AKTUALIZACE: Tak Konvalina zase útočí, video, které jsme měli v článku nám poctivě zablokoval, z jakého důvodu asi? Že by popisovalo skutečnost?

Nakonec se nám ale podařilo video reuploadnout, takže si ho můžete pustit, avšak bez podezřelého replaye.


Video od našeho redaktora a “youtubera” EAT_MY_GOLDS jasně dokazuje, jaký je rozdíl mezi volnou a fixní kamerou. Jako dodatek přidávám fakt, že Konvalina může natáčet celý replay s volnou kamerou, ale proč by to ten člověk sakra dělal? Jaký by k tomu byl rozumný důvod? Jedině ten, že se snaží něco skrývat, nic jiného mě opravdu nenapadá.

Malý bonus 😉 :


EAT_MY_GOLDS: Nemyslím si, že hráč hrající 60 dní v kuse na 2000 recent wn8 z čista jasna den po vydání jeho videa o kontributorství neofiko a den před vydáním ofiko. Včera jsem koukal a měl taky pod 10 bitev, což znamená, že začal hrát méně, aby si nezkazil recent wn8. Jelikož ty ostatní dny musel hrát víc, protože kdyby dával cca 10 bitev denně, tak nemá přes 800 bitev za měsíc 😉 . Po oznámení na wot stránkách najednou začal hrát o 500wn8 hůře.

22
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Konvy není podvodník jenom závidíte, diš hraje je lepčí neš vi má hodně premyáků a goldú tak mu závydíte je to nej jutuber.
:–))))))

EAT_MY_GOLDS
Admin

Sory jako, ale nezávidím, prémiáků mám přes 30. A kontributorem bych nechtěl být, jelikož bych musel pracovat pro stejnou firmu jako on. A když ta firma propaguje boj proti cheatům a on cheatuje tak sory jako někde je problém!

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nemáš smysl po humor, sorry jako.

EAT_MY_GOLDS
Admin

Asi ne no 🙁

Shed
Čtenář
Shed

Je to v komeptenci WG a dělat si moho co chtějí, ale kontributor by měl být zkušený hráč a hráč co spojuje komunitu, konvalina11 není nějak nadpůrměrný hráč a většinu bitev má odjetých na OP prémiácích II. a III. tieru (FCM 36 pak 40, Pz. II J, micromaus) a v komunitě má dlouhodobě hodně kritiků. Nedávno se v jednom videu přiznal, že si zaplatil za vyjetí objekta 260, což není v souladu s pravidly hry. https://youtu.be/CIbRicRgAVE?t=672
Když vidím, že vám zablokoval to video i to, že mu včera na youtube někteří radili zákony za křivé obviňování a že jsme zaminupolvaní a děláme na něho hon na čarodějnice, jak tvrdil, tak mi to nedá, že vloni zveřejnil video proti Superkravaťákovi, kde zveřejnil i soukromou konverzaci (což v souladu s právem také není) a youtube je od 13 let, ale to by přišel o velký počet svých fanoušků.
Na natáčení videií, kde ukazuje na desátkovém medku nebo heavyně maskovací síť nebo předčítá texty ze stránek wotka či garáže a dává si na to reklamy, tak na to nepotřebuje být CC.
I když aimbot jsem nikdy neměl a tak se necítím na to být povolán, tak mě ty jeho argumenty nepřesvědčili, protože se nevyjádřil ke všemu a některé záložky v tom souboru stejně upravoval, nehledě že ten program může být uložený jinde a to dělo se mu prostě chová divně bez ohledu na volnou kameru.

EAT_MY_GOLDS
Admin

Děkujeme za odpověď, Shede tvoje vyjádření je dosti výstižné,celkem by nám to usnadnilo další postup v této kauze, je možné ho použít ať už zde na stránce či kdekoli jinde? Děkuji za kladnou odpověď

Shed
Čtenář
Shed

Ano, můžete ten text použít kdekoliv. 😉

EAT_MY_GOLDS
Admin

Díky moc 😉

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Díky za odkaz na to video o tom jak se přiznal že si zaplatil za vyjetí objecta 260. Postnul jsem to do tématu na oficiální fórum, čekám co na to Ivanka řekne.

SalamCZ
Čtenář
SalamCZ

Zdravim, dokonce tam radí v komentech jak očůrat nepovolené sdílení účtu:
konvalina 11před 1 měsícem
“Ohledně sdílení účtu se není čeho bát je to pravděpodobně jenom takové pravidlo které používají proti podvodníkům aby je mohli banovat. Navíc pokud se nepřihlašuje z druhé strany světa pravidelně tak vždy můžeš říct že jsi jenom byl u něj na návštěvě a přihlásil se u něj.”

Pavel
Čtenář
Pavel

A tobě závidíme tvojí češtinu – tedy jestli se to dá tak nazvat !

EAT_MY_GOLDS
Admin

Promiň měl sem z ní vždy 4 🙁

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Ale no tak…

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Stejně má panáček smůlu, všechna jeho podezřelá videa jsem zálohoval. A podle lidí na fóru nejsem jediný. No jestli tohle není doznání viny tak už nevím.

xlup
Čtenář
xlup

Jasny, Konvy je na hrdina, kdo by ho z neceho podeziral? Fuj ta zavist, i experti WG se ho zastavaji, tak je to cajk,ne? Uz na foru prosim at udela video, kde nam něco o tom uzo/bajo ztraceci paketu/volnokameraku povi. hlavne kde ho stahnout ….

Jajina
Čtenář
Jajina

Pánbůh byl taky nevinej a ukřižovali ho.

juraj
Čtenář
juraj

Viete niekto dobre po ruski anglicki alebo po nemecki?

Ragnarocek
Čtenář
Ragnarocek

Co tak aspon dobre slovensky ?

Garrth
Admin

Почему? / Why? / Warum?

Rax
Čtenář
Rax

Lol, copy-strike… zname, podat proti oznameni, ze to neni v rozporu s Fair Use Police a pak podat stiznost na zneuziti copy-striku… Uz je nas celkem dost…