Skončila jedenáctá kampaň na Globální mapě s názvem Ohnivá cesta. Pojďme se za akcí trochu ohlédnout.

Globální mapu a klanové kampaně netřeba zdlouhavě představovat. Mapa všeobecně dovoluje klanům vydělávat zlaťáky do klanové pokladnice a kampaně jsou takovou nástavbou toho všeho. Odměnou za úsilí v tažení jsou nejen goldíky, ale hlavně jinak nedostupná vozidla. Nyní nejlákavější odměnou je T95/FV4201 CHIEFTAIN.

Jak jsou na tom české a slovenské klany? Velice dobře. Ohnivou cestou došli daleko CSA, dokonce až těsně pod pomyslné stupně vítězů. Celkem deset se jich umístilo v první stovce. Je to mírné zhoršení oproti předchozím jedenácti ze začátku roku, ale ani tak se není za co stydět.

Pár zajímavostí z kampaně. Nejvíce bitev z českých klanů odjel GU-N (436). Nejvíce licencí získal PERL (85), nejméně SCOBA (0) a to i přes slušné umístění na 187. místě. Nesmím opomenout DAFFY jako skokana kampaně se zlepšením o 34 pozic v celkovém hodnocení.

Přikládám výsledkovou tabulku pro české klany od Peacemakera, jenž uveřejnil na svém FB, pokud vás zajímají kompletní výsledky, tak se koukněte zde.

Kampaň má i své stinné stránky a tím jsou podvodníci. Dle info z WoTexpres, bylo zabanováno na RU serveru 750 lidí, z toho 186 na trvalo. EU server nemá zatím oficiální statistiky, takže zatím mám jen z neoficiálních zdrojů info o 106 hráčích.

Všem zúčastněným děkuji za snahu a vítězům odměn přeji, aby si je pořádně užili.


Chtěl bych také poděkovat Peacemakerovi za poskytnutí podkladů.

18
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Cg všem k pěkný reprezentaci svýho klanu a tak trochu i český scény 😉

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

SCOBA no 😀 sa divím že hráči čo sú v tom klane, sa nehanbia že tam sú 😀 na FB si robia reklamu že sa dobre umiestňujú na Vojnových hrách, príde kampaň a vidno ich skutočné kvality 😀

Lumperion
Čtenář
Lumperion

A neni to jedno? To nejdulezitejsi splnili…zucastnili se..zahrali si :-).

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

Nie je to jedno 😀 234 bitiek a žiaden tank hanba

Vortho
Čtenář
Vortho

Všichni nemůžou bejt úspěšný 😉

Makaan
Čtenář
Makaan

SCOBA jsme za AP_CS několikrát potkali a hrají na def nebo remízu, vůbec nebyl tah na výhru .. nedivím se, že nemají tank, jednoduše nehráli na výhru .. buď čekali až se o ně někdo rozbije nebo nic..

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

A koľko x ste ich porazili?

Makaan
Čtenář
Makaan

uff mám v tom popravdě trochu guláš – vím, že jednou nás uhráli na remízu, nestačili jsme jim zabít zašitou E3ku která byla na druhém konci mapy a utíkala, pak jsme jim jednou pustili technické, protože jsme měli víc bojů a neměli na tohle kempení náladu a pak jsme myslím jednu vyhráli? popravdě nevím..
ve mě ten klan vzbudil těžké antipatie jen tím, jak hrál a hlasoval jsem právě proto jim tu jednu nechat a jít bojovat s jinými, strašně nesnáším zakempení na této úrovni, které vyloženě počítá s nulovým útokem i snahou o výhru a je vidět cílení na remízu

Ambri
Čtenář
Ambri

Po webu běhá takové info: CSA prej nabrali před kampaní několik nových hráčů a jejich účtech pak hráli fialky z csa aby jim za prachy vyjeli Chieftejny. No a jelikož se to dastalo ven (kecali o tom na twitchi) tak ty hráče wg zabanovalo…

Hjc
Čtenář
Hjc

Koho konkretne ak mozem vediet?

_Sam_proti_sobe_
Čtenář
_Sam_proti_sobe_

Pokud Tě to zajímá dohledej si historii klanu na wot-life a proklikej nicky dle data náboru 🙂 Dojde Ti, že někteří tam neměli co dělat :-))) Jinak tato tématika je opakovaná při každé kampani a to v rámci celé WOT komunity. Pokud je poptávka nabídka se najde. Každopádně pokud jsi lama, tak Ti ten tank nepomůže k lepším výsledkům :-)))

Ambri
Čtenář
Ambri

Taky jde o to že si někteří kluci z csa hrají na morální autority, neustále mají připomínky ke hře a kritizují wg a jiné klany a přitom se taky chovají neeticky.

Jirka
Čtenář
Jirka

A máš nějaké konkrétní důkazy nebo jen pliveš do větru?

Roomel67
Čtenář
Roomel67

Na rykoszet.info je seznam 106 hráčů, kterým byly údajně odebrány body slávy v kampani. Není tam nikdo z CSA, ale zato je tam několik hráčů z DAGOD-u.
http://rykoszet.info/2019/07/17/ognisty-szlak-lista-graczy-usunietych-z-alei-slaw/

Rovano
Čtenář
Rovano

Neřekl bych, že ty účty mají trvalý ban, protože jednoho znám(ne z CSA!) a dle statů na lab _VOLE hraje dál.
Navíc tidle hráči mají dost peněz na zaplacení různých výhod ve hře a na najmutí brigádníků. Tak by bylo WG samo proti sobě.
Myslím, že jim maximálně odejmuly staty za ty bitvy a odměnový tank.

Daniel
Čtenář
Daniel

Údajně místo v csa a licence stala 5000 kč….a údajně to řídil peace….je to hnus.skoda ze nikdo nemá chuť to prověřit ….je to spina

RozaMadMax
Čtenář
RozaMadMax

Tabulka je dost o ničem, protože tam chybí dost klanů. Třeba S_GO atd. O tom, jak WG trestá cheatery a kšefty s tankama nemám moc smysl diskutovat, neb jejich přístup je tristní.