a jdu od toho. Mít permanentně v týmu namíchaných 5 – 6 hráčů s WN méně než 200 se fakt omrzí, obvzvlášť pokud to není recipročně namíchané i v enemy týmu. Mít rozdíl v (týmovém) průměrném WN8 1800 bodů je fakt síla. To celkem silně odradí od dalšího hraní.

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

Mohli by ste urobiť EU antirekordy… inač nechcem byť zlý ale hráčov na 5:32 a 6:07 mi nevie nájsť 🙂

Ondra_Ori
Čtenář
Ondra_Ori

Nick toho hráče s 19 WR by nešel zveřejnit? Přijde mi to moc málo….

Glock17
Čtenář
Glock17

Proč se ptáš? Hraješ snad na RU clusteru?

Ondra_Ori
Čtenář
Ondra_Ori

protože ty hry má určitě nahraný v rotách

Frerry
Čtenář
Frerry

od autora WoTfan z RU regionu na jeho YT …………co kdyby jsi hned v té první větě klikl na to modré YT? a ono tě to navede na youtube a můžeš se v klídku na to video s tím umělcem podívat a závoveň vidíš,co je to za Ňoumu? hmmmm?

myzrael333
Čtenář
myzrael333

Nechci se chlubit, ale věřím že bych té M4ce tu bitku vyhrál. To by byl pak brečík :D.

VijaCZ
Člen

Pokud ho vítězství potká v míň než 0,49% tak tam stejně bude nula % 🙂