Krabičkaes (Sváteční operace)

74

Loňské vánoce zrodily díky chybě textu na WG stránkách nový slangový výraz “krabičkaes”, kdy se k českému slovu nějak přimotala anglická koncovka. Inu, po roce tu krabičkaes, loot-boxy, gift-boxy, škatulky, máme zpět a na tom, jak jim budeme říkat, zase tak moc nezáleží. Zajímavější pro vás jistě bude co se v nich letos bude skrývat.

Stejně jako loni budou obsahovat ozdoby pro urychlení vylepšování vaší sváteční atmosféry, a to ve čtyřech různých stylech: magickém, novoročním, lunárním a vánočním.

Každá krabička bude obsahovat ozdobu 5. úrovně, dále náhodnou ozdobu a 250 zlaťáků. Čtvrtá část každé krabičky je pak loterie – může obsahovat: kredity, zlaťáky, dny prémiového účtu, prémiový tank 5. tieru – M4 Improved, KV-220-2, Turán III prototípus nebo artinku 105leFH18B2, tier 7 stíhač tanků – E25, tier 8 stíhač – Skorpion G, no a to “nejlepší” nakonec – tier 8 Sovětské premiáky Defender nebo IS-3A nově s autoloaderem podle Italského vzoru.

Některé velké krabičky budou obsahovat ještě pátou bonusovou část a tou je 3D styl pro některé z těchto vozidel:

Grille 15

IS-7

Bat-Chât. 25 t

T-57 Heavy

Tyto styly půjdou získat údajně jen z těchto krabiček a to pouze letos, ale to, že něco “už nikdy nepůjde získat” jsme od Wargamingu slyšeli už hodněkrát, že? No a perlička na závěr: pokud žijete v Belgii, velké krabičky pro vás nebudou k dispozici kvůli tamnímu omezením hazardních her. Cink.

74
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Pazdi
Čtenář
Pazdi

Za mě…trošku zklamání, ale aspoň ušetřím – Defa mám (a asi bych znovu nekupoval), E25 je v garáži, Scorp taky, ale ve srovnání s SU130 je “zbytečný” – líbila by se mi IS3a……každopádně ale to, že dali Lefha je podle mě strašné svinstvo 🙂 Jinak ty styly vypadají docela pěkně (krom toho arabského nesmyslu na BC)

Milan255
Čtenář
Milan255

No jestli do hry opravdu prijde IS3A se zasobnikem jako italove tak na wot opravdu kaslu.Toto je asi nejvetsi pi…. co jsem za 3 roky co hraju videl.Rusky tezak s automatickym dobijenim, tak to snad ne.Podle me to bude nejvice OP, P2W tank.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Tady máš jak bude IS-3A jezdit, žádné OP se nekoná, ale zajímavé to bude.
https://www.youtube.com/watch?v=aJZQtTcY8as

? asi
Čtenář
? asi

To jj bude zaujímave ale najlepšie je ako ma dani streamer zakakaný mod 😀 Umiestnenie modulov a tu vidno ako to wg banuje

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Tenhle mód není zakázaný. Je součástí několika oficiálně schválených balíčků.:) Možná si to pleteš s “Chameleonem” ten zakázaný je.

Psychopat_stragy_
Čtenář
Psychopat_stragy_

Do jakého data si budu moct krabičky koupit?

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Až do konce trvání akce. 🙂 Je vidět, že tvůj nick je správný…

sejba
Čtenář
sejba

mám IS3 A a žádný trhák to není skoušel jsem to testu ty APCR oddingaji IS3 do boku a dělo je furt křivé jak šavle

Glock17
Čtenář
Glock17

Asi takhle – proti většině tanků svého tieru je OP, proti 90 % tierů 7 je OP a šestková medka proti němu nemají šanci ani 3 vs 1 (jednoho sejme 2 ranami, druhého zramuje a dodělá 3-tí ranou a toho posledního si povodí).

Tak si to srovnej třeba s Mauerbrecherem, WZ-111 nebo s AMX M4 49… Proč je hrát? Co mají navíc?

watts1
Čtenář
watts1

Nehrál jsem – takže nemůžu soudit, ale také se mi zdá, že to bude trochu přestřelené. Jen bych z toho srovnání vynechal WZ – 111 – ten má svou výhodu jasně v pref mm. ( i když všichni víme, jak na tom jsou dnešní pref. mm tanky, zejména heavy).
Třeba s t34-3 nemám se současným mm vůbec žádný problém a je to za mě jeden z nejzábavnějších prémiáků. Ale ty heavy mají situaci o dost komplikovanější, alespoň tak se mi to zdá s tím WZ.

Glock17
Čtenář
Glock17

OK, WZ asi nebyl nejlepší příklad. Chtěl jsem jen říct, že IS-3A s plným zásobníkem je v boji nablízko proti slaběji pancéřovaným soupeřům v jasné výhodě. Proti stejně nebo dobře pancéřovaným protivníkům zaostává díky dělu a těmto soubojům by se měl vyhnout nebo bojovat jen za (pro něj) výhodné situace. Proti devítkám a desítkám nemá skoro žádné reálné šance na úspěch v 1 v 1, to ale všichni T8 prémiáci.

Hypotetický scénář 100 % IS-3A v souboji vs. 100 % IS-3 = začnou střílet současně – IS-3A rozdá 3 rány a 1 obdrží od IS-3, za 10 vteřin má nabitou další ránu. IS-3 v top konfiguraci má v té chvíli taky nabito. IS-3A dává čtvrtou ránu, IS-3 dává druhou. Burst během 15 vteřin:

IS-3A = 4 rány á 390 = 1560 dmg
IS-3 = 2 rány á 390 = 780 dmg

IS-3A má náskok v dmg a ten bude s každou další ranou zvyšovat. Pokud se mu podaří všemi 4 ranami probít, tak z IS-3 je vrak a IS-3A má 45 % HP.

Já nemám nic proti autoloaderům, ale mám hodně proti rychle nabíjené první ráně. Soupeře jako je IS-3A nejde utlouct konvenčními metodami jako je nechat ho vystřílet klip (jednoduché autoloadery) nebo alespoň větší část klipu (špageta a další talijáni). Může rychle trejdovat singleshoty nebo celé zásobníky, zatímco talián si kvůli DPM musí držet celý zásobník po většinu souboje a klip vystřílí až na konci (tj. musí daleko víc předvídat).

watts1
Čtenář
watts1

Určitě já naprosto souhlasím;) podle mě to hra vůbec nepotřebuje. Na druhou stranu z toho bude marketingový trhák – tudíž asi dobrý “jednorázový” zdroj příjmů…a to je A BUDE primární záměr WG..:/:)

marinfi
Čtenář
marinfi

Wz-111 ma naviac preferencny mm, oproti tomu s is3 ides do desiatok

Glock17
Čtenář
Glock17

K těm pětkovým prémiákům – Turán III a M4 Improved jsou takové šroty, že mají reálnou hodnotu 0,00nic. Jel jsem oba a nebyl jsem tomu rád.

K Turánu III více zde: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/565054-turan-iii-prototipus/page__pid__15155886#entry15155886

K M4 Improved více zde: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/536241-m4-improved/page__pid__11667256#entry11667256

Artyna je v dobrých rukou neskutečně otravný protivník. KV-220-2 je neskutečná bestie proti tierům 4,5 a leckdy i 6. Pokud ji lootnete, neprodávejte, ale vyzkoušejte. Sice musíte používat hodně APCR munice, ale jste králem sidescrapu.

Bary
Čtenář
Bary

Jediné co bych bral je E 25 ale šance na získání je dost malá,jiné tanky mě neberou.Letos ušetřim

pucinho
Čtenář
pucinho

Líbí se mi ty 3D styly, ale nelíbí se mi, že bude jen na velké náhodě, zda-li je kupující získá a ani neví, který styl v té krabičce bude. Tím mám na mysli, co když někdo dostane 3D styl na tank, který ani nemá v garáži?

Kdyby byly styly samostatně v prodeji, tak bych asi po 3/4 roce možná do hry nějaký ten obnos vložil. Škoda, ale co se dá dělat, alespoň si koupím o jednoho kapra více. 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

Zkus deh0mbreho změněné modely tanků, jsou daleko lepší (realističtější) než ty 3D styly z krabičkaes A JSOU ZADARMO:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/627856-1002-deh0mbres-field-garage/

MIB_Agent_J
Čtenář
MIB_Agent_J

Pěkná akce, ale kde má člověk jistotu, že dostane Defendera nebo IS3A. V loni jsem to zkoušel a dostal jsem Škorpiona G, kterého jsem už měl a Typa 59, kterého jsem chtěl jsem nedostal. Jenom z nás tahají prachy.

watts1
Čtenář
watts1

pouze tvůj problém, že se jim to tahání prachů z tebe daří 🙂 pokud budeš k věci přistupovat tak, že si koupíš krabičky s t tím, že dostaneš pouze goldy, ozdoby a možná něco navíc ( tak je to taky všude prezentováno) a stanovíš si strop, kolik si ochoten za krabičky utratit, tak z tebe nikdo tahat peníze nebude 🙂 jde pouze o základní finanční gramotnost – není problémem WG, že ti dají možnost si něco koupit a doufat – pořád je to POUZE o tvém vlastním rozhodnutí 🙂 To, že to mají marketingově dobře vymyšlené je pravda, ale žádný problém v tom nevidím:)

Bigman
Čtenář
Bigman

Jeste, ze Te mame, jinak by jsme opravdu nevedeli co si pocit. 😁😀

watts1
Čtenář
watts1

sám nevím proč cítím potřebu se k vaším brečíkům ohledně tohohle a támhletoho vyjadřovat, ale občas mi to prostě nedá 🙂 to, že někteří zde přispívající by si určité postřehy a pohledy na věc (né jen ode mne) mohli vzít k srdci, nebo se nad nimi alespoň zamyslet, je více než zřejmé:)

Tava1974
Čtenář
Tava1974

A co nechápeš na pojmu loterie?

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

A kde máš jistotu, že zítra vyjde Slunce?

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Jak se dá dostat daleko bez placení při normálním hraní? Je reálné se dostat na 10. úroveň?

watts1
Čtenář
watts1

samozřejmě, že ano 🙂 několik mých přátel je toho důkazem:) prostě jen hrají v “režimu SirFoch” a nemají s tím problém:) (většinou mají nějaký prémiák vyježděný z maratonů, takže když chtějí dlouhodobě hrát tier X, tak musí samozřejmě hodně vyjíždět kredity na tier VIII)

Glock17
Čtenář
Glock17

Zatím to vypadá, že formát bude víceméně stejný jako loni (rozsah, organizace). Zatím neznámé jsou 2 podstatné veličiny – reálná cena za kupovanou krabku a počty úlomků na výrobu ozdob. Bez těch 2 nelze reálně cokoliv ani odhadnout.

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

V pohode ja mam vyskumane 6 kusov X.tier ale nehram ani jednu.Z ekonomickych i hernych dovodov (menej sa goldi) koncim na IX.:)

watts1
Čtenář
watts1

Až ted jsem si uvědomil, že dotaz byl směřován na tu Vánoční akci:) tam se obávám, že dosáhnout 10. úrovně bez investic bude náročné. A především – čím dříve desáté úrovně někdo dosáhne – tím déle bude moci dané bonusy čerpat a o to tu asi jde především, takže v tomhle případě ten rozdíl mezi těmi co nějakou korunu pustí a těmi co pojedou uplně bez placení bude asi docela velký..:)

Pavel
Čtenář
Pavel

Pokud to bude jako loni, je to hratelné …

Glock17
Čtenář
Glock17

Pokud… zítra uvidíme.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Hele ono to půjde, pokud nebudu sbírat kolekce tak to vidím celkem reálně dostat se bez placení na desátou úroveň sváteční nálady. Akorát mě sere jak mě to furt buzeruje abych si koupil velké krabičky, je na to nějaký mód?

Glock17
Čtenář
Glock17

Ehm, vzhledem k reakcím některých zdejších přispěvatelů mám nápad na téma článku – jak se racionálně chovat při loot-box akci a nezruinovat se přitom. Watts1 má celkem logický příspěvek, který si zaslouží trochu rozvést.

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

No můj názor na podporu téhle hry je tady všem známý, nepustím ani korunu dokud konvalina11 bude CC a Kája CM.
Jenže tady to mám ještě snadnější, kupovat to nebudu protože 105 leFH18B2 už mám a po pár bitvách vám z ní začne hrabat a budete se divit co nedokážete trefit, M4 Improved je snad ta největší sračka mezi premiovými pětkami, KV-220-2 je OP jen do té doby než někdo nabije golda a Turán III prototípus je snad ještě vetší sračka než M4 Improved. A z těch tanků z vysokých tierů dostanu leda tak hovno, minulý rok jsem do toho nasypal tak 2000 Kč a nic, jen ty nízkotierové sračky. Premiové osmičky za to nestojí, protože to je vstupenka do pernamentního MM+2 a E-25 už má své dny dávno za sebou, svítíte prakticky pořád a OP je jedině v četě a full gold. O tu bych celkem stál kdybych jí neměl. Takže proč do toho jít?

Vortho
Čtenář
Vortho

Tvoje komentáře… to je konečná. 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

OK, chápu, že máš svůj názor. Já jen dostal nápad a ventiloval jsem ho do diskuse. Já osobně letos Krabičkiádu nejedu – nevím proč bych měl utrácet u WG, aby ten mohl platit za služby firmě Wargaming Prague s.r.o., který má na výplatní pásce české adminy ofiko fóra (Kayi4ek a shindyGG).

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Glock17 : O nic nejde, zkrátka nemám už motivaci platit. Po 1.0 a po konvalinovi11 odešli všichni moji kamarádi do jiných her a můj frendlist je teď šedivý. Zkrátka oni se na to úplně vysrali, já tomu ještě dávám naději. Battle Royale hry mě nebaví, zkusil jsem PUBG a hned třetí hru cheater se speedhackem, díky bohu za Steam a jeho politice vrácení peněz. Ono potěší když kolem tebe proběhne debílek jak s raketou v prdeli…
Zkusil jsem Fortnite a asi pátou hru bl eček s Aimbotem, dával každému nehledě na vzdálenost hned headshot…
CS taky ani nezkouším, dělal jsem cheathuntera na jednom free serveru a taky solidní děs, nehledě na to co teď pochytali když nasadili nový anticheat…
Zkrátka posrali to ve WG hoši.

IksDee
Čtenář
IksDee

Víš co mi příjde vtipný? Že kam ty příjdeš tam je to samej hacker / cheater atd.
V tvým případě bych se nedivil ani kdybys potkal cheatera někde v singleplayeru.

Prostě si přiznej že si useless unskilled mrdka co prostě neumí hrát a bude ti líp, ty rádoby profi hráči.

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Je ahoj, na tebe jsem čekal. No co, opět další internetová nula co si myslí že když umí nějakou hru tak má tu utkvělou představu že to co plácne je pravda a nic než pravda a ostatní držte klapačku protože mám zkrátka pravdu.
OK zkusím ti to ale vysvětlit i když vím že to zkrátka nepobereš, zkrátka bez toho aby sis dokazoval v diskuzích že nejsi taková nula jak si myslíš.
V PUBG se mi stalo prakticky stejné to co v tomhle videu – https://youtu.be/Emnvebo1WjA
Co by sis myslel když kolem tebe proběhne jak Sonic. Jo úplně v pořádku, že ano?
A Fortnite Battle Royale? Ram mě sejmul pistolí cca na 400m a jeho následný gameplay vypadal prakticky stejně jako tady (tedy bez toho banu na konci) – https://youtu.be/OO487SKSjgU?t=3m21s
A opět otázka? Tobě tohle přijde normální? Asi ano že.
CD už jsem okometoval, nemá to dál cenu pitvat.
No a pamatuješ si ve WOT první vlnu banů? Asi ano ale co. Stěžoval jsem si na fóru na týpka co mi na mapě Plzeň s Obj. 140 3x po sobě munici, prej jsem paranoidní a je to skill a štěstí… No a jaké bylo moje překvapení když jsem ho v tom leaknutém seznamu zabanovaných hráčů našel. No co byl jsem paranoidní…
No co vím že to zase neochopíš a zy si najdeš nějakej stupidní důvod jak to zhejtit takže nevím proč ti to vůbec píšu ale na té noční směně je zkrátka nuda a člověk hledá nějaký stupidní způsob jak se zabavit.

IksDee
Čtenář
IksDee

Jak jinak :DDDD
Kámo ty seš prostě marňák :DD

Měl by si kompletně z multiplayerové scény zmizet někam do píči když furt brečíš na nějaké sračky, ok, nepopírám, občas se s nějakým hackerem setkám taky ( ale většinou je mi to jedno a ani o tom nevím, například ve hře Crossout se s aimbotem setkávám celkem běžně) ale narozdíl od tebe mi to nezboří svět a nejednám jako nějaká ubrečená malá mrdka která má to potřebu si jít zabrečet někam na náhodnou webovku nebo nedejbože obtěžovat ostatní na nějakém herním foru.
Buď se přenes přes fakt že nikdy nebude existovat hra kde bude 100% čistý gameplay, smiř se s tím a přízpůsob si tomu hru (přeci, ty hacky nedají nepříteli “god” mod takže zabít a dát mu “outplay” jde) a nebo prostě táhni hrát nějaký singleplayer.

Debile

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

No co já věděl že to nepochopíš, no co snaha byla, aspoň jsem ti poskytnul další dávku. Takže pro dnešek zhejtěno, umejt pytlika a dobrou. Jo znám hodně lidí co si dobrovolně nechají srát na hlavu, dobrá zpráva že jsi to jen ty a nějaké drobné minimum. Tak se uvidíme na bojišti a ahoj zase příště.

watts1
Čtenář
watts1

IksDee má samozřejmě zbytečně útočný styl vyjadřování, ale jinak má v hodně věcech pravdu:)
Hraju poslední rok poměrně dost všechny různé tiery a zajímavé je, že takové problémy jako ty nemám (rozhodně né tak časté). Netvrdím, že se ve hře nepohybují zakázané módy, ale že by to hratelnost ovlivňovalo v takové mířa jako ty píšeš? – to ani náhodou:) navíc pořád platí, že pokud ti dal 3x munici – tak si mu prostě musel 3x část tanku, kde je munice uložena ukázat – což je prostě jen tvoje hloupost – to, že to pak 3x trefí může bejt cheat, ale stejně všechno začíná u toho, že si asi hrál špatně, když si mu vůbec dal tu možnost, ale to už tebe nezajímá – ty si ten co dělá všechno správně, ale “svět” je proti tobě 🙂 nepoužívám žádné mody a zrovna včera jsem byl schopen ze tří střel zapálit tři různé tanky – ano mířil jsem schválně na palivové nádrže a rng a souběh okolností mi prostě přálo (hrál jsem t34-3 tudíž v tom samořejmě hrála roli ALFA, protože jak sám dobře víš, každý modul má své HP a opět záleží na RNG:) smál jsem se tomu jak malej kluk a samozřejmě do garáže přišla zpráva, že jsem zasranej cheater (dva z těch tří byli spolu v četě). Takže tady jasně vidíš, že i bez modů se prostě takové věci můžou stát (nejsem si jistý, ale možná mám i uložený replay).
Prostě jsi jen jeden z těch co ty problémy prostě vyhledává a když chce, tak si je najde – hlavně, že je na co nadávat.:)
Krásný příklad jsi uvedl ty sám “s e25 svítíte prakticky pořád” – tady je jasně vidět, že tu hru hraješ prostě špatně (na čem by nebylo nic špatného – je to jen hra).. .ale WG za to, že svítíš pořád s e25 nemůže..:-D jen se prostě neumíš přizpůsobit situaci – to znamená neumíš hrát – to je fakt.. za to si můžeš sám a né WG.
A co je snad nejotravnější na tvých komentářích jsou kecy ohledně nějakého náctiletého trouby a kájíčka 😀 – ok taky mi to vadí – ale proč bych do každého svého příspěvku zdůraznoval, že neplatím protože je CC nějakej tatar co měl nainstalované cheaty ??? myslíš, že to někoho zajímá, že ty neplatíš? Si tady hraješ na nějakého mučedníka nebo co.. ale ve výsledku jsi akorát pro smích 🙂
Hra není dokonalá a nikdy nebude WG dělá spoustu nesmyslů (viz. is3A – což je bulshit největšího zrna) a to jsou ty problémy, které hru brzo potopí – né nějaký Konvalina nebo to, že si dostal 3x munici a rok kolem toho brečíš…

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Jako tobě přijde normální to co se teď kolem hry děje? Tady jde o princip, bojují proti cheaterům a dosadí si tam cheatera se kterým spolupracují. QB teď ukázal graf kde ukazuje jak počet hráčů padá a dosaď si tam aféru konvalina11. Asi náhoda? Jen potvrdil co jsdm celou dobu věděl. Tuhle hru mám rád a sere mě to, že hra upadá jen díky tomu že hry se chopilo pár amatérů a hra jde do prdele. Idskee se ze mě snaží udělat brečku co za vším vidí cheaty, což samozřejmě tak není, když jyem lovil cheatery tak pár lidí jsem se i zastal protože zkrátka měli kliku, pak si už na to vypěstuješ ten “šestý smysl”. Ono v základu jsou všechny hry stejné a jsou tam stejná pravidla, stačí si to jen uvědomit. Co musím pochválit tak ze hry hodně zmizel mód padání objektů a red ball, jak vidno s aimbotem je těžší bitva. To že jim někdo platí je jeho volba, jenže když jim platíš tak vlastně souhlasíš aby ti srali na hlavu. Podporuješ to co se teď děje s IS-3A? Tohle jsou přesně ty důvody proč jsem nasraný protože tohle není poprvé co takovou kokotinu udělali a to je přesně to co tuhle hru potápí. Hele klidně si pokecám a zahrajeme četu a tam si to vysvětlíme, tak napiš.

watts1
Čtenář
watts1

Samozřejmě, že nepodporuji co se teď děje s is3a – jen to vše nevidím tak černě;) Jinak můj osobní názor je, že kauza konvalina se do úbytku hráčů na EU serveru promítla maximálně v řádu desetin procent (pravda, že do časové osy jsem si to nezasazoval, schválně na to kouknu). QB video jsem viděl – zpracoval to hezky – jen mi tam chyběl (psal jsem to už někde jinde v komentu) větší důraz na kontext s ohledem na 3-5-7 mm a mapy. Rád to proberu – až si teda zprovozním sluchátka – hraju převážně sám, takže jsem si již dlouho zpřetrhaný kabel od microfonu neměl důvod opravovat :))
Zkusím to v blízké době zprovoznit a můžeme to rozebrat při pár hrách:)

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Zpracoval to náhodou moc pěkně ale jen se mrkni na ten graf. Cca v té době to začalo padat, mrknul jsem se na tu stránku a v tu dobu nic jiného nebylo co by se dalo u WG považovat za fail ale v té době je to zkrátka podezřelé, jak jsem tu již napsal v tu dobu to přestalo hrát víc lidí kolem mě, tu kauzu jsem od začátku moc neprožíval od nich jsem byl “naočkován”. Zkrátka si to přebwe po svém. Jinak napiš mi na fóru SZ co a jak, budu se na četu těšit.

IksDee
Čtenář
IksDee

Takže v zásadě říkáš, že aféra konvalina a QB video o odlivu hráčů má spojitost? 😀 Kámo tebe by měli najmout tvůrci nějakého konspiračního scifi xD, tam bys byl real.

Co je prosímtě s IS3A špatně?

Glock17
Čtenář
Glock17

Konvalina11 je omezena na československou komunitu, která je minoritní na EU clusteru (neznám přesná čísla, můj pocit je někde kolem 10-15% z celé evropské populace). IMHO přímá spojitost tam nebude, jde jen o vykreslení “zájmu” který WG věnuje hře. WG prostě jede podle pravidel produktového cyklu známého jako BCG matice (nebo taky bostonská matice):

https://cs.wikipedia.org/wiki/BCG_matice

WG má WoT v segmentu dojných krav, kdy omezuje vývojové náklady a maximalizuje výnosy. Za 2+ roky se hra dostane mezi bídné psy a potom ji někomu prodají.

watts1
Čtenář
watts1

Přesto, že mám k tobě názorově blíže, tak čteš mezi řádky, tak jak se ti to hodí a překrucuješ to, co Bluetomcat napsal. Nepsal o spojitosti, ale o tom, že pokud zasadíš událost do časové osy v QB videu – to je podstatný rozdíl!!!;) takže akorát zbytečně hrotíš…
Co je špatně na is3A? – ten tank je prostě OP – proti stejnému a nižšímu tieru. Stačí se podívat na videa od všechn CC – myslím teď ty zahraniční anglicky mluvící (na jiné vlastně ani nekoukám). Tam to máš vždy jasně shrnuto se stejným závěrem – tato úprava pro is3A je nesmyslná – máš zásobník, za který prakticky nejsi potrestán. Dobře máš “nepřesné” dělo.. ale co v dnešním WoT znamená parametr přesnosti?

Glock popsal níže aktuální situaci s WG potažmo WoT naprosto parádně – přesně tento cyklus odpovídá vývoji hry. Každý kdo má elementární znalost ekonomie ví o čem píše. Takhle si představuji diskusi na úrovni.

A ano také si myslím, že posedlost některých “kauzou konvalina” je přemrštěná.. a dopad na WoT a EU servery to má minimální – opět výstižně popsáno Glockem.

IksDee
Čtenář
IksDee

Hele takhle…..
Nebylo to samý halooo když vycházel Skorpion G? Nebo Defender ?
Tank je stejně dobrý jako ridič a co si budem? Pokud si někdy řídil původní IS3A tak víš že to dělo byl ultímátní super troll co většinou netrefil nic pokud si nebyl blíž než face to face.
Tohle “Op” IS-3A má to samé dělo až na vyjímku toho autoloaderu a nic proti, pokud si dement tak před ten tak vyjedeš a necháš se zrektit , pokud dement nejsi tak ten tank obehraješ….

Garrth
Admin

prosim, ukaz mi, jak obehrajes, kdyz te chytne na pasech tank, co ma 1200 na clipu a za 12s vystreli znova

IksDee
Čtenář
IksDee

Normálně, prostě před něj nevjedu ale budu hrát opatrně 😀 Ale pokud seš tupá hlava tak hold neobehraješ no 😀

Guderian
Čtenář
Guderian

3 krabicases
1000 goldov ,7 dni PU,100.000 argentum.

je to ok.:)

Glock17
Čtenář
Glock17
Glock17
Čtenář
Glock17
Glock17
Čtenář
Glock17
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Ty si normální blázen 🙂 takováhle studie…

Glock17
Čtenář
Glock17

Beru to jako pochvalu. Měl jsem dnes v háku trochu volněji a hlavu plnou krabičkaes 🙂

Garrth
Admin

mel si to poslat jako clanek, nahore je link na zaslani vlastniho textu ke zverejneni

Lasman67
Člen
Lasman67

Tak sa s nim dohodnite a dajte to ako clanok. Podla mna dobra tema, ludi by zaujala a urcite by si ju ako clanok precitalo viacej ludi, ako takto ked je to ako komentar k clanku.

Garrth
Admin

to nemam jak udelat, neni registrovan, cili nemame kontakt a stejne by pouziti jeho mailu ke komunikaci bylo poruseni zakona (ano jsou to kraviny)

Glock17
Čtenář
Glock17

Dávám souhlas k použití textu na wotko.cz

Glock17
Čtenář
Glock17

Klidně z toho udělejte článek. Na autorských právech netrvám. O linku jsem nevěděl.

Garrth
Admin

ok diky, zpracuju

Vortho
Čtenář
Vortho

Žádnej t8 čsr prémiák není ani připravenej… 😀 Jinak to rozvržení koupě krabiček teda vůbec nechápu. 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

13. ledna chci mít kompletní 4 kolekce. K dnešku mám 66/80 vánoční, 62/80, novoroční, 44/73 kouzelné a 48/80 lunární

Vortho
Čtenář
Vortho

I tak se ti to nevyplatí. Lepší koupit za míň peněz víc krabiček a vymlátit z nich víc všeho, co navíc bude mít trošku trvalejší charakter. 🙂 Ozdoby pak rozmlátíš a uděláš si podle potřeby jiný.

Glock17
Čtenář
Glock17

Řekl jsem výše, že se nechci chlubit… já jsem z těch 64 krabičkaes dostal úplně všechno, co se mi líbilo a co ještě nemám. Bylo to asi čisté štěstí… protože tanky, které už mám (Skorp G + E25), jsem nevytáhl.

Loni jsem vytáhl z krabičkaes asi 4 nebo 5 Skorpionů + 2x Type 59 a byl jsem z toho nešťastný, protože jsem je už dávno měl. Najednou jsem měl tuny zlata a nic pořádného, za co by je bylo možné utratit.

Lasman67
Člen
Lasman67

Velmi pekne spraveny rozbor, vdaka za namahu a zdielanie.

Bluetomcat
Člen
Bluetomcat

Chlape, dobrá práce a respekt!

Digi1215
Čtenář
Digi1215

🙁 125 Velký beden a pouze jedna osmička ( defender ) – před tím už jsem měl OBJ.252U 🙁