Již dříve WG několikrát zmiňovalo, že dojde k přidání map do Frontové linie. Na Supertestu se již testuje nová mapa, která by nám měla zajistit větší rozmanitost tohoto režimu.


Nová mapa pro režim Frontové linie má prozatimní označení „wg_epic_suburbia“ a dnes se dostává do uzavřeného Supertestu. Pravidla jsou na této mapě stejná: šest zón (základen), které se mají ubránit či obsadit a 5 velkých děl (hlavní cíle), které musí obránci ubránit, či útočnici zničit.

Nová mapa je umístěna do zimního prostředí středoevropského městečka po druhé světové válce. Můžete zde bojovat na otevřených prostranstvích s komplexním terénem, malými městečky, mezi zříceninami starých hradů, elektrárnou, lomem, rozsáhlými vojenskými bunkry a mnoha dalšími.

  • První obrannou linii (A, B, C sektory) tvoří především městské bloky s několika otevřenými pasážemi a přístupy. Očekávejte zde spíše boj na blízko.
  • Druhá obranná linie (D, E, F sektory) má velké terénní záhyby po stranách, které jsou ideální pro odvážné hráče, kteří rychle obsadí taktické pozice. Elektrárna uprostřed je jednou z nejhustěji zastavěných částí mapy.
  • Poslední obranná linie (zóna s primárními cíly), má smíšenou krajinu s rozmanitými tvary terénu. Nacházejí se zde vojenské bunkry tak velké, že do nich můžete i vjet, což vám může v některých situacích poskytnout výhodu nad protivníky nebo můžete bojovat v bunkrech s protivníky na blízko.

Na mapě se v současné době stále pracuje a její vzhled není finální. Můžeme vás ujistit, že se FL rozroste o další mapu, která je pro tento režim speciálně vyvinula.

Ještě je brzy na uveřejnění konkrétního data, kdy mapa bude uvedená do hry, jelikož testování je teprve v začátcích.

19
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

Mnohem víc míst ke krytí, není to taková holomajzna jako první mapa do FL. Ale nejsou tam pripravené keře, takže si lidi zase budou muset porážet stromy sami. Tanky s tvrdou veží budou zvýhoděny hlavne na D.

Vortho
Čtenář
Vortho

Nemám rád zimní mapy, blbě se mi na nich orientuje. 😀 Jsem zvědavej na decap A a E, tam to bude imo sebevražda. Cčkovou lajnu budu mít pro změnu asi nejraději. Každopádně doufám, že ta mapa přijde už v červenci a ne až někdy v září. Stejně jako doufám, že to u přidání jedný mapy neskončí. Chtělo by to aspoň 4 celkem.

Co si akorát zase opravte:
či obsadit a – chybí čárka před a
ubránit, či útočnici – čárka navíc (oba stavy můžou nastat u jednotlivejch zón) + útočníci
a mnoha dalšími – a mnohým dalším
primárními cíly – huh, cíli
(zóna s primárními cíly), má smíšenou krajinu – čárka navíc; bejt to angličtina, tak je tam dobře…
protivníky nebo – chybí čárka

Vortho
Čtenář
Vortho

Nemínusujte, ale opravujte, lol. Zejména když to v takhle katastrofálním stavu ještě Sstyx předá “já nerozumět česká” zaměstnanci WG… jak jsem si dneska všiml. :/

DoktorKevina
Admin

Věř, že z redakce ti nedáváme.

Vortho
Čtenář
Vortho

Ale dyť neboj, mně je jasný, že je to od těch, co nechápou 😛 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Trochu uber na sarkasmu. Nejsme v práci, tohle je fandovská stránka.

Vortho
Čtenář
Vortho

Očividně nepoznáš sarkasmus 😉 Resp. nevíš, co to je

Glock17
Čtenář
Glock17

Očividně musím pro Tvé oči svůj příspěvek zkrátit na minimum.

UBER!

_kik_
Člen
_kik_

Být to na mě ! Ty už by jsi nic nekontroloval/a ztačínám tušit od kud vítr vane

Mara
Čtenář
Mara

Já hraju hlavně FL, takže vítám další mapu. Jo a vypadá to že budu jezdit konečně i s něčím jiným než s progetem a skorpem.

Guderian
Čtenář
Guderian

Nič pre mna, arkadu nepodporujem 😀

Akiro
Čtenář
Akiro

Ale napsat názor o který nikdo nestojí,musíš….Chudák logika

Guderian
Čtenář
Guderian

tak ako ja nestojim o tvoj ,,komentar”. Forum je forum,aby sa diskutovalo a vyjadrovalo svoj nazor. Aj taky ,ktorý sa ti nepáči:)

Vortho
Čtenář
Vortho

A to obcházíš všechny fan-sites arkádovejch her, abys tam psal, že arkádu nepodporuješ? WTF?
Předpokládám, že ti neuniklo, že WoT je arkáda. Pokud jo, tak vážně chudák logika.

Guderian
Čtenář
Guderian

chudák logiku máš ty, pretože si to nepochopil:D
Dobre viem,že WOT je arkada, preto nehram FL pretože tam je arkádových veci viac /doplnanie municie, vymena tankov v priebehu bitky atd /Treba si prečitať čo som písal, že FL je viac arkádove ako klasické WOT, nie že WOT nie je arkáda:)

Lasman67
Čtenář
Lasman67

Od kedy pridali do hry kolobezky tak FL nehram. Mapa vyzera ze by mohla byt OK, ale to by museli spravit nieco s tymi kolesovymi srandami

Tankista02
Čtenář
Tankista02

Neviem co stym vsetci mate. znicit sa to da, pokial vies ako, hrat sa to da s nimi tak neviem kde je problem

Le3ky
Čtenář
Le3ky

FL nehrajem lebo vzdy na nu zabudnem a ked chcem skusit tak akurat nejde. Mohli by to dat do nastaveni aby si hraci vybrali co chcu , ja by som si nechal iba FL a Velke bitky. Random by som odskrtol. Ale asi to nikdy nespravia…

mikemp477
Čtenář
mikemp477

Už jsem si myslel že budem bojovat o Černobyl. Ale to bude spíš nějaká uhelná elektrárna. Ale ten tunel jako perfektní arty krití. Existuje nějaký stránka či mód na prohlíýení takhle map nebo je to určeno jen vyvojařum. A mi obyčejní musí do vícvikovky.