Jak už víte, začínala jsem na fóru jako hráčka-informátorka, která neoficiálně spolupracuje s WG. Postupně jsem se propracovala k CC pozici a ke spolupráci na různých webech a projektech. Rozpracovala jsem vlastní skupinu na FB a jak už to bývá, přišel čas na další skupinu, tentokrát na platformě Discord.


Proč jsem se k tomu odhodlala?

Víte, že se snažím sjednotit a ucelit naší komunitu, lépe a hlavně rychle informovat o tom, co se ve světě WoT děje. Fórum už mám “celkem” zvládnuté – vím, kde co je, kam se dívat, mám tam své topicky, takže hráči vědí, kam mi psát. Celý systém předávání informací se mi díky tomu daří udržet na rychlé a spolehlivé úrovni (doufám).

Na fb mám svou skupinu a vytvořený i profil, který slouží pouze a jen pro účely WoT. Pokud někdo nechodí na fórum, má možnost mě kontaktovat tam (formou PM na můj profil, či na mojí stránku). Ovšem bohužel ne všichni chodí na fórum nebo na FB a na ty se momentálně zaměřuji.

Postupně jsem sledovala jiné zahraniční komunity a přiznám se, že zatím byl po celou dobu jeden postranní důvod a tím bylo “jak pomoci a vyzdvihnout CZ/SK komunitu”. Všechny komunity mají jednu věc společnou – základ ve formě informačního webu (zde jich máme několik, i když informování občas drhne) a skupinu na Discordu. Ta u nás zatím chybí.

Vím, že o mě není moc povědomí a zná mě tak 0,0000001% hráčů, ale jak se říká, štěstí přeje odvážným. Proto jsem se rozhodla, že takovou skupinu založím a zkusím, zda by to pomohlo jak WG, tak naší komunitě. Navíc další výhoda je, že Discord můžete stáhnout do mobilu a mít tak přehled.


Bez pravidel to nejde

Ve skupině je možnost hlásit bugy, bavit se, ale i jezdit čety (tuto část jsem založila pro ty, kteří nemají svůj server, či chtějí být mimo svůj klanový server). Prozatím je celý projekt ve fázi testování a bude se postupně vyvíjet podle potřeby komunity, která na něm je. Všem návrhům jsem otevřená. Všichni hráči jsou děleni do určitých kategorií tak, aby měli přehled a nemuseli složitě hledat potřebná vlákna.

Ovšem i zde platí určitá pravidla, které je nutné přečíst, jelikož v tomto případě neznalost neomlouvá – obzvláště co se týká zbytečného obtěžování zaměstnanců WG, které tam mám. Pokud tedy nebudete z jakéhokoli důvodu moci má pravidla akceptovat, poprosím vás o odchod ze skupiny, v horším případě se nebudu rozmýšlet udělit trest v podobě banu a vyhození ze skupiny. Bohužel jsem se již poučila, že toto varování je na místě a raději ho připomínám.

Pokud by jste rádi zkusili něco nového a chcete mi pomoci sjednotit naší komunitu, ráda vás uvidím na odkaze níže, stačí kliknout na obrázek.

 

6
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Já sem tak pyšnej! Pamatuju když jsi ještě byla takhle malá holčička! 🙂

DoktorKevina
Admin

Jo jo, pěkně se vypracovala 🙂

Virtuoso
Čtenář
Virtuoso

Velkou roli hrálo i to, že je žena a těch ve wotku zas tolik není 😉 btw discord nepoužívám, škoda, že to samé nefunguje i tu ve foru 😉