Od vývoje komplexního upravovacího systému jste požádali o nové příležitosti pro více úrovní. Žádali jste o to, tak tady to máte: od 1.0.2 se barvy a sady hotových stylů stávají k dispozici pro tanky typu Tieru VI a naprosto všechna vozidla Tieru VIII. Zpočátku byly k dispozici pouze pro některá vozidla Tieru VIII a tanků Tieru X. Navíc bude v garáži vytvořen samostatný prostor, kde si můžete přizpůsobit vzhled vozidla. K dispozici bude speciálně upravené osvětlení, které vám poskytne lepší představu o tom, jak na bojišti vypadají barvy, emblémy a maskování. Podívejte se, jak to funguje – klikněte na tlačítko “vnější vzhled” v garáži. 

zdroj: rykoszet.info

1
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
josef.bukvice
Čtenář
josef.bukvice

No konečně… ale že to trvalo 🙂 ono dávat kamufláže (zejména) ve speciálních garážích (= modifikovaných pro určitou příležitost) je docela o ničem; a i ta standardní garáž docela výrazně mění barevný charakter kamufláže.
Takže malinkatý palec nahoru… tohle sice potěší, ale zbývá docela halda významnějších problémů, které se neřeší anebo se řeší “proti” názoru komunity. Třeba budoucnost prémiových tanků s omezeným MM.