Tak jsem po dovolené a je tu opět můj nedělní sloupek. Dnes toho máme na programu celkem hodně.

Začneme s WG

Jistě si vzpomínáte na osmičkový prémiový tank VK 75.01(k). Tank byl upraven a to nejen vizuálně, ale i jeho hit model. Boky zesílily z 50 mm pancíře na 100 a spodní plát naopak zchudl o 50 mm na nových 160 mm německé ocele. Jak vidno z obrázku, zmizel nápis Schnaps z kanystru na zádi.

 

 

Přišel nám patch 1.6. Co nám přinesl? Hlavně škodovku v prodeji. Také nové britské LT a zrušení střelby do spojenců. U střelby do spojenců ještě chvilku zůstanu, než se budu věnovat Škodovce.

Vzpomínáte na náš článek z CT, kde se strašně řešilo Vijovo chování na testu. Tak si představte, že na TAP přišli s horkou novinkou, arty ochromí spoluhráče. Je mi jasné, že zpětná vazba z tohoto webu prakticky není nebo je minimální, ale i tak jsem rád, že Vija, i když za to dostal vynadáno, tady upozornil na problém hned na začátku. Možná jsme to mohli zkusit dostat výše, je to ponaučení pro příště.

 

No a teď ke Škodovce

Máme prémiový tank osmé úrovně, po několika letech jsme se dočkali. Otázka je, stojí za to? Na to se snaží odpovědět Makaan v jeho recenzi, kterou uveřejnil na svém FB a nám jí dovolil použít. Tímto mu ještě jednou děkuji. Nejen on se věnuje tématu T 27, také UKO_JESHITA natočil něco jako recenzi, na kterou se můžete podívat.

 

Osobně jsem rád, že máme prémiák na VIII tieru, nebudu tu dělat nějaké svoje závěry. Možná stojí za zmínku, jak se k tanku staví komunita na fóru. Žádná sláva to není.

O britských LT toho není tolik co říct, jejich statistiky jsme již tady na webu donesli v sérii několika článků. První, druhý, buf Manticore a zbytek větve. Jedno je jisté – na serveru je jich méně než koleček po jejich přidání do hry.

Jistě jste zaregistrovali odchod našeho CM Kayi4ek. Jeho práce je poznamenána kauzou K11, ke které přišel jak slepý k houslím. Nemá cenu to tady rozebírat, jen mne mrzí diskuze pod rozloučením redakce. Sstyx prosila o poklidný průběh. Chápu vás, neměli jste ho rádi. Ale při loučení by se nemělo zbytečně nadávat. Je to trochu moralizování z mé strany, ale tak to prostě cítím.

Jak je na tom Wotko.cz

Největší problém, co teď máme, je nezobrazování náhledů na FB a musíme počkat, až to přejde. Takže pokud nás sledujete, mějte trpělivost, není to chyba na naší straně. Doufáme v brzkou nápravu.

V době, kdy jsem byl na dovolené, převzal žezlo nedělních článků EAT_MY_GOLD. Nevedl si zle. Vy, naši čtenáři, jste si nejspíše zvykli na pravidelné lehké nedělní čtení. Takže jsem se s Eatem dohodl na střídání. Tím pádem se těšte na Goldy k obědu každý lichý týden a já se budu hlásit v sudé týdny.

Pomalu se nám blíží ke konci naše anketa a já již přemýšlím, jestli pokračovat v těchto drobných soutěžích a nebo ne. Sleduji ubývající účast. Bylo to myšleno jako zpestření stránek, ale mám pocit, že ankety netáhnou.

Uvedu sem další zmínku o UKO_JESHITA. Nedávno jsem přinesl článek o rekonstrukci účtu. Série videí se rozrůstá a vy můžete sledovat jak to Ukovi jde. Již vyjel s T110e5. Pokud se chcete o projektu dozvědět podrobnosti, sledujte vlákno na fóru, či přímo jeho YT. Dokonce jsem zaznamenal v komentářích další lidi, kteří se přidávají k projektu.

Na Sstyxině discordu, na němž jsou i lidé z WG, je téměř 250 uživatelů. Jsou tam místnosti, které můžete s kamarády využít pro hlasovou komunikaci v četě. Asi nejdůležitější sekcí tam je Bug report, kde můžete nahlásit chyby ve hře. Lidé s nimiž komunikujete nedávno pomohli při řešení problémů se stránkami. Také tam můžete napsat přímo členům naší redakce.

Na FB naší stránky napsal hráč malou výzvu a já jí přijímám. Ukažte nám svoje známky a tu nejlepší nějak odměníme. Pošlete nám fotky svých psích známek a redakce jednu vybere a pošle malou odměnu. Známky posílejte na E-mail redakce@wotko.cz. Tady je první soutěžní známka pro inspiraci. Tato soutěž bude trvat do konce září. Dvě stejné známky budou vyloučeny.

Něco na konec

Připravil jsem si pro vás něco od Viji. Všichni víme, že hledá co se dá, šťourá v nejtemnějších koutech. A našel zajímavou věc. Týká se to manipulace s účty, ale není to tak jak si většina myslí. Manipulace by se měla týkat hráčů s určitými mody. Nevím co si o tom úplně myslet. Dám vám sem odkaz na jeho video, kde to vysvětluje a udělejte si názor sami.


To je pro dnešek asi vše. I když jsem měl připraveno ještě pár témat, která jsem chtěl probrat, ale nechám si je však na příště. Tak ahoj za 14 dní.

 

14
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Plus některý hráči přišli s tím, že po updatu se klasickej M4 v bitvě zobrazuje jako M4A1, tzn. že ho de facto přejmenovali. Takže kdybyste nově na pětkách potkávali M4A1, tak ne, není to novej, prémiovej Sherman s derpem 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Nevím, jestli ViJa v “blbých kecech” zmínil, že jsou sledovány hráčovy výsledky za poslední hodinu hraní, tj. když hodně prohráváte, tak začnete dostávat lepší týmy (budete na topu)…

12Stig12
Čtenář
12Stig12

říkal, že když člověk prohrává, tak by ho MM měl házet víc na top a při hodně výhrách zase ho házet jako low tier, ale podle textu, který tam ukazoval, tak to má WG patentované, ale prý to nepoužívá…

Glock17
Čtenář
Glock17

OK, to jsem přeslechl.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Ale používá, jenže některým ani toto nepomůže.

Vortho
Čtenář
Vortho

Imo to je spíš otázka fungování určitejch matematickej zákonitostí než naprogramovanýho systému. Když si vezmeme, jak funguje nynější MM, tak taková architektura by ho leda tak kontrovala… Ale možná WG zaměstnává nějaký mágy a všechno je možný.

Dedek
Čtenář
Dedek

Ale jdi ty kecko

Rovano
Čtenář
Rovano

Kdo je K4? Otecko?

Rovano
Čtenář
Rovano

Asi výpadek po vydatném pozdním obědě. Už mi to došlo. 😀

Gogt
Čtenář
Gogt

Ak vas skutocne zaujima moj nazor na anketu tak je zbytocna … vseobecne ankety by mohli byt o niecom aktualnom, niecom co sa nas aktualne vsetkych tyka teda ankety na nove prvky v hre buducich update-och pretoze tie narody … su tak trochu nezmyselne podla mna

Vortho
Čtenář
Vortho

Jak by sis takovou anketu o updatu představoval?

Gogt
Čtenář
Gogt

Napr. Ako hodnotite zrusenie poskodzovania spojencov… alebo napr. Ci ovplyvnuje styl hry prichod novych britskych lahkych tankov. Jednoducho aktualne ankety o diani na teste a pod.