Jistě jste zaznamenali že herní servery měly drobné potíže začátkem týdne a pokud hrajete frontovou linii tak možná i grafickou chybu kdy se nevykreslovaly některé tanky. Byl vidět pouze jejich stín, kouř z výfuků a HP bar – samotný tank ne. Chyba se bohužel objevovala jak u spojenců tak u nepřátel a existují i screeny a záznamy této chybky z klanových bitev. Doufejme že vše je opraveno a vývojářům se tuto nepříjemnost podařilo vyřešit. Chyba se  týkala všech serverů s tím že RU servery ještě navíc čelily v té době DDoS útoku.

Jsem často kritizován za svůj negativní projev, takže zkusím bez emocí předložit prostá fakta a názor si vytvořte sami.

Hráči na RU serveru od rána 15.5. jako kompenzaci za problémy s hrou dostali bonus 50% ke zkušenostním bodům ve Frontové linii – tedy za každou získanou hodnost 1,5 násobek bodů prestiže, a to až do skončení 4.epizody. Navíc těm kteří měli v problémovém období aktivní premiový účet byl přidělen den premia navíc. S tím je spojená novinka že další, pátá epizoda Frontové linie bude o dva dny delší a začne už 15.června, ale zde ještě není známo jestli se tyto dva bonusové dny budou týkat pouze RU serveru nebo všech.

Na ASIA serveru byl v současné čtvrté epizodě Frontové linie zvýšen zisk zkušenostních bodů frontové linie dokonce na dvounásobek a to po celou dobu trvání epizody – zde je ovšem důvodem pravděpodobně spíše menší zájem hráčů a snaha je k hraní FL motivovat.

Aby nám nebylo líto že hráči na EU serveru přišli zkrátka, na závěr zmíním oficiálně nepotvrzenou poznámku u jedné ze zpráv že blíže neurčený bonus k urychlení postupu frontovou linií by se mohl týkat i “našeho” serveru a to údajně přes letní prázdniny ale tuto informaci prosím neberte jako stoprocentní a ověřenou.

50
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Tak jestli kvůli jednomu velmi krátkýmu výpadku a chybě, že se asi 3 dny nevykreslil sem tam nějakej tank, přijde taková kompenzace, budu rád. Ale i kdyby ne, tak všechno ok. Mně osobně nic z toho nebránilo ani neztěžovalo dokončení 5. fáze. Kompenzovat by měli maximálně to, že furt nic neudělali s těma kolozmrdama. 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Nabij HEčka do svého Skorpiona a koukej, jak dostávají za 700 + zápal. Odměnou ti bude neutuchající zápal koloběhen, které speciálně jen a pouze Tebe budou lovit daleko za linií fronty. Hrozně, ale hrozně mne hráči koloběhen nenávidí…

Vortho
Čtenář
Vortho

Zas si tolik nefandi. 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Náhodou, včera jsem ve 4 FL bitvách nastřílel do koloběhen nějakých 5 000 dmg. Nějaký Squarekcz by mohl vyprávět, tomu jsem taky naložil do EBR FL 10. Já a koloběhny jsme si vyhlásili oboustrannou vendetu. 😉

OPQRSTUV
Čtenář
OPQRSTUV

Mě kolová vozidla nevadí 😀 Vím jak proti nim hrát takže no stress
Ale docela by mě zajímalo co ti vadí 😀

Vortho
Čtenář
Vortho

Vadí mi, že to s sebou přineslo gameplay, na kterej public není pořádně schopnej reagovat.
Vadí mi, že maj soft staty děla, který odporujou účelu, proč je WG přidal.
Vadí mi, že takový prdítko má pene na HE daleko vyšší než mnohem větší tanky s větší rourou.
Vadí mi, že když na tebe najedou tři dementi v tomhle, tak ti tým není schopnej pomoct a ty sám sobě taky ne, protože moduly během okamžiku v piči.
Vadí mi, že nemůžu ani v klidu ustoupit, protože dostanu HE do prdele a motor v hajzlu.
Vadí mi, že vlastnosti mapy na FL jim berou jedinou nevýhodu, kterou maj (dohled jsem moc nevnímal, když jsem to hrál u kámoše… s perkama a výbavou).
Samozřejmě jiný to je, když hraju někde z druhý linie a když hraju z první. Jakmile jsem v coveru a mám je kus od sebe, tak to fakt problém není. Jakmile se ale chci trošku víc motat mezi nepřítelem, tak prej ne… 😀 Každopádně to mě nesere až tolik, spíš jde o to, co to udělalo s gameplayem FL jako takovým. Do týhle hry s touhle komunitou a takovou mapou se to prostě nehodí. Nenapadá mě, jak by to šlo rozumně vybalancovat.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Treba povedat ze Kolieskove auticka maju vlastne povoleny Aimbot takze to je tak isto problem a stym ze pouzivaju HE ti sice neda poskodenie zasadne ale clen posadky minus modul minus.
A ked uz tak zasadne by mali zmenit to ze ak je raz cast mapy obsadena super sa tam uz nema moznost dostat nie sa za chrbtom zjavuju kolobezky . Nech si behaju ale na neobsadenej mape

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: a kolik tedy toho za tu jednu bitvu nahraješ a nepřipadá Ti blbí, že ostatní brání a ty čekáš jako vemeno až se někdo logne do hry, aby jsi po něm mohl začít střílet?? Přesně tohle by mělo být vyřešeno a zakázáno!

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: co to tady povídáš za nesmysli??? Beztrestně ničit hru s arty??? Opravdu se Ti zdá, že nepotřebuješ lékařskou pomoc?? Sice arty nehraju nějak zásadně, ale díval jsi se kolik hráčů s artynami čeká ve frontě?? Nevím jak dlouho hraješ WOTKO, ale otevři si výzkum a tam vidíš jaký tanky si můžeš vyexpit a co si vyexpíš je jenom tvoje věc, ale to ty asi nějak nechápeš. Člověče ještě, že nedržíš na protest hladovku, protože by jsi dávno asi chcípl hlady.

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: jak uz jsem psal, artyny hraju jenom obcas, ale chces Me snad rict, ze kolove vozitka, ktere pouzivaji aimbot jsou ok, ze rusky stihac nez ho nerfly byl ok, ze japonske sracky a jine prisery co davali za 1k dm a vice jsou ok? Podle Me ne, ale WG je dalo do hry a bud to to budu akceptovat a nebo to hrat nebudu, ale nebudu brecet, ze je to nefer kdyz mam tu samou moznost jako kazdy jiny si to vyexpit. Pokud tohle nechapes tak Me te je lito, ale musim rici, ze jsi bez urazky natvrdlej.

Bigman
Čtenář
Bigman

Už chápu proč Ti dali ten BAN na forum, jestli jsi jim tam neustále kecal tyhle nesmysli tak to asi už nikdo nechtěl číst a proto to vyřešili tak jak to vyřešili. Tvoje řeči jsou trapné jako připomínka na tvém videu kde běží nějaká kravina o Konvalinovi a myslíš si, že to někomu pomůže. Neměl by jsi si plést naivitu s blbostí.

Makaan
Čtenář
Makaan

Kolečka jsou ok, není problém WG, že lidi jsou tací blbci, že bez manuálu a GPS se neumí trefit prstem do vlastního zadku. Je to jedna z mála věcí, co WG udělalo skutečně dobře, jsou dobře vybalancované. Odměňují skill a trestají neschopnost. Jakožto 2200 WN8 hráč vím, že úspěch v kolečku není zadarmo, sám ho mám a není to žádná sranda. V kolečku totiž uděláš chybu jednou a pak garáž. Takže pokud jsi v něm dobrý, tak jsi velmi dobrý hráč a dobré výsledky a trocha breku nepřítele jsou ti velmi zaslouženou odměnou.
Tohle řečeno, tak jak kolečko mám, tak pravidelně jsem spíše hráč těch pomalejších tanků a zajímavé, problém s nima fakt nemám. Nepamatuju si jediný, jediný případ, kdy bych na kolečkách viděl něco toxické, pokud mě hráči v nich dostali, tak to byla od nich dobrá hra, dobré reakce a nebo moje vlastní chyba či zlý odhad. Jenže tato vlastnost – přiznat si chybu – je něco, co 90% hráčů kterékoliv online hry totálně postrádá.
Kolečko tě nestřílí zpoza kopce a ten hráč u toho nehraje jednou rukou, je rychlý, ale má pouze velmi malý prostor pro chyby a musí dobře umět hrát a to ne na pár vteřin, aby vyprázdnil zásobník a měl rázem XX damage, ale celou hru, protože jinak to skóre s tím kolečkem prostě dobré nemáš.. Ve skutečnosti jsou kolečka jen “větší risk, více zisku” a to se samozřejmě mnoha hráčům nelíbí, protože mnoho hráčů na randomu není zvyklých cokoliv iniciovat, natož riskovat a pak se diví, když to někdo dělá a vychází mu to. A tak jak vskutku nesnáším, když někdo používá slovo “brečík”, tak v tomto případě to skutečně brečíky jsou. Nářek nad tím, že někdo hraje více riskantně a vyjde mu to, mezitím co borec ve svém VK 100.01 P campí u artyny a čeká na smrt a nemá na práci nic jiného než závidět nebo nechápat. Jak by taky mohl chápat, že je někdo dobrý, když sám nemá často ani základní znalosti hry a vůbec nemá touhu se zlepšovat, natož riskovat nebo si něco přiznat. 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Ve Frontovy linii rozhodně ok nejsou. Na publicu je to jak říkáš. Mapy jim nejdou vstříc a málokdy něco zásadního dokážou. Hraje se s nima těžko. Ale Frontova linie tohle všechno ruší protože mají mnohem víc místa a rychlost.

Kurt von Strohm
Čtenář
Kurt von Strohm

Nesouhlasím , původně jsem se na koloběžky těšil ( a pořád se těším až někdy v roce 2050 začne přidávat reálná kolová vozidla na které se hráči těšily jako je Puma ) a chápu proč je WG uvedl do hry – nový obsah se přidávat musí a pásová technika prakticky došla . Z toho důvodu je kolová technika která se během války používala v nezanedbatelném množství celkem logický krok , problém je ale v jejím nastavení ……ano je to riskantní záležitost ale to byla dřív i jízda s pásovými LT jenže :
1) pásový LT je obvykle pomalejší
2) pásový LT je po prvním zásahu v 75 % případů bez pásů a stojí , koloběžka jede dál a dokonce se sama opraví
3) pásový LT nemá autoaim plus ač je lockování cílů stejně obtížné
Takže tu máme několik bonusů oproti klasickým LT bez nějak extrémní nevýhody ( ten dohled zas taková tragédie není ) , palebná síla je srovnatelná ( často i vyšší ) a na pancéř se LT moc nehrají.
Do toho si připočti otravnou featuru všech LT kdy zásah do podvozku často skončí sežráním na což jsou koloběžky přímo dělané ( protože podvozek kryje polovinu boků ) .
K tomu mají nechutně vysokou přesnost za jízdy .
Jo a nezapomeň na to že poslední dobou cpe idiot friendly WG HESH/HEP munici na cokoliv bez ohledu na to jak nesmyslné to je ….původně jí měl z LT jen můj M41 90 mm , byla to dobrá featura a dávala mu specifický styl hraní jako kompenzaci za nižší pohyblivost a camo faktor oproti ostatním LT .
Mimochodem víš jak dnes probíhá souboj M41 90 mm s jeho buggy prémiovým protějškem ?
1) spotne mě první ( protože on má lepší camo a větší dohled mě nepomůže ač mám fialovou optiku )
2) okamžitě do mě v plné rychlosti nasází 2 HE , já mám 600-700 HP z 1100 dole )
3) já mu když mám kliku dám 1 zásah
4) on odletí a pokud není úplný šimpanz tak se schová těch 9 s než naláduje clip
5) druhý trade , opět když mám kliku dám mu ránu a pak jsem v garáži

Glock17
Čtenář
Glock17

Kurte, k tomu bodu 1) – vynech slovo “obvykle” – v sobotu jsem honil s německým Bulldogem EBR FL 10 od capu E přes most do F až k opravárně mezi děly 4 a 5. Sice jsem mu naložil 2 rány Hečkem – do kol a do motoru, stejně mi ujel, opravil se a potom mne cynicky ustřílel v opravně.

Taky jsem se naučil dávat na Bulldoga osobní směrnici na maskování, takže mám 30,49 % camo a 471 m dohled. Dnes už ho vidím první, ale obvykle ho nedokážu trefit jako první. Nakliknout si ho na 350 metrů do autoaimu lze, ale střílet a trefit nejde (pokud nejde o stojícího trotla).

bykop
Čtenář
bykop

A co mám říkat já s Evanem. Kamufláž 49,1 %, dohled cca 470 m. Je mi to proti koloběžkám k něčemu? Odpovím si sám – není. Chování děla, DPM, penetrace na HE munici, rychlost, akcelerace, vylepšený autoaim, rychlost střel, nemožnost to odpásovat, naprosto nesmyslná fyzika pohybu (zatáčení). To všechno hraje ve prospěch koloběžek. A že ho spotnu dřív? A co z toho? Tu krávovinu stejně nikdo netrefí a když ano, je to bez dmg.
Dokud tomu výrazně nezhorší chování děla, nesníží rychlost střel a penetraci na HE na úroveň ostatních lehkých tanků, tvrdím, že to ničí hratelnost mnohem víc, než když jsou v bitvě tři artiny.

bykop
Čtenář
bykop

Tak se pletu, dohled “jen” 496 m.

Vortho
Čtenář
Vortho

Makaan: Jejich mechanika paradoxně motivuje k tomu stát někde vzadu, toho sis nevšiml? Nejvíc bitej je aktivní playstyle (inteligentní člověk to s EBR dozadu neriskne, ne na tank vyjetej na nějaký přehledný pozici). Myslím fakt aktivní, kdy dělo prakticky neutichá a pásy se nezastavujou. To si chci během každý FL vždycky užít, protože na běžnejch mapách ta šance k tomu moc není. Podařilo se mi to ale jenom loni a tu letošní první. 🙂

Nejde mi o to, že se mi už tolik nedaří odehrát celou bitvu na první & poslední život, ale hlavně o ty situace, kdy přes D padnou cíle 4 a 5, kdy je báze kolikrát capnutá za půl minuty od začátku, kdy reálně nemáš absolutně žádnou možnost ustoupit (což podněcuje k tomu stahovat se prostě o dost dřív… a kolikrát vydat základnu zbytečně; zbytečný ztráty životů taky podněcujou k opatrnější hře)… a že EBR s Lynxem nemaj ve FL žádnou reálnou nevýhodu – díky vlastnostem mapy a hráčů. Nějaký, že chyba znamená garáž, že musíš myslet hodně dopředu, to fakt neberu. Už jenom z principu, že tohle musíš i u ostatních LT (nevýhoda tanku založená na skillu? wtf?). Jen s tím rozdílem, že nemaj takovou pohyblivost a z většiny nepenetrovatelnej model a takovou alfu. A snad se nebudeme přít o tom, že tohle jsou podstatný faktory, který pomáhaj dostat se do bezpečí.

Glock17
Čtenář
Glock17

Mám takové pravidlo – když padá první lajna, tak se podívám – kolik je v mojí lajně koloběhen a kolik je koloběhen u nepřítele celkem. Pokud vidím, že ustupuji z A do D a za mnou pojede 4-5 koloběhen + párek LT-432, tak už nejedu bránit D, ale stahuji se na kopec mezi D a E nebo až k dělům 1 a 2.

Koloběhny celou bitvu výrazně zrychlily, což není v pravidlech FL nijak kompenzováno a cca 50 % mých bitev končilo před 20 minutami odehraného času. Sice jsem dokázal (ve IV. epizodě) pokaždé dát aspoň kapitána, ale mrzí mne těch posledních 6-7 minut, během kterých v cca 50 % případů udělám 1,5 až 2 ranky.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Co to povídáš, o jedné chybě? Ta kolová sranděra nemá žádný místo kde je jí možno hitnout. I když tu trapnost trefím, tak zásah požerou ta idiotská kolečka, která dělají 80% siluety toho …. čehosi (také dobrý nesmysl). A to cosi si vesele upaluje, bez uděleného poškození dál. Sám ty nesmysly taky mám, vyzkoušel jsem je a vím co umí. Dvě kilnutý medka, full HP, na stejným tieru bez ztráty kytičky, no nekup to. Jenže mě to jaksi nebaví.
Střílet na to HE jak tady kdosi podotknul je k ničemu, jsou pomalá a ty nesmysly mění směr jízdy jednou za dvě vteřiny. Jízda těchle nesmyslů naprosto popírá fyziku a realitu. Narozdíl od tvůrců hry jsem v takových a podobných vozidlech něco najezdil a to jak s OT 64 (cca 4000+ km), tak s FUGem (500+), nebo s BRDM (taky cca 500+). Jezdit s tím tak jak jezdí vozítka ve WOT, tak jsem asi tak 300x mrtvej. Navíc jsem s kolovýma v terénu nikdy (!!!!), nikdy nebyl rychlejší než pásy. Na 5 km okruhu i ti nejlepší OTčkáři na mě v BVP (5000+) ztráceli kolem 15 – 20 sec. (podotýkám, že T54 je zhruba skoro stejně rychlá jak BVP, záleží na tom, jak kdy, jak kdo, jaký terén, jaká konkrétní mašina,…. T72 je bezkonkurenčně rychlejší)
Zásah do těch nesmyslů je víc věcí náhody než skilu. Navíc to má naprosto regulerní aimbot (!!!!!), neuvěřitelné pene a dává 300+ dmg v podstatě do čehokoliv kromě HT čelně.
Vcelku se divím proč na moderních bojištích ještě jezdí tanky, namísto těchhle kolovejch nesmyslů. Asi proto že se koncepce naprosto neosvědčila. Ve wot ovšem slaví úspěch, asi jako polské heviny, které si prý nějaký student vojenské akademie nakreslil na toaletní papír.

Glock17
Čtenář
Glock17

Merline, já se s těma HEčkama taky pokaždý netrefím… případně trefím EBR FL 10 za 46 dmg granátem ze Skorpiona G. O to víc těší zásahy za 700+. Jedno pozitivum – ruská modelka se čelně chová jako hevyna, tj. nenech se ukroutit koloběhnou nablízko a budeš vždy vítězem. Jedeš-li koloběhnu, tak se modelce vyhni.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Takto myslim ze to mas trosku popletene a ak mas teda take statistiky ako pises tak to sa cudujem pretoze pre mna mam tak isto fialove statistiky povedzme este lepsie ako ty pre mna koleckove tragaciky WoT nijako nepomohli pretoze ako hrat to stylom prebehnut mapu a jasne spot nazbieras a kolko krat dotycny ani nevystreli a je v garazi mi pride ako nezmysel a po dalsie opakujem maju AIMBOT legalny co je tiez nezmysel a po tretie ano su tazsie na hranie o tom niet pochyb a prave preto ak mas v jednom teame fialoveho s koleckovou karou a v druhom teame cerveneho hraca je to sakra velky problem a rozdiel a to mi ako rozumne nepride.

Glock17
Čtenář
Glock17

Amen, bratře. Proto hraji Skorpiona G z druhé lajny a kazím jim koloběhání.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Je to klasicky postup RU server dostal kompenzaciu okamzite Azia tak isto a EU server mozna ano a mozna nie.Informaciu mas v zasade spravnu ja mam taku istu info vraj sa este o EU serveri pouvazuje aku a ci vobec nejaku kompenzaciu hraci dostanu.Ja FL nehravam nakolko hrat tyzden jednu mapu ma moc nebavi cize mi je to vlastne jedno ale spravodlivodt by mala byt pretoze ak niekto spravil 2O urovni krat 1.5 kludne prskoci aj na 30 co je celkom dost.

Bigman
Čtenář
Bigman

Staci se kouknout na pocet hracu na serveru EU a RU a asi kazdy vidi ten rozdil a tak je asi jasny, ze vyhody budou tam kde je hracu samozrejme vice. EU server je na tom dost spatne a podle toho jsou i bitvy na nem zabavne. Neustale tady ctu sracky o tom, ze nevi mechaniku a bla bla bla, ale ze to nove hrace hazi do horsich tymu a nebo, ze si dobri hraci chodi honit ego mezi 6 tiery a odrazuji ty nove od hrani o tom zadna. Pokud WG neprestane zvyhodnovat slozeni tymu do bitev tak ty lidi budou utikat neustale a nastane doba kdy bud spoji servery a nebo to jenom ukonci a bude konec narku. Hraci se chteji bavit a ne se neustale deptat a cist blaboli v chatu. Kdyz si za neco zaplatim tak chci, aby to tak zustalo a ne ze me to nekdo bude upravovat a moji investici me znehodnoti. Posledni dobou je ocividne videt, ze WG tece do bot a snazi se zachranovat to co posralo a na co se drive nemyslelo, ale nejak mu to moc nejde.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

JJ. EU servery jsou na tom fakt bledě. Lognu hru a stejný hráče potkávám třeba i 5x za večer. Některý hráče jsem dostal asi přidělený, hraju s nima několikrát týdně. Přitom takové hráče jako Marty_…, Mike Case, jsem ještě nepotkal. Superkravaťáka jednou, někdy letos v únoru. Zato hombre s WN8 = 56 jsem měl včera v týmu 3x. A to nebyl první den kdy jsem hombre potkal. Dalo by se říct, starý dobrý známý. Jen to dobrý je jaksi…. 🙁

Bigman
Čtenář
Bigman

Co jsem někde slyšel tak zrzek přešel hrát na RU servery pod nickem Varty_Vole nebo tak nějak.

Bigman
Čtenář
Bigman

Hraju na RU taky a bitvy jsou o něčem jiném, ale teď jsem hrál FL na EU a nějak Mě to odrazuje od hraní. FL na RU nevím jaký je, ale hodlám to příště vyzkoušet.

Vortho
Čtenář
Vortho

Nepřešel, hraje oboje. WoT je bohužel jeho jediný živobytí, takže musí vymejšlet i content. 😀

Bigman
Čtenář
Bigman

Hrál jsem proti Martymu asi 3x tuším a pokaždé nechal svůj tým na holičkách a nechal pochcípat jen, aby si v závěru mohl nastřílet svůj dm, takže za Mě zmrd co je v týmu když potřebuješ pomoc k ničemu. To je můj názor, ale klidně napište, jestli se pletu.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Martymu drzi winrate WG to nie je o nom len o nom samozrejme hrat hru vie ale z 30% mu pomaha WG v jeho statistikach. Staci si pozriet jeho epicke vysledky kde nastriela 8000 a pozret proti komu to nastriela kde 12 hracov supera nema WN ani 1000 a osobko niekde mozna na 3000-4000 takze asi tolko neprecenujte ho.Osobne ludi ako je on nemusim.A ano musi hrat aj nieco ine inak by sa neuzivil.

Glock17
Čtenář
Glock17

Lojzo, prosím podívej se někdy na Martyho streamy. Nejméně polovina jeho bitev končí nastřílením cca 2000 – 3000 dmg, hrdinskou smrtí kvůli týmu a povzdechem (či nadávkou). Ani Marty není ýbrmenš, jen využívá každé drobnosti, která hraje v jeho prospěch. To se ve výsledku sčítá a odráží se na winrate. Já umím sotva polovinu toho, co zvládá Marty (např. vůbec nehraju čety), a s tier8-10 mám winrate cca 56% (můj odhad, netahej mne za číslo).

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Nehovorim o tom kolko nastriela ale o tom ze Winrate mu drzi WG a nie Maty sam.To ze nastriels 300O ti vyhru nezarucuje ale za pomoci WG samozrejme ze ano.Aj ty mas istu vyhodu od WG mensiu ako Marty ale mas hraci s winrate 53 a viac pecent maju lepsie teamy ako cerveny hraci ty sa tak skoro na hranicu 50% ak maju 48 nedostanu.

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: co se děje v bitvě vidím na mapě na to nepotřebuji Martyho a koukat na něj opravdu nemusím, nějak nemám rád tyhle vlez do prdele WG a k těm vítězství bych dodal, že složení týmů je ovlivněno WG a pokud používáš XWM tak to musíš vidět sám, ale určitě nikomu neberu jeho zásluhy.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Suhlas

Glock17
Čtenář
Glock17

Někde mám screen z minulého FL, kde jsem měl v týmu Uannubise. Zcela nepřekvapivě udělal generála.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Vies o tomto ja viem velmi dobre a hovorim to davno ze je X zvyhodnenych hernych uctov a na ich ukor logicky musia byt aj znevyhodnene ucty a prave tym ludom nejde o to byt fialovy v hre hraju pre zabavu a bolo by fer keby mali rovnake pravidla a je jedno ci budu cerveny alebo fialovy.A viem to aj podla seba skusali sme to s kamaratmi hral ucet ako cerveny hrac a ja som hral na svojom fialovom a to tvorba MM sa nedala porovnat povedzme on bol s tierom VIII proti VI hadam dva tri krat za 50 hier ja mozno kazdu 5 hru a tak dalej aj ked ktokolvek tvrdi ze taketo rozdiely na EU nie su tak urcite su najlepsie to ludia vydia na streameroch ako Marty a spol.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Já bych rád slyšel, ještě tu “O Karkulce”…..

Glock17
Čtenář
Glock17

My taky dostaneme kompenzaci – vy oškliví kapitalisti z prohnilého dekadentního Západu si jako KOMPENZACI budete moci koupit novou kamufláž “bear sh1t” za pouhopouhých 20 Ojro.

Nicméně děkuji za uveřejnění informace, že RU servery čelily DDOS útokům. I my Evropané budeme muset inovovat a pro příští FL epizodu musí “někdo” dát dohromady DDOS na EU cluster.

Guderian
Čtenář
Guderian

FL nehram, nechcem hrať ešte viac arkadu ako wotko je.:)

Glock17
Čtenář
Glock17

WoT je jen arkáda. S realitou to nemá nic společného.

Bigman
Čtenář
Bigman

Zdá se Mě to, že artyny dávají za víc dm nežli dříve? V FL jsem dal už několikrát s americkou artynou i za 1100 dm a to jsem znovu kontroloval, jestli se nepletu.
Glock17: mohl by jsi dát do placu jak přesně ničíš kolečkáře se Skorpionem hečkem?? To je jeden blb ze 100 co jede rovně na tebe?? Trošku jsi Mě rozesmál, ale když tomu věříš….. 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

Ale jistě – koukám kam jede a kde se otáčí. Většina z nich totiž jezdí opakovaně stejné okruhy, takže předměřím na místo, kudy už projel a čekám, až pojede druhou rundu a aspoň 2 vteřiny pojede bez zatočení. Alternativně čekám, až odjíždí např. od capu – většina z nich odjede 200 – 300 metrů a potom přestanou kličkovat (asi si myslí, že už je nelze trefit). Tam taky střílím, protože HEčko ze Skorpiona je rychlé dost. Takto mám úspěšnost cca 40 % (vím, že je to žalostně málo, ale fakt nejsem kouzelník), sotva poloviční co mám u medek/hevyn.

Beru to tak, že snadné cíle trefí každý, ale týmu pomohu nejvíc tím, že budu střílet koloběhny. Koloběhny jsou dnes “battle changer” ve FL – zabiju je a pomohu týmu prodloužit bitvu (protože ji zpomalím). Stejně nastřílím průměrně 8000 dmg za bitvu (v top 5 podle dmg jsem na 95 %). Jsem prostě ta *urwa, co sedí vzadu, sleduje minimapu a vybírá si cíle (naopak paradoxně nestřílím na Defendery, protože jejich trollí armor je moc i na APCR s pene 311 mm; na ty střílím jen při decapování a používám Hečka – jsou tak nízké, že občas střílím ze zoufalství “pixelshoty” na 400 metrů do capu A nebo C).

P.S. Zatím mne nikdo neobvinil z podvádění, to ale přijde… Určitě se najde nejméně jeden cvok, podle kterého mám aimbota.