WarGaming nám scénář letošního halloweenu podává po troškách a chvíli to dokonce vypadalo, že žádný speciál nebude. Přesto dnes už víme, že bude a umíme dohledat a dopátrat nějaké drobečky a stopy toho, o čem speciál bude. Takže pokud máte rádi překvapení, přestaňte číst a zavřete tuhle stránku abyste se nedozvěděli něco, co vědět zatím nechcete.

Pro vás ostatní tu mám několik stop a náznaků toho, co se bude dít. Pro začátek známá fakta :

  • Bude se jednat o PvE kooperativní režim, kde skupina pěti hráčů bude bojovat proti botům.
  • Na obrázcích a videích se vyskytuje skupina hráčů v Sovětských tancích MT-25, podle toho co psal Kayi4ek to ale nebudou jediné řiditelné stroje v tomto eventu.

  • Pokud jsem texty pochopil správně, má se hrát na velmi halloweensky upravené mapě Nebelburg, kam tým přenese brána do jiné dimenze.

  • Úkolem týmu bude přes hrdinný odpor botů sesbírat veškerou “zelenou esenci” a dovézt jí k bráně a tím znemožnit těm věcem na druhé straně proniknout do našeho světa.

Dále už jen domněnky a konstrukce

  • Předpokládám, že na sesbírání esence bude časový limit. Pokud tým všechnu nenajde a nestihne dovézt k bráně, prohrál.
  • Nikde nepadla zmínka o případném respawnu, takže se ukáže, jak velká překážka budou boti – předpokládám, že pokud bude hráč zničen, hra pro něj končí a tým pokračuje oslabený.
  • Nikde zatím nebyl zmíněn žádný “boss”, ale v jednom záběru je vidět jako nepřátelský stroj Francouzský BDR-G1-B, který má pro MT-25 docela nebezpečné dělo.

Jak to celé bude doopravdy vypadat a fungovat se ale dozvíme pravděpodobně až při samotném spuštění eventu. Já osobně jsem zvědavý, herní režim určitě jezdit budu a doufám, že si užijeme pořádnou porci svižné zábavy a že event do hry přinese méně bugů než halloween loňský.

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Pazdi
Čtenář
Pazdi

tak nám Kája….zase říkal celou a čistou pravdu…když děsně tajně říkal, jak to nemůže říct, ale že tam nebudou jen MTčka…

Marek
Čtenář
Marek

Přesně tohle jsem říkal adminovi na obecném chatu a ten po komunikaci s podporou oznámil, že budou opravdu 3 tanky ale kvůli bugům zatím zbylé dva vypustit nemohli, prý je během eventu přidají !!!!

VijaCZ
Čtenář
VijaCZ

Shodou okolností v době vydání článku vyšlo na youtube video ( Anglicky a Polsky ) které upřesňuje některé principy halloweenského eventu. Můžete si ho vyhledat a mrknout v kolika věcech sem se mýlil a kolik sem toho trefil 🙂

Hugo Obbuty
Čtenář
Hugo Obbuty

Jelikož mi ruply nervy a mám bán na 1 rok na ofiku ,tak píšu sem .) Bože to je tááák nudný,že to nedam ,zlatej Leviathan.

Zug007
Čtenář
Zug007

Je to úmyslně nastavené tak aby tě to nebavilo.
1. Už dnes si můžeš koupit za 5K goldů maximální level na bonusy
2. Nemůžeš si ale ten level hned vyjezdit, musíš každý den odemykat jeden blok, takže až to konečně vyjezdíš zbude ti 5 dní na užití max. bonosů, to je dost nefér ne?
3. Ok nedal jsi nám 5K za zdvojený premiák na měsíc tak snad nám navalíš prachy za konverzi zkušeností, které jsou jedinou odměnou za to že jsi jak kokot 13 dní jezdil pořád dokola stejnou misi na zbírání zasraných koulí !

WG už asi ani nesnaží maskovat že nás chce za každou cenu podojit.

Mravec
Čtenář
Mravec

Je to dobrovolné !!!! To je demokracie v praxi. Chceš platit? No zaplať. Nechceš platit? Vždyť tě nikdo nenutí !!!!! Nemusíš !!!!! Haló, vzbuď se….NEMUSÍŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zug007
Čtenář
Zug007

Tvůj výkřik do tmy má stejný smysl asi jako když lidem co nenávidí Babiše a Zemana, řekneš že mají demokracii a nemusí tu žít.
Přehnané to není, já jsem tu hru začal hrát před 6 lety kdy atmosféra byla naprosto jiná.

JoAn
Čtenář
JoAn

Udělej pro sebe něco dobrého a dej si ban i na hru. Alespoň na dva roky. Uvidíš, bede se ti žít lépe.

Hugo Obbuty
Čtenář
Hugo Obbuty

Konečně jsem si udělal radost a nové pc je doma ,teď už hraju spustu jiných her a jdu sem asi tak na 2 bitvy kouknout co je nového atd . víc už to nedávám . A pokuď máš tu moc tak ten ban zařiď už by mě to ani nesralo? a pro toho nad tebou vím ,že nemusím .Jen jsem konstatoval ,že je to nuda . Tímto se omlouvám za svůj názor a jděte do prdele ale NEMUSÍTE opakuji NEMUSÍTE:)

Totalcommander
Čtenář
Totalcommander

Hugo, ty jsi fakt asi trochu zamindrákovaný. WoT opravdu pro tebe není ta správná hra. Přeju ti hodně krásných herních zážitků s jinýma hrama na tvém novém, určitě dobrém a výkonném PC.

Dedek
Čtenář
Dedek

Za mě tentokrát hodně špatnej mód

Guderian
Čtenář
Guderian

minuly rok ma to bavilo, dvojvežove tanky, super plazmove strely, parada.
Dnes zoberu warcraft a hodia tam MT tank. slabota.
Je to iba šanca WG testovať botov, čo ma vobec neteši, že sa do hry viac a viac pridavaju.
Tým vyriešia možno MM, ale budeme hrať s automatmi.:(

Tom
Čtenář
Tom

Teda jestli můžu říct, tak tohle tak neuvěřitelně nudný mod, že to ani není možný. Zlatej hunt na Leviathana.To mělo alespoň šťávu.Vice akcni. I po zvukove strance to bylo takové zajímavější.Tohle té jak hra z nějaký digitální hry vod Nintenda co jsme hráli před 35ti lety.Chobotnice se to jmenovalo.S potápěčem jste museli nabrat poklad pod chobotnicí a dávat pozor na chapadla.Za mě teda hóóódně palec dolů.Pomalé a zdlouhavé sbírání zelené hmoty. Celkově ubohé. Blbé je, že to potřebujete uhrát pokud chcete ty bonusy.