Výsledek srovnání je jednoznačný. Tier 8 hraje téměř 70% dole a 70% je formát bitvy 3/5/7. V Tieru 6 je to o něco horší.

Na druhou stranu, všechny tanky to mají nastaveno stejně, ať prémiové nebo ze standardního stromu.

Je jasné, že hráči požadovaná změna MM před patchem 9.18, kdy se jim zdál neférový, se po aktualizaci na 3/5/7 ještě zhoršila. WG nemá zájem nic měnit, hráči si to vynutili, tak to tak mají. Hodí se jim to do politiky tlačení hráčů na tier 10 za každou cenu.

Můj názor na nový matchmaking je jasný. Je to špatně a zlepšení v nedohlednu.

Jedině komunita svým tlakem by mohla s WG alespoň trochu pohnout.

K analýze bylo použit 12000 použitelných bitev.

Celý záznam vysílání zde.

Další díl se bude zabývat lichými tiery.


Úvodní díl o mm zde

6
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
DveStranky
Čtenář
DveStranky

celí podle vzoru zelí 🙂

mad_panzer
Čtenář
mad_panzer

No trn matchmaking je věc názoru. Mně se to líbí a mysl8m si že je to opravdu posun.

bcstano
Čtenář
bcstano

Sucasny MM je rozhodne lepsi nez ten predchadzajuci co ale neznamena ze je dobry…osobne si myslim ze je to niekde na pol ceste a obavam sa ze sa to uz moc neposunie…posun akym kolvek smerom je v prospech bud WG alebo hracov nie vsak oboje sucasne a jedno druhe vylucuje a to ze by to urobili vylucne v prospech hracov je nepravdepodobne vsak zarabat musia…z tohto pohladu by MM mohol ostat tak ako je len keby preferencia 3/5/7->5/10-15 sa otocila na 15->5/10->3/5/7. K tomuto ale WG bude pristupovat asi tak ako k minimalizacii RNG pri penetracii ci alfe alebo dokonca k rozptylu v ramci zameriavacieho kruhu. Nadej ale umiera posledna 🙂