Od oznámení patche 9.22 hráči přemýšleli, které tanky nahradí prázdné “Již brzy” místa v sovětském technologickém stromě. Bylo mnoho spekulací ohledně přidání Object 777 version II jako těžký tank, ale ten byl gameplayem odlišný. Obě zmíněné vozidla níže budou dnes testováni na supertestu a hráčům budou dostupné velmi brzy, avšak v updatu 1.0.1 nebudou.

K91 – sovětský střední tank X. tieru 

Tento projekt byl vyvíjen jako těžký tank pod názvem K-91 version II, ale ve WoT bude se jménem K-91 konečnou zastávkou ve stromě za středními tanky se zadní věží.

K-91 bude rychlé vozidlo se skvělými zaměřovacími schopnostmi na děle (1,9 sekundy). Přesnost děla a úsťová rychlost (1700 m/s) budou tanku umožňovat střílení na velké vzdálenosti, i díky 276 mm průbojnosti s APCR náboji. Ne vše ale může být na tanku dobré, jeho slabý pancíř, vcelku malá deprese děla (-5°) a omezené otáčení věže z něj bude dělat těžce hratelného ostrostřelce.

Avšak si s ním můžete dělat co chce, třeba ho hrát agresivně nebo poskytovat palebnou podporu pro váš tým. S dohledem 410 m a přiměřenými maskovacími hodnotami (o něco horší než Object 430U) umožní tomuto vozidlu odhalovat vozidla jako první. Jeho mobilita je skoro totožná s ostatními sovětskými středními tanky, ale na rozdíl od nich má slabý pancíř, takže budete muset aktivně hledat krytí před nepřáteli.


Object 277 – sovětský těžký tank X. tieru

Pravý nástupce těžkého tanku T-10, jedná se o těžký tank, který kombinuje mobilitu s pancířem. Jako pravý nástupce Object 277 staví na svých silných stránkách, má lepší rychlost zaměření, poškození za minutu (DPM) a hodnoty průbojnosti děla.

Pancéřování vozidla není nejsilnější mezi sovětskými tanky, ale je dostatečně silný, aby se vypořádal s téměř jakýmkoliv nepřátelským tankem. Jeho pancíř korby bude mít hodnotu 140 mm, což se efektivně zvýší díky 60-70° úhlu na předním plátu, na poklopu pro řidiče to bude 170 mm, při sklopení 45-55° a na spodním plátu, 112 mm na stranách a 50 mm v zadní části tanku. Zajímavější je věž, kterou bude chránit 290/224/80 mm pancíře, což už je opravdu úchvatné číslo.

Jako T-10 se i Object 277 bude hrát jako hybrid středního a těžkého tanku, který je dobře vybaven na potlačování nepřítele v první linii. Díky své obratnosti umožní hráčům hrát agresivně nebo hrát obrannou hru. Jeho vlastnosti ho budou omezovat ve větším terénu, přičemž jeho průměrná deprese děla je -5,5°.

zdroj: thedailybounce.net

2
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
TheCamperCZ
Čtenář
TheCamperCZ

Hmm … Sovětská verze Chryslera jako MT a T-10 na steroidech … GIVE ME THAT SHIT. 🙂

bcstano
Čtenář
bcstano

K91…”S dohledem 410 m a přiměřenými maskovacími hodnotami (o něco horší než Object 430U)”…toto ma trochu prekvapilo, skor som cakal ze camo bude o trochu lepsie nez ma 430U…dohlad je sice pekny ale menej presvedcivy pancier, slaba depresia, obmedzeny pohyb veze a nemastne -neslane DPM s podpriemernou alfou, to ten o 10 metrov lepsi dohlad asi nezachrani. No uvidime ako poohybaju nez to pride na ostry server lebo urcity ucelovy potencial by tu bol ale ani len o naznaku univerzalnosti tu rec byt nemoze.