Kdy to vypukne?

 • Event pro Progetto začíná zítra, tedy 13.4. ve 12:00 a bude končit přesně za dva týdny 27.4., opět ve 12:00.

Jaké mise si vybrat a s čím?

Máte tady na výběr ze dvou cest, jak splnit tyto mise:

1) První cesta: Zabere mnohem méně času, ale je pouze pro vozidla X úrovně a mise jsou složitější na splnění.

2) Druhá cesta: Zabere mnohem více času, než cesta první, ale mise jsou poměrně snadné na splnění a je možné plnit mise druhou cestou s vozidly VI-X úrovně.

Kolik je celkově misí?

 • Misí je pouze deset.
 • Mise si můžete prohlédnout přímo ve hře v sekci “akce”.

Jak tedy získám Progetto zdarma?

 • Progetto získáte právě splněním těchto 10 misí. Nejde o slevové kupóny ani nic podobného. Progetto společně s garážovým stáním je jednoduše odměna za desátou misi.
 • Pokud jste ovšem nedočkavý, můžete si jednoduše vybrat balíček v prémiovém obchodě a koupit si Progetto hned, nezapomeňte, že s každou splněnou misí se srazí celková cena o 10%. Tedy pokud splníte například první dvě mise, můžete si zakoupit Progetto v prémiovém obchodě o 20% levněji.

A co bude s misemi, když si koupím Progetto v prémiovém obchodě?

 • Mise na Progetto v tomto případě budou zaškrtnuty jako splněné a už se k nim nedostanete.
 • Zakoupením balíčku v prémiovém obchodě získáte nejen Progetto, ale i veškeré odměny, které si můžete získat právě z těchto 10 misí. Takže se nemusíte bát, že byste o ně přišli.

Vyplatí se Progetto M35 mod 46?

 • Za mě určitě ano, až na to, že nemá prakticky žádný pancíř má všechny hodnoty skvělé. Již jsme o něm informovali v tomto článku

Za jak dlouho se dá získat? Dá se vyjet?

 • Ano, lze je naprosto v pohodě vyjet 2. způsobem při 30 bitvách za den. Případně když každý den najezdíte alespoň 23 000 základních XP nebo pokud splníte první možnost s 10. tierem.

Jaké jsou jednotlivé mise?

 1. Získejte 1x medaili velká ráže s 10. tierem nebo pokořte hranici 5 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 2. Zastavte v 5-ti bitvách s 10. tierem 4000 HP nebo pokořte hranici 7 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 3. Dokončete 5x bitvu s nejvyšším DMG ze svého týmu s 10. tierem nebo pokořte hranici 15 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 4. Získejte 10x 850 základních XP s 10. tierem nebo pokořte hranici 30 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 5. Zastavte v 10-ti bitvách s 10. tierem 4000 HP nebo pokořte hranici 35 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 6. Získejte 5x medaili velká ráže s 10. tierem nebo pokořte hranici 35 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 7. Získejte 15x nejvíce základních XP s 10. tierem nebo pokořte hranici 40 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 8. Dokončete 20x bitvu s nejvyšším DMG ze svého týmu s 10. tierem nebo pokořte hranici 45 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 9. Získejte 20x 850 základních XP s 10. tierem nebo pokořte hranici 50 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.
 10. Získejte 20x nejvíce základních XP s 10. tierem nebo pokořte hranici 50 000 základních XP s 6-10 tierem, přičemž musíte být v top 10 nejlepších hráčů svého týmu podle XP.

Na obrázku se můžete podívat na veškeré odměny z těchto deseti misí.


Video o eventu od Wargamingu zde.
Oficiální článek z portálu WOT.


Zdroj: FB skupina: World of Tanks Cz/sk

12
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
ondra
Čtenář
ondra

ajaj, vidím to na max. 50% slevu…
možná
jsem hroznej rajčák

paiwer
Čtenář
paiwer

Ahoj zajimalo by mne jestli je kazda mise na jeden den nebo lze plnit po cely cas eventu… zatim jsem nenasel nikde jak presne to bude

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Samotné fáze nejsou nijak omezené, takže ano.

paiwer
Čtenář
paiwer

Dik za info 🙂 ted budu mit mozna i 80% slevu tak nad nim zapremyslim

pucinho
Čtenář
pucinho

Spíše by mně zajímalo, jestli se do maratónu budou počítat násobky zkušeností. Kdyby ano, tak se zapnutými zálohami se to dá v pohodě zvládnout. 🙂

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Nebudou, v misích je napsáno “základních zkušeností”.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

To časově bohužel nezvládám, jak to nejde pár hrama pravidelně přes den, nebo nárazově spoustu bitev přes víkend, tak to jo, ale na tohle je prostě málo času .

JoAn
Čtenář
JoAn

Je to jako sleva na pivo v obchoďáku. Jdeš si pro basu levné “Plzničky”, ale nakoupíš celý nákupní vozík. A tak je to i tady s plněním misí. Určitá část hráčů to vyjezdí zadarminko, ale drtivá většina na to nemá čas a v průměru to koupí za krásnou 50% slevu (můj odhad). Taky cena balíčku nebude klasika za medko tieru VIII plus/mínus 800,-Kč ,ale odhaduji to nejméně na nějakých 1600,-Kč(uvidíme)….50% sleva a jsme doma, WG bude mít svých 800,- za tančíček. A že jich prodá !!!!! Páni, to bude vejvar. I já už mám kreditku nachystanou.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

No já bych víc jak cca 300-400 nedal.mám premiaku uz hromadu, takze zas tak ho mit nemusim. Uvidime.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tak koukam, ze nic. Balicek si zlevnim maximalne cca 60% a porad je to pro mne moc, takze tam jen ty malé odmeny a slus. No nevadi.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Aneb šance pro lidi s reálným životem = 0

Pavel
Čtenář
Pavel

Tohle se absolutně nevyplatí,
Myslím tím ten tank (cenově) díky vymaloženému času, na jeho získání.