V posledních dnech byly vypuštěny screenshoty s Objectem 279 , na kterých se kromě těžkého tanku objevil (pravděpodobně) nový německý stíhač tanků, který nebyl hráčům nijak prezentován. Neoficiálně se říká, že toto vozidlo má být německý prémiový tank. Před dlouhou dobou se mluvilo o německém ničiteli v kontextu jeho vyvažování. Je velmi pravděpodobné, že tyto signály z posledních dnů (které se objevují v uzavřených testech) hlásí, že vozidlo bude ve hře.

S tímto obrázkem je i spjatý pěkný cenzurovaný příběh, kdy se jeden z vývojářů hry Murazor na svém Facebooku zeptal zda “Je Waffentragenův návrat možný? 🙂 ” ihned za okamžik byl tento příspěvek i s obrázkem (který se nachází výše) smazán. Na to navázal i dnes rykoszet.info, který publikoval článek o tomto stroji (a jeho dalších spekulacích) na fotce společně s Objectem 279. Do několika minut byl text smazán, takže jsem vše přeložit nestihl.

Celý tento stroj a legendy, který se točí okolo něj jsou staré nejméně jeden rok, takže záhada zase ožívá a snad brzy vyplave na povrch.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

WT noob E100 vyzeralo kus ináč 🙂 a ak toto nebude OP ak tamten stroj, tak by som nemal problém ak by bol v hre 🙂 možno to bude nová odmenová X 🙂

Chen
Čtenář
Chen

“Objectem ” – omg

Garrth
Admin

mamiiii oni pouzili ceske sklonovani na anglicke slovo, tak jsem je upozornil a napsal k tomu omg jako velky kluk … muzu dostat za odmenu cokoladku?

Koblaster
Čtenář
Koblaster

Nebo ještě něco lepšího… přesný nákres čokoládky

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Sorry za OT ale musím upozornit že Kája na fóru momentálně řeší kauzu Konvalina11.

Garrth
Admin

jo at resi co chce, z me strany uz bez soudu vic udelat nemuzu