S lítostí vám čtenářům musím oznámit, že tým redaktorů, jmenovitě DoktrKevina, Sstyx, Vija, sindelarova, Kreček z tanku a Wlček, končíme v redakci. Stalo se tak po neshodě s vlastníkem domény. Je nám líto. Třeba se ještě někde setkáme. Nejspíše na bojišti nebo na fóru.

Rozhodnutí je náhlé, ale nutné. Bylo nám potěšením pro vás připravovat novinky, zajímavosti, kódy a jiné věci.

Za celou redakci se s vámi loučím

DoktorKevina

Garrth – Abych to trošku osvětlit a celá situace byla transparentní. Spoluvlastníkem domény jsem já a měla být Doktorovi předána pod podmínkou, že bude vše bez problémů zvládat. Ano, vydávaly se texty, ale to je asi tak vše. To ostatní prostě nebylo ok. Dneska dopoledne na mě vlítl, ať okamžitě předám doménu jinak web končí. Nemám rád vydírání a ani nechci jen tak předat něco, na čem jsem opravdu tvrdě pracoval do rukou, o kterých nejsem přesvědčen, že to kompletně a dlouhodobě zvládnou.

Další věcí je, že design patří spoluvlastníkovi a ten ho zadarmo nepustí.

Opravdu hodně mě to mrzí :-/

136
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Tak chcete to dělat, nebo ne? Jestli jo, tak není přece nic snazšího než tu doménu vyměnit na např. wotko-magazin a časem až expiruje wotko, tak si ho třeba zaregistrovat z5. Domény stojej pakatel. A pokud vám nepatří ani hosting, tak i ten se dá pořídit za pár kaček. Vzhledem k nárokům možná i zadara.

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Chtěl bych tímto všem z redakce veřejně poděkovat, byla radost s Vámi všemi spolupracovat, škoda jen, že určité okolnosti Vám nedovolily pokračovat.
DÍKY!

Sstyx
Člen

Děkujeme Lemro, také je nám to líto, ale nedá se nic dělat, jak se ríka, život jde dál…. Děkuju za vše, co jsi s mým psaním a opravami vytrpěl 🙂

EAT_MY_GOLDS
Člen

A já zas nic nevim 😀 …klasika, gun se rozpadá a ani nwm proč, wotko de do háje, no to mě p*ser :/

Sstyx
Člen

maš chodit na slack 😀

sindelarova92_monca
Člen

a na discord 😀

EAT_MY_GOLDS
Člen

sorry jako pracuju a nemam čas 😀

VijaCZ
Člen

Tak v klidu pracuj, jak tohle drámo dopadlo se určitě dozvíš, možná i ve víc verzích 🙂

Le3ky
Čtenář
Le3ky

skoda , ale koniec je prilezitost na novy zaciatok . Takze dufam ze si niekedy este spolu nieco od vas precitame . Nech sa darí

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Čiže ak správne chápeme tak Garth pochoval aj túto stránku? Ak je to tak neviem či som to náhodou dávnejšie nepísal že už jednu stránku pochoval a teraz druhu??Garth ty ako sa hovorí pravdu váliš.

Garrth
Admin

hele, dokud me nezacal vyhrozovat, ze web skonci kdyz mu nedam domenu, tak jsem mel dokonce rozepsane formulare na prevod … jsou urcite meze

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Ok ja sa len pýtam aby ľudia vedeli.Ako za mňa to prekvapenie nie je nakoľko ako som povedal vieme kam si to predtým dotiahol ale to čo je medzi vami si dorieste či už tak alebo onak.

Garrth
Admin

Lojziku ty mi budes chybet, vazne, kriticky pohled z druhe strany se ceni

DarkAli
Čtenář
DarkAli

Velké škoda moc rád jsem si pročítal Vaše příspěvky bude mě to chybět.Každopádně díky za Vaší práci a ať se daří na co sáhnete.

sindelarova92_monca
Člen

díky 😉

rdim
Člen
rdim

Článek o ničem. Chybí tam to zásadní “PROČ”?

“Dneska dopoledne na mě vlítl, ať okamžitě předám doménu jinak web končí.” – Z jakého důvodu? Proč je tak moc veliký problém mít doménu ještě na minulého vlastníka a popřípadě se v klidu domluvit?

Pokud se tedy neshodnete, z jakého důvodu je těžké od Garrtha odejít, koupit si za 250kč vlastní doménu, za pár kaček webhosting a fungovat dále? Komunita přejde stejně jako přešla z excaliburu sem.

To hlavní proč ti lidé sem chodí jsou informace. Nedokážete-li se přenést přes to, že web by nebyl tak pěknej nebo že vám z toho nepoteče tolik peněz (jestli vám z toho nějaké tekly), je fajn že toho necháváte, protože psaní článků není pro zabědněné lidi co se nedokáží přes tyto maličkosti přenést a myslet i na ostatní než jen na sebe.

Garrth
Admin

netusim proc, mam urcita podezreni, proc tak rychle a najednou potreboval domenu … domluva byla jasna

ano, souhlas

presne tak, at si udelaji svuj a lepsi

Vortho
Čtenář
Vortho

Že ale zbytek redakce jak ovce taky odejde… víceméně kvůli nějaký vyšší hře, která se jich prakticky netýkala. Nebo jsi jim nějak odepíral možnosti se na tomhle projektu podílet, popř. je v tom demotivoval?

Garrth
Admin

maximalne jsem jim (obcas az moc durazne) kecal do vydavani veci, ktere by zpusobily pravni pruser a pokuty

Vortho
Čtenář
Vortho

Protože si to občas představovali jak Hurvínek válku… jasný 😀

VijaCZ
Člen

Jsou věci kterým nerozumím a který asi nikdy nepochopím. Možná ani nechci.
Takže
Hodně štěstí v čemkoliv do čeho se pustíš.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Díky za tyhle stránky, byla tu až na pár chvilek naprosto pohodová atmosféra. Doufám že se setkáme i jinde a za lepších podmínek.

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

Bb… stejně je to jen WG hate shit .

Umbo
Čtenář
Umbo

Ako malé deti… Každpádne dík za všetky články a informácie.

ChevSeet
Čtenář
ChevSeet

Sorry Garrthe ale asi spíš budu věřit redakci a Sstyxině než tobě…i s ohledem jak ses zachoval v minulosti a jak se k lidem v okolí chováš nyní.

Wotka je škoda, ale rozhodnutí redakce chápu a přeji aby se vám dařilo dál.
A tobě Garrthe přeji, aby ses rozhodl třeba pokračovat a přinášel nám další obsah.

Garrth
Admin

jaka je verze redakce?

ja uz nechci psat a ani byt videt, prestalo to byt pro me

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Nechtělo se mi být sprostý, ale několik posledních reakcí mě dostalo. Jistě ti to už pár lidí řeklo, tak mi dovol se k nim přidat.
Pokud někde zůstává pouze šéf a podřízení se střídají jak na obrtlíku, tak je kokot šéf a jestli jsi ty převodové papíry používal stejně, jak moje drahá babi, tak věz, že tu poléčilo, až když skončila na vozíku … tak, aby ti osud náhodou taky neuchystal podobnou gumoléčbu …

Garrth
Admin

kdy se stridali podrizeni prosim pekne?

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Bylo to sice napsáno v nadsázce, ale vzhledem k úrovni dotazu, bych řekl, že karma není zdarma a léčba už začala, co?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nevadí. Zavřou jednu hospodu, budem chodit do jiný. Plno z nás chodí na wot forum, nebo discord. Pokud se založí něco jiného, ta informace se k nám dostane, a sejdeme se tam. Bylo tu fajn pobejt, nebylo tu tolik prudění, reakce byly rychlý a informace aktuální. Všem za to díky a třeba se uvidíme.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Škoda, bylo to fajn si někam chodit zanadávat a sem tam se i něco dozvědět 😢

Dovolím si jako vnější pozorovatel dvě poznámky:

Jestli by to doktorovy ruce zvládly nebo ne, nevím, ale rozhodně vím, jak to zvládnou pazoury, které oznámily, že to dělat nebudou …

a zadruhé, pokud je někde (jestli dobře počítám) osm lidí a šest jde na jednu stranu, sedmý o ničem neví a osmý se cítí spravedlivě rozhořčen, tak bych řek, že je to jasné ….

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Revoluce občas požírá svoje děti.:-)

Vortho
Čtenář
Vortho

Když si projedu reakce některejch z nich (vč. Sstyx) za celou dobu, tak bych si ničím nebyl jistej 😀 Docela klidně si dokážu představit nějakou lavinu demagogie, uraženosti a nedorozumění 😀
A dokud nebude jasný, proč Kevina na tý doméně zničehonic tak trval, tak si odmítám myslet cokoliv jinýho než co si myslím teď. Rovněž se mi nelíbí, že se to nenápadně hází na jednoho člověka. Snad se časem naopak dozvíme, co se stalo (pokud maj všichni svědomí čistý). 😉

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Hádej, co mi chybět nebude 🤮

DzonRanbo
Čtenář
DzonRanbo

Uplakánek “Vija”?

gdffydfd
Čtenář
gdffydfd

Hujera si vezměte prosím sebou, chyběl by Vám. 🙂

JoAn
Čtenář
JoAn

To bylo před pár měsíci keců !!!!!!!!!!! Jak je Excalibur na prd, jak se to tady bude dělat s “láskou” a “pro hráče” a “co nejlépe” a…a..a……tak_dále. LOL. Opravdu se strašně nahlas směju, když vidím, co jste společně v té redakci “provedli”. Ať do toho vidíme, nebo nevidíme, je to hanba všem.

sindelarova92_monca
Člen

a ty do toho vidíš, že hned soudíš? já jelikož skoro nic nevim, tak se do toho nepletu a je klid, ale to neznamená, že je to nebo ono pravda.

Vortho
Čtenář
Vortho

Tak proč teda končíš? Proč končej ostatní? Evidentně je to jenom spor Keviny a Garrtha. Všichni tvrdíte, jak víc nebo míň nic nevíte, ale přesto činíte razantní rozhodnutí? Vážně?

sindelarova92_monca
Člen

tim chceš říct co? myslíš si, že bych to sama zvládla? ty jsi asi upadl.

Vortho
Čtenář
Vortho

Proto se ptám, proč končej ostatní. 😀 Jak to bylo? Nechali jste se zmanipulovat? Byla vám zničehonic odepřena možnost tady dělat, dostali jste “padáka”? Jestliže nic nevíte, tak vás k tomuhle rozhodnutí nemohly vést morální důvody.¨
Buďte co k čemu, seberte se a dál pokračujte. Kevina a Garrth ať si to vyříděj spolu se vším, co k tomu patří. Holt možná jeden z nich vypadne, holt možná někdo bude muset převzít/zařídit a pak provozovat hosting nebo doménu, což je ale hračka a finančně to taky zrovna nebolí.

sindelarova92_monca
Člen

mně i ostatním byl odepřen přístup, i když jsem nevěděla proč. stačí ti to?

Garrth
Admin

myslis v dobe, kdy jste se o tom cile bavili na discortu?

gdffydfd
Čtenář
gdffydfd

Jen jdi a hlavně se nevracej, protože ty tvý kraviny se stejně nedali číst..

Garrth
Admin

ano v momente, kdy doktor rekl, ze on i cela redakce konci, tak byl vsem odebran pristup

sindelarova92_monca
Člen

Věděla jsem o tom snad??? Ne. Pro mě to byl šok, toť vše. Nenadělam nic, ale víc to řešit nebudu.

Vortho
Čtenář
Vortho

Takže se za vás Kevina vyjadřoval, aniž by váš souhlas k tomu konci měl?

sindelarova92_monca
Člen

víc to komentovat nebudu, pro mě je to už uzavřená věc.

ChevSeet
Čtenář
ChevSeet

Vortho, nejlepší by bylo, kdyby jsi vzal Garrtha a šli jste to dělat sami. Protože z té debaty co tu čtu seš ten nejchytřejší….Bráníš Garrtha zuby nehty, ostatní z redakce se k tomu nechtějí vyjadřovat, nechtějí prát špínu jako Garrthík.

Vám dvěma by to spolu slušelo 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

No a nedělalo?

ChevSeet
Čtenář
ChevSeet

JoAne oba dobře víme, co to znamená, když v “práci” je nad tebou někdo, kdo ti nepomůže, ale tvojí práci kritizuje. V takovém prostředí se nedá pracovat, ještě když z toho nic nemáš.

Garrth je sebestředný člověk, myslí si, že někdo si z toho zde postavil kariéru, dokáži si tipnout koho tím myslí.
Nedivím se reakci, že už v tom dál nechce pokračovat.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Garth pri všetkej úcte k tebe ty si uz mal možnosť ukázať ako viesť nejaký projekt stránku mali sme možnosť vidieť čo si tam predvádzal ty a tvoji verný dvorný povedzme slušne šašovia kde ste urážali kohokoľvek a keď niekto napísal niečo vám rozdával si bany takže čo sa udialo teraz ohľadom kúpi je jedna vec čo si dorieste ale istá vec je že stránka fungovala ďaleko lepšie ako tvoja predošlá stránka vieš o ktorej hovorím.Hlavne fungovala nie ako tá tvoja predtým kde ste vy verná 5ka úradovali a vlastne tak ste aj dopadli.A nebudem ti tu nadávať ani nič podobné ale ja poviem to takto viem čo si zač aj reálne nie len za internetom a pre ľudí čo chcú prevádzkovať stránku o hrách je jediná možnosť bez teba to je fakt.

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Clovek chvilku WoT nevenuje svuj cas a ejhle.¨
Za mne velice jednoduche. Primarne verim sstyx a spol.
Prani spinaveho pradla verejne je podpasovka.
Penize jsou svina. Nejaka “vypocitana” cena je nesmysl.
Pokud chci predat svoje dilo dal, udelam to. Chci delat problemy – delam. Chci prat spinave pradlo – peru.
Kazdy at si dela co chce, jen je skoda dobreho webu… a plkani o tom ze je nejjednodussi zalozit nove a vse pojede jak doted – fakt? … to muselo napsat dite.

Záver: At se vsem zucastnenym dari a ti co mne znaji lepe, vi, ze pokud budu moct a budou potrebovat, pomohu.
Garrte, tobe nemam duvod prat cokoli spatneho, at se ti v zivote dari a hlavne at se ti povede vyresit vse co te tlaci. Jsou veci ktere bych ja osobne nesnesl … ale kazdy sme nejaky. Drz se

GL ALL

Garrth
Admin

doktor zacal prvni s tim, ze jsem na nej vytahl sve osobni problemy (ano nemam cas resit kokotiny)

hodne stesti Nalkirku

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Garrthe no tak 😀 Jak male dite… on si zacal prvni…
Chces nechat svuj odkaz?, tak to udelej … nechces tak se na to vykasli a uzavri to …
Ver ze tohle je zabomysi valka ktera nikomu neprospeje. Jen vi vite jak je to doopravdy …. a at to tak i zustane .. jen ten zaver si pohlidejte a zachovejte se lepe nez WG na ktere nadavate (me)

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Nicmene patri se abych ti podekoval takhle pekne verejne za tvou nezistnou pomoc (uprimne), coz si velmi cenim.
Nekaz mi muj nazor na tebe 🙂

Garrth
Admin

jo je to tak, ja uz jsem z toho 5 hodin tak vytocenej a na nervym, ze si to neumis predstavit

je fakt parada, kdyz lidi, co meli problem napsat radku a ja jim dal sanci a i jini, co tady diky tomu udelali karieru se obrati proti me a zacnou pomerne solidni stvavou kampan, fakt nemam daleko k tomu odstrihnout to ted hned

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Nejhorsi je ukvapene rozhodnuti.
Hele vypni si hlavu na dva dny, nikomu neodepisuj, nic necti ..pak dojdi a rekni konecne stanovisku… a vyser se na vsechny hejty … rozhodni dle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi … Ale ne horkou hlavou .. bude to spatne rozhodnuti
Drz se

Sstyx
Člen

Vážně (díky webu nikdo karieru neudělal)? Nikdo žádnou kampan nedela, prostě to přestanme řesit. Vypnout monitor a jit relaxovat

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Nicmene. garrthe zase pomlouvas? nedelej to … bude to lepsi si myslim 🙂
Nepasuje to na tebe

gdffydfd
Čtenář
gdffydfd

Wortho: nechceš to převzít, myslím, že by jsi byl ten pravý, který by tu dal něco pozitivního do placu a to myslím vážně.

LOL
Čtenář
LOL

Dlouho jsem se takhle nezasmál

jaibaja
Čtenář
jaibaja

….. je to smutné, jedna zo stranok kde som zabijal cas v robote… ale uz ked Vas tu vsetkych mam, tak k vece… mam taky maly bug v hre. cca uz 50 hier na revaloise mam v kuse zradlo a nic za to neplatim. mozem to vyhodit a dat nieco ine.. ale ked dam zradlo spät tak je tam a zase nic za neho neplatim.. stalo sa to uz niekomu???

Sstyx
Čtenář
Sstyx

A nebude to tím, že máš velké zásoby na skladě? Zkus se mrknout na počet přídělu co máš v zasobe, myslím že to bude tímto 🙂

Jaibaja
Čtenář
Jaibaja

Práve že nie, toto mi funguje iba na revaloise..na inom franci tanku nie..a sklad mám prázdny…divné no…

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

No nic přátelé, každá strana sporu má svou pravdu a my ostatní, ani ti nejchytřejší zde, to nevyřešíme. Účastníkům sporu mohu pouze doporučit, aby své špinavé prádlo neprali na veřejnosti, protože veřejnosti je do toho úplné … Myslím, že je na čase ukončit veřejnou diskuzi, jinak to může skončit tam, kde to ani jedna ze stran sporu nechce. Všechno jednou končí, a konec by měl být důstojný. Komunitě musí Vaše vyjádření a rozloučení stačit, je to jen a jen Vaše rozhodnutí, na které máte plné právo. My ostatní to tak berme!
Tímto bych chtěl všem, kteří se v minulosti i v současnosti na webu podíleli, bez rozdílu poděkovat za jejich práci pro komunitu. Přeji Vám hodně štěstí na nové cestě. Dík patří i zakladateli webu, neboť bez něj by tu tyto stránky nikdy nebyly. Díky za to, jak jste to v amatérských podmínkách, na úkor svého času,a za našich “hejtů” zvládali. Ať si říká kdo chce, co chce, na amatéry to nebylo vůbec špatné. Tak možná někdy příště? 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

Jedna dobrá rada propříště – “Je to obchod, do kterýho nepatří emoce”…

Já chci po lidech peníze každý den, obvykle bez jakékoliv protihodnoty (reps. mojí jedinou protihodnotou, kterou jsou dotyční schopni akceptovat, je skutečnost, že na ně nenapíšu trestní oznámení kvůli dotačnímu podvodu a poškozování finančních zájmů Evropské unie) a naučil jsem se nejdříve lidi vyslechnout v klidu bez ostrých slov, potom jim vysvětlit dopodrobna, co se děje, proč se to děje… kam to povede a zkusit vyjednat něco přijatelného pro obě strany. Už po mně hodili židlí, ukázali kvér, šermovali pěstmi… hlavně zůstat v klidu a mluvit a mluvit a mluvit.

Už jste se zkusili domluvit na přechodném řešení? Třeba počkat 3 měsíce, udělat Patreona – vyhlásit finanční sbírku? Sebrat vybrané prachy, dosypat vlastními a zbytek doplatit s časovým odstupem?

Fakt vás nechápu…

Sstyx
Čtenář
Sstyx

Nejde jen o finance

Garrth
Admin

edit: radsi nic, nebudu se vztekat nad lidskou hlouposti

Sstyx
Čtenář
Sstyx

jop, tohle je můj důvod…

Glock17
Čtenář
Glock17

Blbosti děláme všichni… každý den a opakovaně. Nikdo není nad tou vší hloupostí. Trochu pokory, prosím.

Glock17
Čtenář
Glock17

O prachy jde až v první řadě. Co jsem ze zdejší diskuse vyčetl, tak primárním důvodem roztržky byly velmi rozdílné názory na cenu webu. Dejte si jeden den bobříka mlčení a sedněte si někam mezi lidi, před kterými ze sebe nebudete chtít dělat šašky.

Sstyx
Čtenář
Sstyx

Odešlo více lidí a každý má své důvody. Mě o peníze třeba nikdy nešlo. Proto jsem byla za, to netahat ven na veřejnost.

Glock17
Čtenář
Glock17

OK, tak ještě zbývá discord…

Vrahoun
Čtenář
Vrahoun

Zdar, web sleduju už nějakej pátek a jelikož to (vy)padá jak to (do)padá, chtěl jsem poděkovat Glockovi za jeho čtenářské články a komentáře, ať už je to díky podobnému zaměstnání či stejnému přístupu k jádru pudla, byla radost to číst. Dík že používáš hlavu a pokud by jsi někam psal, budu doufat, že na příspěvky narazim. Redakci vem ďas, jen škoda webu na čas. 😙

Nawaruss
Čtenář
Nawaruss

Měli jste si dát pánové po hubě, pak zajít na pivo, domluvit se a hotovo😉 (poz. Jen na odlehčení)….fakt je to škoda, ale třeba se domluvíte. Přeji hodně štěstí

Garrth
Admin

ja jsem jednoznacne pro, tohle uz je vazne nejen stupidni, ale i nedustojne

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Kde je ten vysmátý smajlík s chipsama?

PS: Proboha, tu diskusi smažte, běžte na pivo, a i když se ani pak nedohodnete, tak to neventilujte… OMG!

Garrth
Admin

mas pravdu trosku promazat by to chtelo

Vortho
Čtenář
Vortho

Buď smazat, nebo nechat. Ať si lidi maj možnost udělat celistvej názor, nebo žádnej.
(i když pořád existuje FB atp., kde se tohle dá probírat… a kde bude chybět ta jedna strana mince)

Já osobně jsem po posledních Kevinových postech ochotnej věřit, že vyhrožoval (čertví proč), protože od lidí, který používaj obdobný fráze, jsem se v minulosti nikdy ničeho dobrýho nedočkal. Už jenom to hraní na city čtenářů vypovídá svoje.

Karaya12
Čtenář
Karaya12

Přesně to na tom taky nechápu. Stačilo přeci napsat že redakce se přesouvá na novou adresu a kdo chce ať jde za námi. I kdyby to bylo na chvíli jen nějaké provizorní řešení. Důvody se vůbec nemusely udávat. Byl by klid na práci a vůbec.

Karaya12
Čtenář
Karaya12

Tak jsem si to tady pročetl a není to věru nic veselého. Já vidím problém v tom, že každá strana by ráda absolutní kontrolu nad webem a ta druhá strana nechce ustoupit. Řešíte to ale dost nešťastně. Buď jste měli vyložit všechny karty transparentně na stůl (obě strany ) nebo se v tom nepatlat. Já osobně si myslím, že pokud jste se nebyli schopni dohodnout na fungování zde, a opravdu jste chtěli pokračovat, pak jste měli vytvořit jiný kanál a vesele pokračovat tam. Byť by to byl třeba jen nějaký blog. Redakce bez domény fungovat může, naopak je to horší. Mohlo se to vyřešit tak, že by si toho opravdu téměř nikdo nevšiml a šlo by jen o přidání nové záložky v oblíbených. Bohužel z toho co tady čtu si mohu udělat i ten názor, že za prvé, za celou redakci mluví jeden člověk a že zbytek neví tak úplně přesně o co jde a za druhé, že redakci ani tak nejde o vlastní tvorbu, jako spíše o nějaké pózy a ega. Nechci ale paušalizovat ! Držím palce, ať se vám všem podaří z toho hnoje vybřednout pokud možno co nejčistší. Myslím, že někteří tohle rozhodně nemají zapotřebí !!

Mentalovic
Čtenář
Mentalovic

lol dva kohouti na jednom smetišti? 😀

helfstyn1
Čtenář
helfstyn1

vždy jste byly lepší než excalibur.cz a tak mi řekněte kde se dají ještě číst podobné články jako tady?
a kdy to tady teda zhasne
jinak pokud tak koukám je tohle ta největší debata kterou tady na wotku máte asi nejvíc příspěvku v diskuzi 🙂
jinak good reklama 🙂

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

hmm začínám si připadat jak v 90-letech , napřed se mě rozpadly E-17 , pak špajzky a teď se rozpadá i wotko …..

každopádně díkes za tuny článků a informací & doufám že se to nějak “pořeší” a nějakým způsobem pojedete dál , tým nejste špatný a je škoda to odpískat

Keldy

albi
Čtenář
albi

Tak jsem prolouskal tu diskusi a pokud to Garrth vybudoval, tak se mi těch 10k nezdá nějaká nesmyslná částka. V redakci je vás tam šest tak to vycházi tak na 1,6k na jednoho a vyřešeno. Pokud ty prachy někdo nemá tak určitě přispějou nějací majetnější. A mimochodem, když je někdo na něčem finančně zainteresovaný, tak si toho i víc váží a wotko by tím pádem mohlo jen růst a být i kvalitnější

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Nekde vyse byl prispevek o tom, ktery mluvil o tom jak vsichni vsechno delaji ne pro penize…tomu se preci nedalo verit a touto diskuzi se to potvrdilo…nesoudim ani jednu stranu…ale bud napiste vse jak to je, nebo to fakt cely smaznete…k zainteresovanym lidem se nevyjadruji, vime o problemu kulovy…a tak neni dle ceho delat zavery…ale jestli fakt neni problem jen v tom, ze jste to neresili osobne, ale virtualne….a ono virtualita je zhouba lidskych vztahu…takze smazat diskuzi…jit si vylit hlavy a pak se vratte k praci:-).

Mentalovic
Čtenář
Mentalovic

Žabomyší válka o ztracenou bačkoru………… Zbytečně vyvoláváte rozruch tak kde je klid…. GG kappa

Kryket
Čtenář
Kryket

to je velká škoda

Makaan
Čtenář
Makaan

Neutrální pohled: perete si tu špinavé prádlo, to není dobré, na druhou stranu, když už – a teď promiň Garrthe – vím, proč jsem opustil loď – v momentě co mi vlastník webu řekne, že je vyhořelý, nemá na nic náladu a vlastně neví, co chce, jsem věděl, že z dlouhodobého hlediska je web v prdeli.
Postavím se na stranu redakce, jejich krok je naprosto logický – nechceš na něčem dlouhodobě pracovat, když nevíš, jestli majitel zítra, za týden nebo za měsíc stoupne z postele nesprávnou nohou a celé to potopí. Což se eventuelně stalo, že. Tvá argumentace je nesmyslná, buď si z projektu odstoupil a nechal dělat je podle svého a nebo si neodstoupil. Není nic mezi.

PS: Garrthe je mi líto, ale aspoň z mého pohledu byla na Wotko.cz práce, pravda, ale “tvrdá práce”, to je maximálně úplný začátek – nahazování webu, vymýšlení designu atp. Pokud pro tebe byla “tvrdá práce” i rozvíjení webu a jeho obsah, dělal jsi něco špatně. Pro dobrý chod tohoto webu stačilo pak už jen trochu uvažovat a tu a tam si najít hodinku nebo dvě. Tvrdá práce vypadá ku.evsky jinak.

Pro bývalou redakci: obecně souhlasím s váma, pokud byste rozjížděli něco nové, dejte mi vědět, měl bych zájem o členství v redakci – neslibuji modré z nebe, ale obsah bych psal, mám svoje oblasti

Garrth
Admin

Makaane proto jsem to v kvetnu predal Doktorovi, ale ten nedokazal sam delat a hlidat vse co mel

me je tak nejak jedno co si konkretne ty myslis abych pravdu rekl, udelal jsi cely jeden “text” a tim to pro tebe haslo, jedine, na co si nas potreboval, byla reklama pro tvoji fb skupinu, cili byt tebou tak vazne mlcim