Každý z nás alespoň jednou dostal pořádný vztek a doslova mentálně vybouchl, když ho trefila arty v ten nepravý okamžik. Opravdu není lehké v takovéto situaci udržet nervy na uzdě nebo se okamžitě v danou chvíli uklidnit. Proto vám přinášíme ultimátní návod, se kterým dokážete uklidnit i nejmenovaného politického člena!

„Člověk se má u hry bavit a nenervovat se.“

Tento argument používá minimálně polovina lidí, kteří ani kapku nevědí, jaké je to o něco bojovat a jaký je pak výsledný pocit vítězství. Když už bychom si chtěli rozebrat k jakému účelu mají hry sloužit, tak můžeme konstatovat, že dvěma – jak tím, co se nachází v podnadpisu, tak oním, že se člověk má u hry vyřádit, aby poté neměl nervy ve zbytku nebo na začátku dalšího dne.

Neříkám, že druhé je to pravé, co byste měli dělat, ale pokud máte povahu agresivnějšího jedince, tak určitě je lepší se vyřádit ve hře (samozřejmě v rozumném měřítku), než někde na veřejnosti, ve škole nebo v práci. Pravděpodobně nikdo nechceme nějaké srdeční problémy a tak je lepší nervy co nejdříve uklidnit, ať to neodnese vztah s člověkem, na kterém vám záleží nebo dokonce dražší majetek.

 

Ale jak to udělat?

Na tohle bych lidi rozřadil do dvou skupin – jsou tací, kteří při pořádném vzteku ničí svůj majetek a tací, kteří si radši zakřičí nebo vynadají ostatním. Pro první skupinu je řešením pravděpodobně jen pořízení boxovacího pytle (je to rozhodně výhodnější, než kupovat nové periferie). Apartment for Rent in Botanica Tower, Dubai Marina

Druhá skupina to může vyřešit (okamžitým) přepnutím na klidnější hru, puštěním vtipného videa, playlistu písniček nebo hraním s kamarádem, se kterým se budete skvěle doplňovat! Přináší to skvělé výhody, hnedka zdvojíte počet reportů mířící proti nevhodnému spoluhráči, nepřátelské artyně nebo člověkovi, který vás v diskuzi napadl slovními urážkami typu „noob“. Už jen společné nadávání uklidní váš vztek a hněv.

Nemáte takového kamaráda? Seznamte se v diskuzi pod článkem!

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
EAT_MY_GOLDS
Čtenář
EAT_MY_GOLDS

Pěkně zpracovaná stránka, ale hodilo by se přidat tlačítko na sdílení na fb

EAT_MY_GOLDS
Čtenář
EAT_MY_GOLDS

Ještě mě napadlo…při přidání vlastního příspěvku jakoby od “fanouška” není možnost přidat obrázek.

Garrth
Admin

uploady obrazku vyreseny, faceboook vymyslim