Rozhodli jsme se obnovit naší sérii návodů na WoT s pokračováním, které se věnuje kreditům. Kredity jsou, podle mě, tou nejdůležitější součástí progressu a hlavně tou nejzákladnější měnou ve World of Tanks.

Co si za ně můžeme pořídit:

nový, vyzkoumaný tank (případně, jak jsme viděli v Černém trhu, tak dokonce i   prémiový tank)
– moduly
– munici
– spotřební doplňky
– vybavení tanků
– přeškolení posádky
– pronajatý styl
– opravy
– kamufláže
– nápisy
– emblémy
– založení klanu

Jak je získat co nejrychleji:

zdarma:
  • hraním nízkých úrovní tanků
  • použitím získaného boosteru na kredity
  • prodejem nepotřebných modulů, munice…
  • plněním misí, převážně kampaní
za peníze:
  • koupením prémiového tanku
  • koupením goldů, a následně konvertováním (nedoporučuji -> velice nevýhodné)
  • koupením prémiového účtu

Rady pro začátečníky

Obecně platí, že výdělek kreditů závisí na výkonu v bitvě. Pokud chcete vydělat bez kupování prémiových tanků, tak je ideální hrát tank, který má levnou munici, je na nižším tieru, sedne vám do ruky a má levné opravy.

Pokud jste však ještě ani nezačali hrát a silně uvažujete (nebo si chcete založit druhý účet), tak doporučuji si počkat na nějakou akci, při které bude zveřejněn tzv. invite kód, ten vám ve většině případů přidá prémiový tank (nejlépe 5. tieru) a nějaké dny prémiového účtu, což se do začátku opravdu hodí.

Jestliže máte kamaráda, který vás do hry přemlouvá a ještě nemáte založený účet, nezapomeňte využít náborový program, který vám přidá bonusy, když budete hrát v četě.

Určitě nedoporučuji zakoupení prémiového tanku, dokud nemáte alespoň tier 9-10, protože hra vás může přestat bavit, pravděpodobně nemáte dostatečné znalosti a kazíte hru ostatním, zkušenějším hráčům.

Jak já vydělávám kredity?

Sám vlastním 42 prémiových vozidel. Nejvíce mi vydělávají stíhači a zásobníkové tanky. Z prémiových tanků doporučuji: Progetto M35 mod. 46, STRv S1, Type 64, Lorraine 40 t.


Jelikož většina prémiových tanků vydělává větší množství kreditů, oproti běžným tankům, nebojím se vozit s sebou velké opravárenské sady, velké lékárničky a potraviny.

Na prémiových vozidlech vozím ve většině případů poměr standardních nábojů oproti prémiovým 3:1, abych vydělal co nejvíce, ale zároveň abych případně probil pancíř nepřítele v případě nouze.

Prémiovou munici nepožívám vůbec pouze u STRv S1, který má na standardní APCR munici průbojnost okolo 280mm. Určitě jste si všimli, že na vyšších úrovních tanků, jsou náboje i vybavení dražší. Proto dobře zvažte, zda skutečně potřebujete na těžkém tanku třeba binokuláry a nebo maskovací síť 😉

Různé akce a mise

Několikrát za rok Wargaming ve hře pořádá několik akcí, které vám též mohou pomoci navýšit počet kreditů na vašem kontě. Nejaktuálnější akcí je v současné době režim Steel hunter – zde je rozpis cen, kde jsou místo kreditů i jiné odměny v tomto případě jsou to bony, kamufláže a nebo třeba speciální známky.

Pokud ještě stále nemáte dost kreditů, doporučuji vám občas v bitvách myslet na mise, avšak se jimi nenechte ovlivnit, mohlo by to mít dopad na vaše uvažování a celkovou výkonnost v bitvě.

Frontová linie

Poslední kapitolou rad je režim Front Line (Frontová linie), kde se jezdí s 8. tierem. Pokud si do tohoto režimu vezmete prémiové tanky, aktivujete zálohu na kredity, pořídíte prémiový účet, tak výdělek, pokud tedy budete v horní polovině hodností, bude zaručeně obrovský. Já nemám problém za jednu bitvu ve FL vydělat i 200 000 kreditů!


To by k základům pro novější hráče ohledně kreditů bylo asi vše.

88
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

Si zapomněl na aktuálního Steel Huntera = za 25 levelů je 2 050 000 stříbrných + denní mise za 100 000 + denní mise po 25. levelu za 200 000.

Nejlepší invite kód je YOGSCAST = 7 dní prémka + 1000 zlatých + tier 5 Excelsior

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Přečti si Různé akce a mise znova 😉

Glock17
Čtenář
Glock17

Doplňte si text o částky. Není vůbec těžké si spočítat, že i nově založený účet si dokáže za poslední týden SH vyjezdit cca 3 000 000 stříbrných.

Jinak stále fungujících invite kódů je celá řada: https://thearmoredpatrol.com/2019/04/30/invite-codes-eu/

Když už o tom píšete, tak zkuste tu omáčku doplnit masem.

Lasman67
Čtenář
Lasman67

Glocku tak ako , dame sa do toho programu pre navratilcov ako sme sa dohovarali zaciatkom prazdnin? nehral som od 8.7. tak uz by to malo byt platne

Glock17
Čtenář
Glock17

Ahoj,
momentálně dodělávám rekrutský účet někomu jinému (aktuální stav je cca 1100/1500 bodů). Podle krátké zprávy z TAP začne další fáze rekrutského programu velmi brzy, prý ještě před 2. říjnem. Takže stihnu dodělat pouze jeden rozdělaný účet a nechci se pouštět do dalšího bez znalosti (nových) pravidel. Pokud vydržíš do října, resp. do začátku nového programu, tak to můžeme zkusit.

Odkaz:
https://thearmoredpatrol.com/2019/09/09/world-of-tanks-referral-program-new-season/

過敏的
Čtenář
過敏的

Nevim, jestli je zrovna nejšťastnější radit novackovi vozit sebou zradlo, velkou opravu a velkou lekarnu kdyz potrebuje prachy….omg to je trochu divna rada.

Akrobat87
Čtenář
Akrobat87

On neradil on rikal jak to dela on. Cti!

過敏的
Čtenář
過敏的

Ja cetl a pro novacky je to dost chytlave, a proto bych to tam ani nedaval, takze klidek. Nevim jak ty to mas ted s hranim, ale Ja jsem to zatim do FL vzdal. Hrani nezabavne uz jenom kvuli tomu, ze hraje neskutecne mnozstvi novych hracu a 8 tier je pomalu nehratelny a 10 tier je kolikrat k smichu uz neni ani k nasrani, protoze kdyz mas na top hraci s osobkem 2300 tak je hra super a nebo si jeste takovy to hraci zalozi cetu a to je potom uzasny. Nedej buh kdyz si vezmou Typa a vezmou Malinovku prostredkem a jsou 3x arty, to je potom teprv zabava, proto jsem to psal, ale ty mas asi jine bitvy.

Pazdi
Čtenář
Pazdi

Určitě jste si všimli, že na vyšších úrovních tanků, jsou náboje i vybavení dražší. Proto dobře zvažte, zda skutečně potřebujete na těžkém tanku třeba binokuláry a nebo maskovací síť 😉 – no nevím…tahle věta je…zajímavá…zaprvé třeba ventilace pro 277ku (X.tier) a KV1 (V.tier) stojí úplně stejně….zadruhé…binokuláry a maskovačku snad máš v garáži jen po jednom kusu a přehazuješ z tanku na tank, ne? a propo…asi bych popřemýšlel tu větu úplně smazat, aby někoho nemátla…

Virtuoso
Čtenář
Virtuoso

“Určitě nedoporučuji zakoupení prémiového tanku, dokud nemáte alespoň tier 9-10” a ty pritom sám jezdíš s premiáky viz. strv s1 nebo progetto… a mimochodem kdysi jsem tu psal článek nejvíce vydělečné tanky ve hře a to byly právě tyto dva jmenované…rozhodně nedoporučuju type 64.. slábá pene na základní munici a jakmile střílíš goldy, tak není problém se dostat i do mínusu..

LOL
Čtenář
LOL

Teda resetovat si účet, abych měl WNko 679, tomu říkám duševní gigantismus…

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Tyjo to je úroveň, dát si sem nějakej fake nick a poukazovat na někoho wn8…. jinak tahle snaha je pěkně trapná, vím, že máš nějakou frustraci, ale můžeš jí jít laskavě ventilovat někam jinam Křečku?

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Jenže on má bohužel částečně pravdu. Já jsem si ten článek s nadšením začal číst, protože se vždy nechám rád poučit a někdy přijdu na něco nového, ale od pasáže “zdarma” jsem si začal říkat kdo to proboha psal (a ne kvůli gramatiky, ale kvůli věcnému obsahu a radám jako takovým). No, a když jsem to dočetl dokonce, tak jsem musel jít zkontrolovat staty pisatele, abych si ověřil jak na tom skutečně je…

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Rady jsou určený pro začátečníky, kteří sotva umí vystřelit na tank, tudíž to jako pokročilý hráč určitě budeš chápat jinak. Každopádně pokud k tomu máš co dodat, není problém to poslat na mail redakce, komunita bude určitě vděčná 🙂

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Něco jsem už napsal výše, co určitě chybí. Sumář ale dělat nebudu, protože na to nemám momentálně čas. 🙁

Glock17
Čtenář
Glock17

Rady jsou určený pro začátečníky… já jsem tady na wotku začátečníka snad ještě nepotkal. Resp. možná i potkal, jen jsem ho nedokázal rozpoznat…

Jsi si jistý, že začátečníci jsou mezi čtenáři wotka velkou cílovou skupinou? Já bych to odhadl… 90% čtenářů/diskutérů jsou veteráni, 10 % netuším.

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Nepsal jsem, že jsou začátečníci cílovou skupinou. Ano, v komentářích si začátečníka ještě nepotkal, protože z hlediska statistik komentuje článek cca 5% lidí, takže je prakticky nulová šance, abys ho potkal. A tyhle návody jsou určený pro dlouhodobou čtenost (proto pro ně je vytvořená stránka nahoře v menu).

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Hoogy, nečil se 😜, to ještě není nic proti tomu, jak se tady hejtilo cokoliv, co vytvořila třeba chudina Monča 🤯

DoktorKevina
Čtenář
DoktorKevina

A byl to zbytečný Hate, jen se praly staty tak jako teď.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

25% faktických připomínek, 125% statů 🤮

P.S. teď už mi to snad můžeš říct, kde byl problém u Kladiva na sověty? Ten článek byl, až na několik drobností, dost dobrý 👍

DoktorKevina
Čtenář
DoktorKevina

Byl moc podobný původnímu.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Ok, škoda.

Vortho
Čtenář
Vortho

Nikdo tu chudinu Monču nenutil psát blbosti, který si mohla sama vyvrátit na tanks.gg.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Tak děti, vydržel jsem pro Vás 10 her s Pz. 38t v kuse (normálně je to sranda, ale při měření teda ne 😜)

10 her
5 výher
23 zničení z toho 6x tier IV (2x Orlikova medaile)

Průměrné zkušenosti: 412,9
Průměrné poškození: 497

Kredity: 83011
Výdělek: 52747 bez PU a záloh

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Díky. Dost slušný výsledek přesně odpovídající tomu, co jsem psal výše. Takže 5.274 čistého na bitvu. A to jsi zkušený hráč. Věřím, že s prémiovým tankem na tieru V bys vydělal více za stejnou dobu (ale to už zkoušet nemusíš 😉 ).

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Proto taky nejraději hraju VI. – abych si proti dětem v nové VIII dokázal, jaký jsem mačo, VII – abych si trochu zahrál a IX – abych okusil ten pocit hrát na TOPu a současně to nebyl takový opruz jako full X hry, které až moc často vypadají stejně jako full III 🤪

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Takto zrovna type 64 nie je tank na zárobky.
Keď už pre začiatočníkov tak to je tank LÖWE niečo vydrží presne delo a kľudne sa dá používať aj prémiová munícia a tank stále zarába.
Vseobecne na zárobok treba mať nastrielane poškodenie nebáť sa rozumne použiť prémiové náboje keď treba snažiť sa vždy tanky dávať na track a samozrejme mať tými lepšie a vyhravat.