Povídání o všem možném i nemožném okolo World of tanks a Wotko.cz

Co tady vlastně budu plácat

Rád bych zavedl pravidelně nepravidelné lehké nedělní čtení. Budu zde psát o dění kolem Wot, co se zásadního stalo nebo co se blíží. A taky se trochu rozepsat o fungování těchto stránek.

Jak je to momentálně s webem

Je to již nějaký čas, co jsem dostal na starosti tento web. Garrth odešel z osobních důvodů a rozloučil se s komunitou zde na Wotko.cz. Jak ve svém rozloučení napsal, tento projekt pokračuje dál.

Po převzetí stránek jsme měli nemalé potíže. Třeba s korekcí a češtinou. Což by mělo být snad zažehnáno. Momentálně máme dvě korektorky. Nezapomínejte, ale že nejsme dokonalí.

Jedna vystupuje pod přezdívkou Wlček a WoT nehraje, zná ho pouze od vidění. Druhá je hráčka tanků sindelarova92_monca. Obě dvě jsou nováčky v redakci.

Dale tu jsou staří známí, Sstyx a EAT_MY_GOLDS. VijaCz s redakcí stále spolupracuje, i když se rozhodl již nevydávat články.

Sám se teprve učím starat se o web, tak buďte trochu ohleduplní. Nejsem tak ostřílený jako můj předchůdce.

Co se děje ve WoT

V následujícím týdnu bude probíhat FL. Celkem se na ní těším, po Black Marketu ubylo dost stříbra. A taky snad už vyjedu Emila.

Skončily nám Hodnocené bitvy a při té příležitosti bylo zabanováno 48 hráčů na EU, alespoň tak o tom informovali na The Armored Patrol. Také za sebou máme další patch, který přinesl jeden nepříjemný bug s “klepajícími” značkami nad tanky.

Wg se poučilo ze svých chyb s Twitch Prime a tank, který je součástí balíčku vám již nezůstane v garáži, ale po skončení předplatného bude “zmražen” a po zrušení účtu na Twitch zmizí z garáže.

To by tak bylo pro dnešek vše. Tak zase nějakou další neděli.

 

12
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Josef Kyjov
Čtenář
Josef Kyjov

uf, tož BIG T H X , aspon že tak 😀

Dido_Skydo_SK
Čtenář
Dido_Skydo_SK

Má niekto ešte problémy s “lietajúcimi” ikonami?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Já je kupodivu ani neměl.

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

Nemal som.:)

jukl
Čtenář
jukl

Ne, nicméně jsem je měl a krom první bitvy kdy mě to lehce překvapilo, mi to nepřišlo nějak extra kritické. Bylo to spíš protivné.

Guderian
Čtenář
Guderian

Super. Som rad za novu rubriku.

Pavel-13
Čtenář
Pavel-13

1+

Glock17
Čtenář
Glock17

Hlavně si čtěte došlou poštu, poslal jsem vám krátký článek (překlad), který velmi rychle ztratí na aktuálnosti.

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

Držím palce. Na tento web chodím vcelku rád.