Vzhledem k nasazení nového micropatche nebudou WoT servery k dispozici v úterý 1. října 2019 od 06:00 do 06:45. Změny v micropatchi:

  • Byly opraveny některé technické problémy.

Kromě toho v této souvislosti:

  • Portál klanu nebude dostupný v úterý 1. října 2019 od 06:00 do 06:45.
  • Vzhledem k plánovaným pracím nebude v úterý 1. října 2019 dostupný ani herní obchod také od 06:00 do 06:45.

Hlasy The Offspring ve hře

  • Velitel: Dexter Holland – Hlavní zpěvák, kytarista a skladatel je moderní renesanční muž! Má doktorát z molekulární biologie, pálivou omáčku Gringo Bandito a je dokonce pilotem stíhaček! Ačkoli zbytek posádky má pochybnosti o tom, zda tyto letové dovednosti budou užitečné v intenzivní tankové bitvě.
  • Střelec: Noodles – Hlavní kytarista hraje na svůj nástroj kombinací hněvu, čisté radosti a bezstarostné vášně. Stejně jako jiní skvělí kytaristé i Noodles ví, že musí riskovat a udělat maximum pro to, aby trefili ty správné noty.
  • Řidič: Pete Paradabubeník. Napětí v rytmu jeho otáčkoměru může být nebezpečné pro vaše zdraví, ale při jízdě nevyvolává žádné náhlé pohyby. Jakékoli narušení rytmu je v případě bubeníka považováno za projev nedostatečné dovednosti.
  • Nabíječ: Todd Morse – basový kytarista, který obratně a s vášní nabije granáty a vtáhne tisíce fanoušků do dech beroucí atmosféry během představení. Jeho nekončící pozitivní energie a punkové vibrace zvyšují morálku celé posádky na nejvyšší úroveň.

Zdroj: rykoszet.info, rykoszet.info

11
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
whitmánek
Čtenář
whitmánek

na automatickej překladač slušnej výkon……. 🙁

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

No to teda …..ta horká omáčka to zabíjí jako kráva

Vortho
Čtenář
Vortho

Jestli je to automatickej překlad, tak mám ze svýho dosavadního dojmu, že se ta kvalita po odchodu redakce zvedla, takový dost rozporuplný pocity. 😀
Někdy lepší automatickej překlad, než když se do toho pustí někdo, kdo AJ viděl maximálně na neonovejch nápisech ve filmech… koneckonců jeden dobrej link jsem tady dával, ale asi to systém min. skryl… už jenom z principu, že je to odkaz. 😛

Uncle
Čtenář
Uncle

“kvalita po odchodu redakce zvedla” -> LOL
Zvedla asi tak stejně jako počet a úroveň článků v poslední době.
Hrozný.

Mr_Reeki
Čtenář
Mr_Reeki

Je vidět že hra funguje naprosto bez problémů že se přidávají tady tato zhovadilostli

Guderian
Čtenář
Guderian

budme radi,že sa stále niečo pridáva,aj ked su to často blbosti a dôležite veci sa odkladaju.. Takto je to vždy ,nie je to problém iba WG.