Nemáte kredity nazbyt ? V tomto článku si představím v současnosti 5 nejvýdělečnějších tanků ve hře podle serveru vbaddict.net.


Asi málokoho z vás překvapí, že se jedná o prémiové tanky VIII. úrovně, které vydělávají ze všech nejvíc. Kritériem je tedy za 30 posledních dnů minimálně 2500 bitev (pro jednotlivý tank) na random publicu a hodnotím jen a pouze celkový průměrný čistý příjem (bez prémium účtu a bonusů), to znamená očištěný od průměrných nákladů za opravy, nákup nábojů a podobně.

5. místo – leKpz M 41 90 mm GF (18,685 kreditů)

Německá varianta amerického lehkého tanku M41A1 Walker Bulldog, která byla v prémiovém obchodě exkluzivně u příležitosti Grand Finals 2016. Že jste tento velmi vzácný prémiový tank v bitvě nezahlédli? To nevadí, on zřejmě zahlédl vás a odvezl si slušný spot za vaši smrt! Zajímavostí je, že výdělkem překonává o parník i nejlepšího spotera ve hře (o tom zas někdy příště) ELC EVEN 90.

4. místo M4A1 Revalorisé (21,145 kreditů)

To je snad nějaká chyba, ne? Překvapivě opravdu tento francouzský střední prémiový tank prodělal v minulých updatech buff a jeho majitelé si teď “mnou ruce”. Jeden jeho výstřel znamená průměrně 390 damage, penetrace 200 na ap munici sice “není žádná hitparáda”, ale jeho rychlost zaměření tuto relativní slabinu vyrovná.

3. místo Löwe (21,512 kreditů)

Německý těžký tank, podle jeho majitelů “těžká mašina na kredity” a zároveň široko daleko jediný těžký tank, který dokáže slušně vydělávat. Pokud sledujete na youtube recenze slavných českých WOT hráčů, tak vás překvapí, že se tento tank dostal až na pomyslnou moneymaker bednu, vždyť jeho základní poškození je jen 1 600 (HP/min) a tím pádem je to i důkaz, že poškození za minutu nemůžeme brát jako kritérium úspěšnosti tanku, jeho přesnost děla a hlavně pancíř dohání k zoufalosti i tanky vyšší úrovně.

2. místo – Strv S1 (23,495 kreditů)

Švédský stíhač tanků vydělává tolik, že za celou bitvu nemusíte ani jednou vystřelit a i když umřete, jste docela slušně v plusu. Jeho průměrné výdaje na opravy jsou nejnižší z celé hry. Možná i proto, že umíráte jako poslední z celého týmu – pokud vás tedy nepřátelský tým vůbec najde. Další výhodou je jeho penetrace, 280 na apčku zabolí i tanky 10. úrovně.

1. místo – Lorraine 40 t (24,443 kreditů)

Velká přetahovaná s “kemperem” Strv S1 vychází tento měsíc vítězně pro střední tank francouzské výroby, přestože ho úspěšní hráči nedoporučují nováčkům kvůli jeho pancíři, kraluje tento tank (alespoň v počtu vydělaných kreditů) úplně všem tankům na všech úrovních. Tento strojje sice “papírový”, ale to je snad jediná jeho slabina. Je totiž tak univerzální, že se neztratí na žádné pozici.

Kde je Progetto a Skropion G?

Tyto dva tanky jsou za posledních 30 dnů nejhranejšími prémiovými vozidly a slušně si vedou i v počtu vydělaných kreditů, Progetto M35 mod 46 – (17,383 kreditů), u Itala ale můžeme po opadnutí obrovské vlny zájmu “rajčatových hráčů” čekat ještě velké zlepšení. Menším zklamáním je Skorpion G – (16,733 kreditů), který jen z povzdálí přihlíží.

Autor: Bílý kůň

9
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
nas
Čtenář
nas

“ale jeho rychlost zaměření… .”

Vážně?

Garrth
Admin

čtenářský článek – za obsah redakce nezodpovídá

nas
Čtenář
nas

Jasný, v pohodě, já jen, že mi to nesedí s mou zkušeností.. Na druhou stranu každý to může vnímat jinak (34-3 zaměřuje pekelně rychle – proti hvězdě :)).

Garrth
Admin

proti hvezde zameruje pekelne rychle i artyna 😀

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

No Scorpion G a Progetto tak to se nesmí nikdo divit že jsou podělečné, protože když je potkám tak to jedou full gold.

Lasman67
Čtenář
Lasman67

Tak na Skorpion G som goldy nestrielal ani nepamatam, v pohode stacia APecka

Bigman
Čtenář
Bigman

Lorka je fakt výborná a jsem s ním nad míru spokojen, hlavně to pene je špice a kdo u něho používá gold tak je blázen, ale i tací se najdou. 🙂 Lowe za mě zklamání a tím nemyslím výdělek ,ale tank jako takový, každá druhá rána motor, pokud nemůžeš někde schovat vanu a jediný co snad je na něm dobrý je to dělo. Scorpion už dávno není co bejvával, ale občas se zadaří. 😛

bcstano
Čtenář
bcstano

M41 90 GF…Zajímavostí je, že výdělkem překonává o parník i nejlepšího spotera ve hře (o tom zas někdy příště) ELC EVEN 90…prave preto ho prekonava lebo to nie je medzi LT prioritne spoter ale skor papierovy stredak a z pohladu LT asi najvaci DMG dealer ale ono je to aj o samotnom hracovi ako s nim hraje…takze mi to vobec nepride ako zaujimavost…a co som doposial odsledoval tak za DMG zarobis viac nez za spot takze je to vlastne skor ockavane nez prekvapive…za mna osobne mam pocit ze s T92 zarabam obdobne ak nie o nieco trocha viac co mi pride celkom zaujimave ale ja na to by sa dalo najist niekolko vysvetleni…Ak je clanok vlastna uvaha autora a nie nejaky prepist tak na jednej strane celkom slusny literarny pokus ale po technickej stranke je to trocha horsie…celkovo ale slusna uvaha a dobry zaklad na diskusiu 😉

Tom
Čtenář
Tom

No to je zase cypovina! Nejvýdělečnější tank je ten, se kterým se mi hraje nejlépe. U mně asi Löwe.