Ve čtvrtek 12. září můžeme očekávat micropatch. Hlavními změnami bude přidání některých prvků pro chystané tankové závody a oprava chyb. Dále počítejte s tím, že vám nebudou fungovat mody, vzhledem k tomu, že se změní složka jejich umístění.

Turtle Mk. 1

Jméno Turtle (želva) odkazuje na tank Tortoise a je zcela smyšlené. Tank byl roku 1946 prezentován jako výsledek projektu ve Škole tankových technologií. Bohužel však byl jeho koncept velice zastaralý a tak neměl šanci se dostat z papírové formy. Naneštěstí se zachoval pouze jeden obrázek s rozvržením pozic v interiéru a rozměry.

Podle Eda Francise (historik Bovingtonského tankového muzea, poskytl mnoho zajímavých informací o britských tancích) udělal Wargaming velice dobrou práci při rekonstrukci vozidla, z čehož můžeme předpokládat, že bude kdysi dávno zveřejněnému konceptu velice podobný.

Parametry tanku naleznete zde.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Marek
Čtenář
Marek

Pořád lepší něco z plánů na papírku než něco zcela smyšleného

Muf84
Čtenář
Muf84

Nevíte někdo kde je (pokud je) model pancíře? S Tortoisou se mi hrálo skvěle a tohle nevypadá úplně zle, ale pancíř je alfa a omega tohodle stroje a 228mm není nic extra, jde o úhly a záměrně ponechané weakspoty…

Frerry
Čtenář
Frerry
stspravce
Čtenář
stspravce

Ne, myslím model Turtle MK1. Nemyslím, že to bude to samé jako Tortoise.