Do testovací fáze se dostaly dvě mapy, jednou náš starý známý Minsk v další uvažované verzi a pak již dávno zmíněná mapa Berlín.

Minsk je upravován už dlouho a vývojáři stále hledají nejvhodnější způsob, jak mapu zatraktivnit. Momentálně to zkouší přes zpřístupnění části koryta řeky. Levý obrázek je varianta z předchozího testu, pravý ukazuje momentálně testovanou variantu.

Minulá varianta oproti mapě, kterou máme v herní verzi, je zvětšená, za památníkem je přidán prostor (vpravo), na centrální části jsou nerovnosti a úpravami prošly i dvory v západní části mapy. Nově zkoušená varianta k tomu přidává ještě podchod pro pěší pod “prospektem Nezavisimosti” přímo uprostřed mapy, patřičně široký, odstranění bílých zděných plotů podél prospektu a jejich nahrazení keři a hlavní změnou je vysušení velké části koryta řeky Svislač, a díky hrázi poblíž severní základny a přidání dalších několika míst je možné vyjet na nábřeží. Poskytuje to zajímavý prostor k akcím mobilnějších tanků a v podstatě i alternativu k části města kolem památníku pro těžce pancéřovaná vozidla. Artilerie je schopna pokrýt koryto řeky pro podporu svých spoluhráčů. Dále zdroj uvádí, že se změnilo roční období na podzim, z přiložených obrázků to ale není zřejmé.

 

Berlín v přípravě

Druhou mapou, na které proběhly změny, je “Berlín”. Na mapě je hodně vidět, že se jedná o pracovní variantu, na níž nemá cenu se zabývat detaily. Změna se týká přidání překážek, za které je možné se krýt a zvětšení bunkru. O mapě nejsou známé žádné detaily, prozatím nevíme ani, jak vážně je myšleno její přidání do hry, ani pro jaký herní režim.


Podklady k článku dodal Vija.
Vítám ve WoT nové mapy, ale stále mi na mysl přicházejí staré. Bažina, Skrytá vesnice a další. Osobně doufám v jejich přepracování a návrat. Možná už je to nostalgie z let, kdy jsem byl rajče. DoktorKevina

11
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Milan255_1
Čtenář
Milan255_1

Chtěl bych se zeptat na něco jinéh než je uvedeno v članku.Funfuje vam Wargaming premiový obchod a forum.Jak z mobilu tak přes Pc sen na www stranky obchodu a fora nemůžu dostat.A v hernim klientovi nevidím obsah obchodu a CS mise.Cache herniho klienta wot jsem smazal nic se nezměnilo.

DoktorKevina
Admin

Mě vše funguje bez problémů. Na PC.

DoktorKevina
Admin

Tak jsem se zeptal na podpoře a je to známý problém s DSN. Pokud provedeš změny dle tohodle návodu mělo by ti to fungovat https://www.hukot.net/community/tutorials/zmena-dns-ve-windows-10

Milan255_1
Čtenář
Milan255_1

Moc moc díííky,pomohlo mě to. Jsi super bobec DoktoreKevina.

mikemp477
Čtenář
mikemp477

Otázka proč je obrázek podjezdu pod silnicí na mapě Minsk dán do galerie u mapy Berlín?? Prosím opravit!

DoktorKevina
Admin

Opraveno, diky.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

K mape minsk som uz nazor povedal prva mapa ktora je vzdy blokovana,jej vyuzitie by bolo prerobit na FL.

Vortho
Čtenář
Vortho

jej vyuzitie by bolo prerobit na FL
Když myslíš…

Thomashko
Čtenář
Thomashko

Prečo tú mapu jednoducho neodstránia?

Vortho
Čtenář
Vortho

Protože by si lidi stěžovali, že jich je málo v rotaci.

Rovano
Čtenář
Rovano

Protože se jmenuje Minsk. A Minsk je původní sídlo majitelů hry. Stále tam mají pobočku. Sídlo dnes mají na Kypru.