Dnes byl zahájen uzavřený test dvoudělového ST-II. Mechanika u tohoto děla podporuje střelbu z obou děl a možné dřívější dobíjení jednoho z děl. Dle “WoT Express” je tato mechanika určena spíše pro režim náhodných bitev, než pro nějaký jiný “zábavný” herní režim.


Ve hře se již nachází jeden tank se dvěma děly, a to MTLS-1G14. Tento malý tančík má ale trošku jinou mechaniku přebíjení děl. Nabije obě děla najednou a pak s odmlkou 1s vystřelí nejprve z prvního děla a následně z druhého děla. Kdežto ST-II nabije obě děla, vystřelí z prvního, následně se odmlčí na nějaký čas a střílí z druhého děla, ale mezitím se už nabíjí první dělo, kde každé dělo nabíjíte 5-7 s. V sázce jsou ale dvě možnosti a ta druhá je podobná jako u MTLS-1G14, kdy vystřelíte z obou děl a nabijete je za 10-17 s.
Zatím není moc informací o tom jak přesně děla tohoto tanku budou fungovat a tak si musíme počkat na další informace od WG.

Tento tank by měl přijít do hry, jakožto výměna za tank IS-4, dle streamu, který proběhl na Wotleak 13.6. Co se stane s IS-4 není známo. Mohl by dopadnout jako další vyměněné tanky 10. úrovně a stát se z něj “prémiový” stroj.

Tento tank byl designován jako silně pancéřované vozidlo s rychle střílejícími děly. Přímým nástupcem ST-I. Základem tohoto tanku byl podvozek rané verze tanku IS-4. Věž byla osazena dvěma vysokorážnímy děly a dvěma kulomety.

Možné parametry tohoto tanku:

Váha: 56t
Pancíř podvozku: 160/140/? mm
Pancíř věže: 250-300/160/30 mm
Děla: dvě 100 nebo 122 mm
Munice: 80 ks
Výkon motoru: 850 hp
Max. rychlost: 45 km/h
Členů posádky: 5

23
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Keňa
Čtenář
Keňa

jen ať přidávají píčoviny 🙂 si myslím , že děti tu firmu neuživí a do roku 2022 to bude totální pajzl plný zakomplexovaných lidí ( ne dětí ) pár dní zpět přidaly starou mapu prý předělanou … ehmmm .. ta mapa je totálně na p**** .. hrál ji vůbec někdo z WG ? asi ne .

sejba
Čtenář
sejba

opravdu? debilové z WG

Dedek
Čtenář
Dedek

Pokud budeš moct střílet z každého děla zvlášť, tak proč ne. Bude to v podstatě zásobník na dvě rány, s tím, že ho budeš moci používat jako italové. Jedno střílí, druhé se nabiji. Anebo je vysypeš obě a budeš nabíjet dlouho, neviděl bych to nijak černě, jen záleží na časech nabíjení

Delivery
Čtenář
Delivery

Chápu, že WG nechce, aby hra stagnovala, ale toto??? Další super kravina po kolových vozidlech

ggg
Čtenář
ggg

Podľa mňa je super, že pridávajú viac mechanik, ale doležité bude ich správne začlenenie do hry.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

Palec hore , tesim sa

Glock17
Čtenář
Glock17

Koncept je to zajímavý, zkusil jsem si představit obě varianty užití děl (jak se o nich na fórech mluv – (víceméně) současný výstřel obou a společné nabíjení – nebo “špagetto style” s postupným nabíjením) s ohledem na to, co je vidět na blueprintu. Tedy oba kanony jsou umístěné vedle sebe, jejich závěry se přímo dotýkají (popř. je mezi nimi velmi malá mezera), obě hlavně zřejmě sdílely jedno stejné brzdovratné zařízení (uložení ve stejné kolébce?). Na každý závěr připadá jeden nabíječ sedící mezi závěrem a bokem věže (tj. nejsou navzájem zastupitelní).

Ad 1) společný výstřel a společné nabíjení – nejdříve vystřelí jedno dělo, po minimální odmlce i druhé (po výstřelu střelec chvilku nic nevidí díky záblesku a dýmu z hlavně), tedy obě hlavně se pohybují současně do zákluzu 2x, potom se oba nabíječi dají do práce, každý nabije svoji hlaveň a cyklus se opakuje.

Ad 2) postupná střelba a postupné nabíjení – na začátku jsou obě děla nabitá, střelec vypálí jednu ránu, první nabíječ se dá do práce, pokud by v tu chvíli střelec vystřelil z druhého děla, tak by šel do zákluzu i závěr prvního děla (viz můj odhad, že závěry jsou spojené, protože mají stejné brzdovratné zařízení), do kterého by první nabíječ cpal další granát a hilznu. Nějak si nedokážu představit, že by mu ten zákluz nic neudělal….

Závěr: Logičtější a pravděpodobnější je způsob současné střelby a současného nabíjení obou děl, jak to dnes má ve WoT jen to americké prdítko MTLS. Otázka je, co si vyřvou hráči.

Bigman
Čtenář
Bigman

Pockam si na Katuse 🤔 a VijaCZ se z toho pos..e vzteky😠, ale bude mit dalsi duvod roky nadavat WG. 😉

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Když nějakou dobu vydržíš, tak Ti tady seženou specálně pro Tebe nějakýho chváliče WG, pak snad budeš spokojenej,

Bigman
Čtenář
Bigman

Díky kamaráde, věřím, že Ty to dokážeš a Já si tedy ještě tu chvíli jak píšeš počkám. 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Bohužel netuším co bych měl dokázat, ale samozřejmě čekej jak je libo.

Bigman
Čtenář
Bigman

Díky za radu, opravdu si toho vážím. 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Za málo.

Bigman
Čtenář
Bigman

Já vím, ale přesto….

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

to že hodia do hry 2 kanonový (aktívny) tank mi ani tak nevadí ako odpáliť legendárnu IS4. A pritom stači len spraviť odbočku na dvojkanonaky a uplne easy riešenie.
PS: to vyzerá tak, že sa pomaly dočkame u Mausa aktívny druhý gun…hm…

Glock17
Čtenář
Glock17

Maus měl mít jako sekundárku 7,5cm KwK 44 L/36, tj. ve WoT by bylo logické nabít do něj HEčka (175 dmg) a rychlopalbou (nabíjení cca 3-4 vteřiny?) shazovat pásy protivníkům.

mikemp477
Čtenář
mikemp477

A nejen maus, M3 Lee(Grant), B1, japonské těžké tanky, některé japonské nišší tanky atd. Když spomenu že jsme měli speciální event s dvou věžovými tanky. Tak ty by mohli přidat i je. A také mít možnost střílet z velkorážných kulometu které jsou součástí některých tanků a vozidel.

mikemp477
Čtenář
mikemp477

WG mají menší kosmetickou vadu na modelů: Na zádi tanku je jen jeden držák na dělo kde je ten druhý??