Hodnocené bitvy jsou v plném proudu. Ale jen někde. Na NA serveru byly zrušeny. Níže si můžete přečíst otázky a odpovědi CabbageMechanic z amerického fóra.

Jak jste viděli mnozí z vás, příští sezóna Ranked Battles byla na NA serveru zrušena. Bylo to nepříjemné rozhodnutí, které se nám nedělalo lehce.

Q: Proč rušíte Ranked Battles?
A: Po otestování struktury nového systému jsme zjistili, že nadměrně časy fronty na bitvu povedou k nepříjemným zkušenostem hráčů NA.

Q: Je Ranked Battles zrušen všude?
A: Pouze v NA a APAC, budou normálně pokračovat v CIS a EU. Nová verze Ranked Battles má dramaticky zvýšené rozpětí hodností, které zvedlo požadavky na MM.

Q: Nemůžete prostě spustit loňský systém?
A: Nespokojenost s předchozí iterací je to, co vede k vytvoření nového, a ten starý již není životaschopný. Testovali jsme řadu vylepšení, aby byl vhodný pro náš region, ale žádný nevedl k vhodnému kompromisu. Rozhodli jsme se nenabídnout suboptimální verzi režimu a místo toho se zaměřit na plně realizovanou verzi pro další iteraci.

Q: Proč jste vytvořili systém, který funguje jen v některých regionech?
A: Náš vývojový tým byl zaměřen na kompletní přepracovaní bitvy, aby se zlepšil zážitek pro každého, s přihlédnutím k odezvě hráčů z předchozích sezón. Tyto změny, i když jsou pozitivní z hlediska designu, vytvořily neočekávané problémy při testování na serverech NA a APAC.

Q: Znamená to, že my (NA hráči) nebudeme mít možnost získat odměny z této sezóny? K dispozici jsou speciální styly a odměnový tank.
A: Nyní pracujeme na vytvoření alternativy pro hráče, kteří si tyto odměny chtějí vyjezdit. Zajistíme, aby všichni hráči měli šanci je získat.

Omlouvám se za tohle tankistům, nejsme o nic šťastnější než vy. Podrobnosti o alternativním TBA ASAP.

CM

Originál zde

CabbageMechanic je na NA fóru Senior Community Manager.


Když projíždím oficiální české fórum, také hráči nepějí moc chvály na systém hodnocení a na průběhy bitev. Jste spokojeni s Hodnocenými Bitvami?


Snad se mi to podařilo srozumitelně přeložit. 🙂

3
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

S RB spokojenej nejsem. Každá sezóna znamená novej druh problému k těm, který maj všechny společný. A to je goldspam a chování hráčů, resp. způsob hraní. Za mě by se do vyřešení munice a celkově balancu tanků měli na rankedy vysrat. Je to nechutně stereotypní. Chování hráčů je zas zapříčiněný mapama, který jsou designovaný primárně na random… a podle toho to vypadá. Za další se do toho promítá přemíra odměnovejch tanků, to tomu gameplayi taky moc neprospělo.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Tak na NA serveru je to logické že to bude blbnout když je tam oproti EU a RU serveru mizivý počet hráčů, to pak má MM problém z toho mála něco kloudného sestavit.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Hodnotene bitky su absolutne nezaujimave a je to aspon za mna totoalna hlupost pretoze tam si obrovsky odkazany na team co bohuzial je v hre WoT problem po dalsie tiekredity za odmeny su slabe pomaly ledva pokryju naklady na premiovu municiu kedze ak prehravas musis nastrielat a cele je to absolutne onicom nuda bez stipky zabavy a na konci odmena tak isto onicom.Cele by sa to dalo bud urobit inak alebo zrusit.