Jak se říká: nikdo není dokonalý. Bohužel, tohle říkadlo platí i pro naší českou sekci WG a to rovnou dvojnásobně. Pokud jste se v dohledné době koukali na oficiální stránku, tak jste mohli zahlédnout speciální nabídku s nedostupným tankem FCM 36 Pak 40. 

V jednom z balíčků se však nachází 4 500 goldů! To je parádní nabídka, no ne? Tak si balíček rozklikneme a najednou v obchodě můžeme zahlédnout pouze 4 350 goldů. Jasně, rozdíl je nepatrný i tak je ale nejlepší se zeptat podpory, která částka je tedy ta pravá?

Podpora samozřejmě vypíše tu nižší, takže poděkujeme a v článku očekáváme co nejdříve nápravu. No, ale co se nestane? Ani po jednom dni se takto drobná chyba neopravila. To je dost smutné nebo spíše už úplně normální? Snad tomu alespoň tento článek bude trošku nápomocný.

21
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Wotko.cz se poslední dobou mění na něco mezi ČOI a bulvárem… 😀 Dělá to ten styl podávání infa, kdyby se někdo ptal.

Garrth
Admin

kdyby nedelali chyby, pripadne se je alespon snazili napravit, tak nemame duvod … ovsem uznavam, ze tohle nebylo podano zrovna stastne i podle mych meritek

Vortho
Čtenář
Vortho

Osobně bych si právě představoval něco ve stylu “V upoutávce na balíček s tankem X jsme si všimli jedné takové chyby – je v ní uvedena částka Y, ač po rozkliknutí nabídky v samotném shopu je uvedena částka Z. Třebaže content team chybu zatím neopravil, nám se díky support teamu podařilo zjistit, že správná je nižší suma, tedy Z.” Ano, WG dělá chyby, ale zase netřeba z toho dělat takovej hon na čarodějnice a takhle se v tom vyžívat. Do jistý míry to podporuje i toxicitu v komunitě. Čím víc a hlavně s čím větším elánem se něco pitvá, tím větší pohoršení to obvykle vzbuzuje. Jinak proti upozorňování na chyby nic samozřejmě nemám. Je to zapotřebí. Nic není dokonalýho, ani nikdy nebude, ale přesto bychom ve snaze toho dosáhnout nikdy neměli polevovat. 😀 Akorát decentní/taktní způsob, no.

miro
Čtenář
miro

napísali to pekne a ak sa ti nepáči, tvoj problém. toxicitu v komunite v ďaleko väčšej miere vyvoláva okatý nefér prístup Wargamingu voči hráčom snažiacimi sa hrať poctivo versus nemenovaní hráč(i) používajúci cheaty než takéto nimranie sa v chybičkách, ktoré už ani nie sú žiadna výnimka v oznamoch a novinkách oficiálnych stránok hry. taktný spôsob si zaslúži niekto, kto sa správa v určitých medziach slušnosti k svojim klientom, ale za tie roky “spolupráce” s komunitou si Wargaming zasluhuje odozvu od komunity o niečo “tvrdšiu” ako by si predstavovali útlocitnejší jedinci….

fanynsv1
Čtenář
fanynsv1

Ahoj, Garrth, ty jsi z wot.cz ne?

Garrth
Admin

lul z wot.cz me davno vyrazili, protoze se chteli oprostit od tanku a novy manazer si tam vzal misto me nejakeho clovicka, co mluvi o hrach v ceskem rozhlase a od te doby to tam stoji za prd … wotko.cz je muj projekt 😀

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

No vzhledem k tomu že jsem nedávno měl veliké nutkání WG opravdu nahlásit na ČOI, jejich chování v poslední době připomíná praktiky šmejdů. Dostal jsem kupón 30% slevy na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodu. Ano potěší to ale vzhledem k jejich chování k zákazníkům nasrat a rozmazat jenže tím to nekončí. Tak jsem to šel ze zvědavosti prozkoumat. Okno co na mě vyskočilo po bitvě mi gratulovalo, tady máte kupón na 30% slevu na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě. OK vlezu do bojového zpravodajství a tam svítí že mi gratulují, tady máte slevu 30% na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě tak hurá nakupovat! Vlezl jsem do premiového shopu a v sekci kupóny opravdu svítila sleva 30% na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě. No tak jsem to zkusil jenže kupón jaksi nefungoval. OK už jsem si myslel jaký je to bug no a pak jsem zjistil že u kupónu na slevu 30% na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě je mrňavé oranžové i v kroužku a tam jsem se dočetl, že ta sleva 30% na JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě se nevztahuje na zvýhodněné balíčky a na balíčky ve slevě. Aneb pojem JAKÝKOLIV balíček v premiovém obchodě v podání WG…

Lumpík
Čtenář
Lumpík

Přesně tyhle sra.ky mě taky se.ou, ta sleva se nedá použít na nic, co potřebuji!

Vortho
Čtenář
Vortho

S tímhle bys na ČOI fakt nepochodil. Uvedli to, na co to platí? Uvedli, takže všechno ok. A čojka je stejně ve většině případů krátká. Když jí náhodou stačej pravomoce, tak jí nestačej nástroje. Jakmile nejde o Vietnamce na rohu nebo nějakej supermarket, těžko něco zmůže.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Nepochodil z jediného důvodu, WG není v EU a ČOIka na ně nemá páky. Nechci ti brát iluze ale čojka dávala mastné pokuty i za menší blbosti. Např. v Tescu před lety byla akce s kupóny kdy vyprodávali elektroniku a samozřejmě sleva se nevztahovala na zlevněné zboží. A to jsi se na tom kupónu nedozvěděl až v obchodě. No dostala to čojka, pokuta 150 litrů co po odvolání snížili na 80 litrů. No nepřipomíná ti to něco?
Psali “na všechny balíčky v premiovém obchodě” ale až při kontrole v obchodě ti to řekne že na všechny balíčky to neplatí a to ještě skrytě. Jestli ti tohle přijde normální tak už fakticky nevím co si mám o tobě myslet.

Vortho
Čtenář
Vortho

Však ale právě o tom mluvím, že tohle jediný může. Jinak WG je v EU. Podniká na jejím území a co tak vím, i daní. A taky si všimni, že nikde neuvádím svůj názor, co mi přijde a nepřijde normální. 😀 Jen konstatuju.

Garrth
Admin

jj je, Kypr je clenem EU

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Mají to na tom kuponu napsáno od začátku, jen malými písmenky, ale mají. Jakmile kupon “rozklikneš” máš to dole napsané, takže po právní stránce naprosto v pořádku. Ve hře se ti pouze zobrazí hláška – oznámení, že jsi byl “odměněn” za super výkon kuponem na nákup, a jakmile na obdržený “slevový” kupon klikneš, už vidíš, že to je jaksi omezeno (nevztahuje se to na to, ani na tamto, či ono). Příklad s Tescem byl o něčem jiném, tohle nelze srovnávat.

MakeItRain
Čtenář
MakeItRain

A co to prémium na den, které se aktivuje co 14 hodin. To je taky trochu nesmysl ne?

Dedek
Čtenář
Dedek

Neříkej mi, ze hraješ víc jak čtrnáct hodin denně, to je od desíti ráno do půlnoci

marinfi
Čtenář
marinfi

Nejde o to ide o to ze trebars ked si ho aktivujes vecer, co je najpravdepodobnejsie, napr zacnes hrat v piatok vecer, zahras si niekolko hodin a potom si pojdes oddychnut a chces si este zahrat v sobotu, keby to bolo 24 hod, tak hras od vecera do vecera trebars aj s oddychom. No takto si zober ze v noci ti ubehne trebars 8 hodin pri spanku… takze budes hrat vecer 4 hodiny, potom si pojdes pospat trebars na 8 a zostanu ti uz len 2 hodiny, namiesto toho aby si hral dalsich 12 hodin…

MakeItRain
Čtenář
MakeItRain

Nejde o hraní více jak 14 hodin denně, ale to, že teď víceméně jako víkendový hráč. to např zapnu v pátek v 8 hodin večer a tak bych čekal, že to denní premium bude do soboty 8 hodin večer. Protože mezitím mám v sobotu do odpoledne jiný program. Takhle mi to “denní” premium skončí po 14 h. někdy odpoledne a čau.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

To máš ale na mysli nový, tzv. “flexibilní” prémiový účet, který ještě není normálně v prodeji pro všechny hráče. Jde o zkušební projekt. Funguje to tak, že si koupíš 30 jednodenních žetonů (za cenu měsíčního prémka), máš tam dopředu uvedeno, že po aktivaci 1 žeton trvá 14 hodin, a můžeš si je zapnout kdy chceš. Tedy pokud dva dny nehraješ, neběží ti prémko. Pokud si koupíš klasiku, tak máš samozřejmě plných 24 hodin. Takže nešiřte chlapci bludy a raději pořádně čtěte, i když, uznávám, to je pro dnešní “omladinu” problém. 🙂

MakeItRain
Čtenář
MakeItRain

Přesně tak koupíš 30 JEDNODENNÍCH žetonů, né 14 hodinových žetonů.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Omyl kupuješ 30 žetonů s dobou trvání prémiového účtu 14 hodin. Můžeš si ale stále, pouze po jednom (zatím) kupovat jednodenní žeton s dobou trvání 24 hodin. Jde o dvě rozdílné nabídky, které nelze srovnávat. Takže žádná blbost, jen další nabídka. Mimochodem, mezi hráči velmi kladně hodnocena, hlavně kvůli ceně. Pokud vím za těch 30 (14 hod. kuponů) dáš cca 270,-Kč, tedy cenu měsíčního prémka, zatímco za 30 (24 hod. “kuponů”) bys dal, budeš-li je kupovat jednotlivě, cca 800,-Kč. Takže u flexi tě vyjde 14 hodin hraní na cca 9,-Kč, oproti 27,-Kč za 24 hodin. Hraješ-li jenom o víkendech je úspora jasná. A o tom to celé je. To co píšeš ty je nesmysl a nepochopil si o čem ta nabídka je. JDE SKUTEČNĚ O 30 ŽETONŮ (s dobou 14 hodin hraní), KTERÉ SI AKTIVUJEŠ TY A PO JEDNOM A JEN KDYŽ TY CHCEŠ! Takže je spotřebuješ třeba za dva měsíce. Sakra, to už vás ve školách neučí číst a hlavně chápat psaný text?

MakeItRain
Čtenář
MakeItRain

Škoda slov https://imgup.cz/image/LKPO, zde to je jasně napsáno: “30 flexibilních dní premiového účtu” To je 30 x 24 hod. Token, ne 30 x 14 hod. (po 14 hodinách se aktivuje další premium) token. Když ho zapnu v 22:00 měl bych ho mít do 22:00 dalšího dne (Ano to budu mít, ale jakmile to zapnu ve 12:01 dalšího dne tak se mi automaticky dobije další prémium i když zbytečně. Mimo jiné se to píše i v podrobnostech. “S tímto balíčkem si budete moct aktivovat 24 hodin premiového účtu po jedné bitvě!” Ano, to by bylo v pořádku kdyby se to premium neaktivovalo co 14 hodin. Ale normálně a logicky co 24 hodin. (za 14 hodin hraní se mi aktivuje 48 hodin premiového účtu. Proč? Když mám premium koupené ještě na dalších 10 hodin?! Tohle je celý problém.