S odměnovým tankem AE Phase I za režim frontline přichází do hry i nová mechanika, tzv. “vestavěná velká sada oprav”.

V boji to funguje stejně jako klasické velké opravy, jen s tím rozdílem, že po bitvě za ni nic neplatíte.

Jeden ze slotů pro spotřební materiál bude vždy obsazen touto mechanikou a dva zůstanou volné pro vaši potřebu. Důležitý je též fakt, že nemůžete mít dvě velké sady oprav najednou. V kombinaci s malou sadou oprav není žádný problém.

Jaký je vlastně zásadní rozdíl mezi klasickou velkou sadou oprav a tou vestavěnou?

Velká sada oprav: + 10% pro rychlou opravu modulů, obnovení 90 s.
Vestavěná velká sada oprav: +15% pro rychlou opravu modulů, obnovení 90 sec.

 

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Muf84
Čtenář
Muf84

Proč ne.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Nějaký konkrétní důvod proč tohle zavádí?

DoktorKevina
Admin

Napadla mne nová větev se speciální vlastností, ale opravdu to je jen momentální nápad.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Podle mne prostě už neví co nového do hry vymyslet a tyhle kosmetický drobnosti se dají jako činnost vykázat. 🙂

Vortho
Čtenář
Vortho

Kosmetická drobnost… ok. To je stejně hloupý, jako říct, že hydraulickej podvozek je taky kosmetická drobnost. Vždyť dělu můžou dát rovnou 12 stupňů deprese. Tank s nejlepší opravárnou, ještě k tomu zadarmo… a prej kosmetická drobnost.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Omlouvám se velkovezíre za použití slova ” kosmetická ” , pro svoje potřeby si to nahraď něčím jiným. Ale chápu, že nic jinýho k tématu nemáš. Byl bys radši kdybych tuhle drobnost, a pro mne je to v kontextu s jinýma věcma drobnost, nazval zásadním novým mechanismem? Ok, klidně.

Vortho
Čtenář
Vortho

Já si popravdě nevzpomínám na žádnej tank, kterej by byl něčím podstatně výrazněji originální. Ať už jde o švédský stíhače nebo medka (kolový vozidla neuvažuju, protože to je úplně jiná sféra… a podle toho to taky dopadlo)… proto mě to zarazilo. Rychlejší oprava pásů, možnost opravit motor i pásy zároveň nebo munici a pásy… a mít to hned, ne bejt 90 vteřin vyřazenej z boje, protože buď neodjedeš, nebo nestřílíš, to je podle mě docela výrazná mechanika. Teď si představ tentýž princip (podle kterýho to beru) třeba s lékárnou. Ale ok, podle tebe je tahle novinka naprostá nicotná blbost, kterou vymysleli de facto mermomocí, aby něco někomu vykázali.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Z podsouvání myšlenek jsem tě dosud nepodezříval. Ale ani v tom nejsi moc dobrej, takže pro klid svojí duše si dosaď, že jsem řekl cokoliv chceš.

Vortho
Čtenář
Vortho

Nejsem v tom dobrej, protože se o nic takovýho nesnažím. Jen předpokládám, že seš rozumnej a nesrovnáváš tuhle velkou vestavěnou opravárnu třeba s představením FL, ale bereš to v rámci odlišnosti mezi tankama. Možná předpokládám špatně. Všechno možný. A propo, z podsouvání myšlenek jsem tě taky mohl “obvinit”, když se vrátíš k minulým příspěvkům, tak zas neblbni 😉

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Beru to jako něco nového a hru ozvláštňujícího a jak to asi zhruba dá práci.Opravy už jsou , slot to zabere. Jedinej posun, že je to zdarma. Pro mne je to fakt jen zajímavost.

Vortho
Čtenář
Vortho

Když to vezmeš jenom čistě z toho hlediska, jak to prezentuje Wotko, tak ano, souhlasím s tebou. Já v tom však od počátku vidím jak to, co by to mohlo znamenat v bitvě, a jakej to nabízí potenciál. Třeba jako balanční prvek.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

Mohli by dat ludom s premiom radsej o jeden slot viac

Vortho
Čtenář
Vortho

Jj, aby opice řvaly, že je hra P2W, i když na ten další slot už toho není moc co dát.