Jedna z nejstarších map ve hře World of Tanks se vrací. Před několika lety ji vývojáři ze hry odstranili, protože byla příliš lineární (eh… cože? – pozn. Lemra) a pro hráče byla mapa akorát bludištěm.

Od té chvíle neustále dostáváme žádosti o obnovení této mapy a o přepracování do HD. S potěšením oznamujeme, že jsme připravili prototyp nové Perlové řeky a jsme zvědaví, co si o tom myslíte.

Na mapě byly provedeny následující změny:
  • Přepracovali jsme stranu určenou středním tankům z důvodu výše zmíněné linearity.
  • Pro tým byla přidána bezpečná cesta na dolní základně, je víceméně stejná jako cesta horního týmu. 

20
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Guderian
Čtenář
Guderian

Ja som mal túto mapu rád.:)nemám rád dnešné zrkadlové mapy a nevýhoda/výhoda strany mi nikdy nevadila
.Rozhoduje tím,aký dostanete.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Celkem fajn mapa, která mě vrací do dob mého mládí, kdy WoT bylo lepší, děti vychovanejší a literatura hodnotnější 😜 … ale mohlo by se vrátit i Jižní pobřeží …

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Mapu jsem měl rád, ale už teď jsem si jist, že ji zk..vili stejně jako Kampánii.

Dedek
Čtenář
Dedek

Úplně nevim co v týhle souvislosti znamená lineární

Vortho
Čtenář
Vortho

Že to bylo moc přímo z báze A do báze B 🙂

Dedek
Čtenář
Dedek

Protože byla příliš lineární a pro hráče byla mapa akorát bludištěm? To mi nedává smysl. Pamatuješ ji? Vždyť byla docela rozmanitá a nepamatuju, že by se jezdilo přímo středem mezi základnama

Tomfox
Čtenář
Tomfox

Protože bys musel jet řekou a voda tě pěkně brzdí. No a číhající TD by si na tobě smlsli při prvním spotu. Proto se nedalo jet rovnou.
Já bych bral ještě Dragon´s Ridge, Komarin a snad i Hidden Village. Ta je sice dost úzká, ale šanci se uplatnit maj všechny třídy. Na novejch městskejch jsou většinou platný jen hevyny a medka. Arty s TD nic a kolikrát na nic jsou i lighti, protože si medka spotujou sami co potřebujou.
EDIT: Ještě jsem si vzpomněl na Severogorsk (asi se to tak jmenovalo). Ta zimní mapa byla taky docela fajn s velkými převýšeními jako Dragon. Bavila mne.

Dedek
Čtenář
Dedek

Severogorsk byl výbornej. A jestli bylo něco lineární, jak tady píšou, tak se tomu nejvic přibližuje Skrytá vesnice, či jak se to jmenovalo

JoAn
Čtenář
JoAn

Všechny staré mapy co jsou zde připomenuté jsem hrál raději než dnešní Paříš nebo Letiště. Taky je mám obě bloknuté.

jukl
Čtenář
jukl

Letiště je nejstrašnější mapa celého Wotka. Jsou mapy, které jsou špatné, které s určitou technikou nedávají moc smysl, ale tahle mapa je genericky prostě špatně. Udělat mapu, kde prohrává ten tým, který se o něco snaží, to nemá konkurenci.

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

Paříš……ach jo….a tohle hraje WoT…..

kvakin7
Čtenář
kvakin7

🙂 paříš, pařím, paříme asi myslel, že když paří letiště tak to stojí za h…o 🙂

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Hm, mapu “Paříš” neznám, ani nevím, že by byla někdy ve WoT. Ach jo… a tohle hraje WoT… A pak proč to ve hře vypadá tak, jak vypadá. 🙂

JoAn
Čtenář
JoAn

Blbečkové, obyčejný překlep na mobilu, kde si klávesnice píše co ji napadne a já jsem si toho nevšimnul. Aby jste se neposrali…

Kaničiuáááá
Čtenář
Kaničiuáááá

No zatím se očividně posíráš Ty 🙂

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Že se rozčiluješ. Standardní diskusní typy. Když nemají nic přínosného, nebo jim chybí argumenty, najdou gramatickou chybu a na té se snaží dokázat svoji nadřazenost. Obyčejný zamindrákovaní “šikanátoři”. Je třeba je ignorovat.

watts1
Čtenář
watts1

😀 dobré dno tato diskuse .. 😀 nedivil bych se, kdyby borec, co mu telefon napsal “Paříš” místo “Paříž” hrál tu hru líp než vy všichni chytráci dohromady:) takže mi dovolte si nad vámi taky postesknout – ach jo a tohle hraje WoT…

Kaničiuáááá
Čtenář
Kaničiuáááá

Jo , máš pravdu, vulgarity a urážky jsou dno diskuse. Rýpání ohledně pravopisu snad není důvod se tak rozvášnit, zvlášť když tomu sám nepřikládá údajně důležitost.

Glock17
Čtenář
Glock17

Dnes zemřel S. Pellcheck, autor automatických oprav textů na mobilních telefonech.
Jeho potřeb se bude kopat v úvěry večer. Chřest jeho pramatce, spi v kladce.

Jasoň
Čtenář
Jasoň

Původní perlová řeka měla své kouzlo,byla členitá,svým způsobem orientální,všude rostlo hodně bambusu.Teď vidím jen rovnou placku skoro bez zeleně. Každá staronově přidaná mapa nestojí za nic !!!