Wargaming vydal nečekaně nové balíčky tanků v in-game obchodě za zvýhodněné ceny. Obsahují prémiový tank s posádkou, vybavení nebo mise.


Všechny balíčky jsou k dispozici pouze za zlaté, pořídit si je můžete už nyní přímo v herním obchodě (tlačítko Obchod, v levém menu karta Nejlepší). V jednom z balíčků je kupříkladu nabízena Somua SM za 9 000 zlatých.

Balíček „Francouzský start“
Těžký tank VIII. tieru FCM 50 t
Místo v garáži
15 misí na pětinásobky
Cena činí 9 000 zlatých a koupit si jej lze do 7. srpna. Hodnota tanku samotného je 11 900 zlatých  (sleva 24,4 %)*.
Tank byl naposledy v prodeji 23. listopadu 2018.

Balíček „Francouzský stroj s automatickým nabíjením“
Těžký tank VIII. tieru Somua SM
Místo v garáži
15 misí na pětinásobky
I tento balíček stojí 9 000 zlatých a bude k dispozici do 7. srpna. Samotný tank by vás vyšel na 11 000 zlatých (sleva 18,2 %)*.

Balíček „Čínský start“
Střední tank VIII. tieru T-34-3
Místo v garáži
15 misí na pětinásobky
Opět za cenu 9 000 zlatých, dostupný do 7. srpna. Cena samotného tanku činí 11 000 zlatých (sleva 18,2 %)*.
Naposledy byl v prodeji 24. června 2019.

Balíček „Čínský útočník“
Těžký tank VIII. úrovně WZ-111
Místo v garáži
15 misí na pětinásobky
K dispozici jak jinak než za 9 000 zlatých do 7. srpna. Samotný tank by vás vyšel na 12 250 zlatých (sleva 26,5 %)*.

Nejsou to sice úplně všechny nové balíčky, ale tyhle jsou s přehledem nejzajímavější. Nicméně pokud to porovnáme s výhodností nabídek v Letním výprodeji, tak ten na tom byl o pár jednotek procent líp (nejméně 30% sleva, tyto balíčky se tomu sotva blíží). Na druhou stranu nutno říct, že tanky nabízené během něj nejsou vnímány zrovna atraktivně a navíc koupě těchto zlevněných balíčků byla možná jenom za peníze.

*Slevy uvádíme, abyste si mohli lépe vytvořit představu, jestli to za to stojí. Hodnota garážového stání nebo pětinásobků není započtena.


Článek zpracoval Vortho.

 

4
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Guderian
Čtenář
Guderian

ak mate prebytok zlata /nie je môj prípad :D/ ,tak sa to oplati.:)

Glock17
Čtenář
Glock17

Přebytek zlata utrácím za konverzi volných expů.

_Sam_proti_sobe_
Čtenář
_Sam_proti_sobe_

Zkusím napsat k tankům pár slov dle mých pocitů a znalostí, či vhodnosti pořízení:
FCM může být zajímavým prvkem na hraní Frontline (sám ho nemám, ale historicky dle shlédnutých videí) = rychlost přesunů a rychlost palby = můžete poměrně rychle přenášet těžiště a ovlivňovat výsledek hry (opravdu to není prvoliniový tank).
SOMUA pro spoustu lidí zajímavý automat, který je schopen tu i tam něco podingat (na klip vypne nepřátelský tank, 5 ran jde poznat). Já jsem mu na chuť nepřišel – pomalý, dlouhé doměřování. V porovnání mám oblíbenější medkovou Lorrku (větší mobilita).
T-34-3 je relativně rychlé medko, které umí podingat a potrápit nepřátele. Nevýhodou je dělo (horší deprese, doměřování) a DPM (cca 2000 s dobrou posádkou a výbavou). Kdo se toho nebojí může hrát alá těžký tank 🙂
WZ-111 další čínská kopie odvozená z IS3 u které je potřeba vzít sebou více goldové munice (většina hráčů má zkušeností s podobným tankem – přeci jen je jich ve hře poměrně hodně). Pro výcvik posádek na čínské těžké tanky vhodný tank. Co se týká koupě je na zvážení, přeci jen pro hráče, kteří nehrají pravidelně Frontline je to odměna na kterou můžete dosáhnout i zdarma (10 bodů prestiže).

Vecmar
Čtenář
Vecmar

Jenom pro upřesnění Fcm50,T-34-3,Wz111 jsou omezenci takže max proti 9tieru ☝️