Nový britský lehký tank Manticore má již kompletní statistiky a lze ho porovnávat s ostatními LT.

Jeho velikou předností je camo faktor, lehce přes 20 a průbojnost celých 248 mm. Slabinou je žalostné DPM, jen 1700. Tank by mohl být velice svižný, poměr váhy k výkonu je 40 HP/t. Hodnoty ostatních statistik jsou spíše průměrné. Pokud ho porovnáme s ostatními LT, netváří se vyloženě na OP stroj. Jeho gameplay bude spíše pasivní spot a v konečné fázi bitvy dorážení nepřátel.


Celkem se mi tank líbí, i balancování se Wg celkem povedlo. Po velice slušně zvládnutých švédských MT, to vypadá na další vyváženou větev, která bude mít co nabídnout. Čas ukáže, jak to celé bude.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Merlin40
Čtenář
Merlin40

V době “bugin” další, zcela zbytečný stroj. “Buginy” degradovaly celou třídu LT (já buginy jak LT nepočítám, je to kříženec artiny a kulového blesku) na slaboučké MT a stejně je i většina hráčů dnes hraje.

Guderian
Čtenář
Guderian

pre fanúšikov lightov, ďalšie spestrenie. Už vidím ako sa pan v kravate teší na recenziu 🙂

Vortho
Čtenář
Vortho

Když si vezmu EVEN, tak tam nikoho nízký DPM nesere… Charakteristikama mi ta větev přijde podobná. Ostatním LT by to mohlo ukázat prdel. Nástřel statů ok, tak snad to nebudou měnit.

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

Odkedy prišli kolieska tak trieda LT začína stracať. Ešte pár koliesok a lahke tanky sa možu pridať do skupinky “bejvavalo”

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Vsadil bych se, že bude k mání dříve než slibovaná Škodovka.

Vortho
Čtenář
Vortho

O kterou stejně nikdo nemá zájem

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Pravdu díš 🙂