Jak už plyne z názvu článku, tento vcelku známý “youtuber” natáčí své hry a dává je na svůj kanál. Málokdo však ví, že tento jedinec používá aimbot, jen to nedává vědět svým přepínáním režimů kamery.

 

Pokud jste hádali kdo to je, tak nejspíš máte pravdu, pokud jste vsadili na hráče Konvalina11. Jestli někdy jeho přenádherně zdobený kanál otevřete (nedoporučuji), vyjedou vám videa s náhledy, které se snad ani nedají popsat, za to bych mohl dostat Nobelovu cenu za literaturu, kdyby se mi to povedlo. Dalším hlavním tahákem jsou jeho “krutopřísně epický” názvy videí, které nejsou více než jedním velkým clickbaitem a tahákem na děti.

Toto mi vše vůbec nevadí, každý má svojí cílovou skupinu, ale to co mě skutečně nejvíce vytáčí, je natáčení replayů, kde je znatelně vidět aimbot a chlubení se svým “výkonem” v bitvě.  Děcka mu to v komentářích samozřejmě žerou a tleskají mu, když ho vidí na ulicích nebo rozpoznají jeho hlas v městské hromadné dopravě. Samozřejmě ti chytří už toto podezření nahlásili a já jako autor článku budu posílat zprávu na podporu také.

 

Toto chování je snad největší drzostí, co jsem na WoT cz/sk scéně viděl a je až podivuhodné, že to tomuto h(s)ráči to stále vychází. Doufám, že se jednou všechen jeho progress smaže, on dostane permanentní ban, bude klečet na kolenou a prosit WG o odpuštění. Cheatování je největší sviňárna na poli herních titulů, nemluvě o cheatování v online hrách.

Pořád nám tu zůstává otázka – To to opravdu nikdo neřeší? Dokonce se objevili případy, které se už vůbec nebojí a svojí hru společně s cheaty streamují rovnou na službu twitch. A hádejte co? Stále nemají ban!

36
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tipoval jsem dobře 🙂

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Hm taky už jsem nahlašoval, čekal jsem kdy to tu bude. Nahlašoval jsem několik vemen co si myslí jak jsou chytří že to škubání zaměřovače svádí na serverový zaměřovač, prý to tak blbne…
Mám ho zapnutý taky a ve svých záznamech bitvy to nevidím že by to škubalo jak jim. Nejlepší byl carramba který na obhajobu videa svého kamaráda co uploadnul na YouTube a aimbot tam byl viditelný na kilometry začal všechny diskutující napadat. No zábavné to bylo. Jinak podpora prakticky nic neřeší, jen vám pošle ctrl-c ctrl-v odpověď že ve hře jsou mechanismy co to hlídají a tím to končí, tvá Máňa…
Jo mechanismy jsou velice dobré, teď jsme o víkendu jeli s kámošem a potkali jsme nepřítele co 2x po sobě zapálil mě, pak kamaráda a pak tam házel sirky dál, podpálil další 3 tanky. Jo funguje to naprosto skvěle milé WG!

juraj
Čtenář
juraj

Preco takyto ban nedostane a henten starcek co strymuje dostal zabanovane? Ja co som pocul tak to islo nie cez podporu ale bolaky ludia mali kontakt na teho kaju a ten zariadil. Ci je to pravda neviem. Ale je velmi zle ked sa nepostupuje u setkych rovnako.

Garrth
Admin

to sis jeste nezvykl v tomhle svete, ze ten, kdo ma kamarady na spravnych mistech, muze vsechno?

juraj
Čtenář
juraj

Ked sa zvyknes rezignejues na boj o napravu garth. Teda nie nezvykol a pokazdykrat na nespravedlnost poukazujem.

FckJū
Čtenář
FckJū

Podle trotlů a žlutých kretenů má aimbot každý nad 2K WN8 (tudíž hraje lépe než ta hromada sraček mezi kterou patříte)……

Závist není pěkná vlastnost….
Takže se zamyslete a zkuste tu hru hrát lépe a ne pořád jen brečet a hledat výmluvy….

Garrth
Admin

nikdo se tady nenaváží do dobrých hráčů a obávám se, že fakt nikdo nezávidí ubožáčkovi, co musí používat aimbota, aby si zvedl ego, což je případ toho chlapce

a docela bych uvítal, abys lidi tady nenazýval “hromadou sraček”

FckJū
Čtenář
FckJū

Závistivá mrdkev co chce vidět aimbot ho vidí i když není….
Nemá náhodou QuickyBaby taky aimbot?????

Garrth
Admin

ne, protože umí hrát a není už taky mladý, aby k tomuhle tíhnul

opět a naposledy tě žádám o slušné vyjadřování

FckJū
Čtenář
FckJū

Myslím že tato konverzace nemá význam.
Daný hráč (Konvalina) hrát umí a upřímně na záznamu vůbec aimbot nevidím.
Nicméně (pro tvůj malý mozek) i kdyby aimbot měl tak to tvoří jen nepatrnou část skillu a herního umění… což ale hlupáci nepochopí takže si můžeš myslet co chceš

Garrth
Admin

ty tam vážně nevidíš skákání zaměřovacího kruhu úplně mimo bod, kam skutečně míří?

já to chápu, že aimbot neudělá vše, jde spíš o to, že se nestydí se s tím prezentovat na veřejnosti

fakt by to nešlo bez toho napadání? btw to, že aimbot z člověka neudělá superunicum je dobrý námět na článek, nechceš o tom napsat?

DoktorKevina
Admin

máš tu nick jako ve hře? K tématu aimbot předmněřuje na weakspoty a slabě pancéřovaná místa. Tím ti odpadá jedna z věcí na kterou se musíš soustředit. A dovoluje získat větší přehled o pozici tanků soupeře, jelikož na to máš čas.

Garrth
Admin

na tom nezalezi kdo to je, nebo jak hraje, on jen zastava svuj nazor, sice nepouziva uplne dobry zpusob, ale i tak ma v necem trochu pravdu

Rax
Čtenář
Rax
Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Zábavné. Jak říkám je lepší být trotlem a žlutým kreténem než namachrovanou fialkou, to co jsem s nimi zažil by bylo na samostatný článek.
No být tebou si to tady pročtu znova, lépe a pomalu a kouknul na video jinak by jsi nevyplodil takovou hromadu sraček.
OK, když mě dá ammorack nebo mě podpálí hráč co má vysoké WN tak je asi jasný co se stalo, dostal jsem rekt jak prase, zkrátka to umí. Jenže jak jsem popisoval toho šmejda co podpaloval na co namířil tak měl 44% WR a WN na hranici černé barvy, takže co se asi tak logicky mohlo přihodit.
Někde jsem viděl video debílka kterému podle hlásku ještě ani nesestoupila varlata co na YouTube propagoval aimbota s AMX 12t.
Hrál to snad nohama(jeho herní statistiky by tomu odpovídali), nadával u toho jak dlaždič že jsem se i já něco přiučil ale udělal kolečko u E-25 a dal jí ammorack. Takže prý to nepomáhá, jsme všichni mimo.
Takže o tohle tu jde, sice hraje jak vemeno, hned chcípne ale díky tomu že za něj míří počítač ti tu hru úplně znechutí. O to víc je smutnější když se někdo nebojí a hodí na net video jak je dobrej ale míří za něj počítač.

Garrth
Admin

co ja vim od chlapu co delaji warpack, tak jeho prumerny uzivatel ma 46% win a 750 wn …

FckJū
Čtenář
FckJū

Takže podle tebe existuje mód který přímo ovlivňuje výpočty WG serveru a umožní ti zapálit několik tanků po sobě???
To asi né…… takhle to fakt nefunguje…..

Garrth
Admin

spíš to myslí tak, že existuje v programu možnost nastavit si preferenci míření na nádrž/motor

DoktorKevina
Admin

Zkus si o tom něco najít a zjistíš.

FckJū
Čtenář
FckJū

Konspirace a hromada nesmyslů, ano aimbot míří na slabá místa (viz nádrž, motor, munice) ale nedokáže zaručit jejich poškození a už vůbec nezaručuje to že 100% trefí a penetruje…..WG RNG žádný mód ovlivnit nedokáže (muselo by se jednat o hack vůči WG serverům a to by dlouho nevydrželo), takže opět….. prosím zkuste tu hru vnímat místo nadávek a nesmyslného obviňování…….

blc
Čtenář
blc

Pokud střílíš z blízky, tak eliminuješ přesnost a pokud střílíš s velkou ráží a poškozením, tak dokážeš přebít HPčka modulu, takže vždy tem modul zničíš …. ale to ty nechceš přiznat, pro tebe je vše křištálově v pořádku …

juraj
Čtenář
juraj

Fuuuha to aky nasraty tuna dosiel henten ujo? to chce klud, drknut seba po pol deci a bidze dobre

SITMIR
Čtenář
SITMIR

Komunitní kontributor . 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Taky jsem to ted zjistil…to je koukam mozny vsechno uz.