Na Wargaming Festu v roce 2017 byl oznámen příchod Polského stromu v roce 2018, následně byl do hry přidán první tank z Polského technologického stromu a to konkrétně šestkové prémiové medko jménem Pudel. I přestože byl vydán první prémiový tank tohoto národa již v roce 2017, stále není Polský strom ve hře a to už je kompletně zpracovaný Italský strom i s modely tanků. Všechny odpovědi jsou ve zkratce, nejsou přímým citátem.

Proč není ještě Polský strom ve hře?

Je to jednoduché, prostě jsme ještě nenašli materiály. Natož alespoň nějakou zmínku v muzeích o pořádném Polském tanku, který by se hodil na 10. tier. A také ho ještě nebyli schopni vymyslet 😀 – pozn. autora

Proč trvá vývoj Polského stromu tak dlouho?

Stejně jako u Československého stromu i Polsko překypuje mnoho stroji hodícími se na nízké tiery, ale ne už na ty vysoké. Hledání v muzeích zabere docela dlouhý čas. Proto jsme nejdřív vytvořili nápisy, kamufláže, emblémy, vlajku a posádku pro tento národ.

Proč bude Italský strom vydán dříve?

Pro Italy je o mnoho více materiálů v muzeích a archivech a to i z toho důvodu, že Itálie přímo spolupracovala za války s Německem. Více v tomto článku o Italech.

Jaká vozidla budou v Polském stromu?

Začátek stromu bude vesměs historicky přesný, na prvních tierech se objeví nějaké typy “koní” a pak i očekávaný tank K.S.U.S.T. Na konci linie, dle slov WG, budou naprosto vymyšlená vozidla. Samozřejmě, že tyto vozidla budou propracovány specializovanými univerzitami se zaměřením na inženýrství. Co se týče stromu, na začátku budou lehké tanky, pokračovat bude přes střední tanky a skončí těžkými tanky, podobně jako Švédská linie na Kranvagna. Jedna z možností jak vytvořit vyšší tiery byla modifikace Ruských strojů, ale nakonec se od této možnosti upustilo.

Jak to momentálně vypadá s vývojem Polského stromu ?

Je připraven na testování v rámci Supertestu společně s novou Polskou mapou Studzianky.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
jmeno
Čtenář
jmeno

Ano, vymyslene polske fejky nam tu chybali. Konecne budu vo WoTku prve tanky tahane psami a konmi.
Radsej keby pšonkom spravili vlastny server, nech je konecne pokoj od turboprehier vdaka retardom s WN a IQ 20, a nech zminu načitovani podvodnici.

smrq
Čtenář
smrq

to se jakoze wg opravdu priznal, ze vyssi tiery si komplet vycuca z prstu? kdyz vzpomenu na reci,co vyvojari i komunita meli ohledne cz stromu, je predstava polskeho tezkehotanku prinejmensim usmevna.

juraj
Čtenář
juraj

Pamatam ako sa menil mm 7.4 hadam, ked sme zrazu stretavali iba tanky max 2+, pamatam ked pridali batchaty a.tymy to dost rozdrbalo, aj si pamatam ako dali goldovu municiu za strieborne. 4 narody, 4 triedy tankov kazda trieda mala nieco, kazdy narod mal nieco specificke a urcujuce… To som mal naozaj rad

Nove nezmyslne tankh, kopie kopii, sed, unifikacia vlastnosti mi hru robi nudnu, sedu co platilo koncom 2011 davno nieje platne, co je platne dnes zajtra je inak.
Pridavanie nových a novych narodov sa nedosiahne nic len sa stare tanky dojebu, zpremeruju a nove vypustene bestije dalej rozdrbu hru.
Toto nieje cesta