Odpovídá Andrey Biletskiy (kreativní ředitel Wargamingu):

Naším úkolem je obnovení většiny starých map na aktuální verzi hry, s výjimkou těch, které jsou velmi “staré” a problematické z hlediska designu, jako například Komarin. Pokud jde o pracovní dobu, je asi 19 měsíců práce věnováno jedné mapě, včetně prototypových verzí. Paradoxně, vytvoření nových map na základě skic (Minsk, Studzianki) trvá méně času.

V aktualizaci 1.0 se (znovu) objevil problém s “mizením” střel, stále na tom pracujeme. Je to v současné době jeden z problémů nejčastěji hlášených hráči. Při přechodu na kvalitu map HD řešíme potíže s proměnnými a objekty, které střely ovlivňují. Máme podezření, že k tomuto problému dochází, když je pevná překážka zasažena střelou nečekaným způsobem (např. pod neobvyklým  úhlem). Zatím nevíme kolik času bude potřeba k vyřešení tohoto problému.

Před přidáním dalších národů je nutné přebudovat současné rozhraní technologických stromů, protože nyní chybí prostor pro nové vlajky a vozidla.

O kolových vozidlech:

U kolových vozidel bude speciální mechanismus, díky kterému bude možné zdvihnout jednu sadu kol stisknutím vyhrazeného tlačítka (podobně jako střelecký/jízdní režim u Švédských TD), což změní způsob, jakým se vozidlo bude pohybovat.

Příklady provozních režimů kolových vozidel:
Režim 1 – vozidlo se pohybuje normální, vyhrazenou rychlostí;
Režim 2 – (zvednutá střední kola) – vozidlo se pohybuje rychleji, ale je méně manévrovatelné.

Kolová vozidla budou patřit mezi lehké tanky a jejich větev bude začínat odbočkou na V. tieru a bude pokračovat až na X. tier.

Výkon kanónů na kolových vozidlech bude o něco horší než zbraně lehkých tanků stejné úrovně, což znemožní “kolářům” boj 1 na 1 s klasickými lehkými tanky. Budou schopni využívat svou mobilitu k objíždění nepřátel.

Obdobně tomu bude s průzkumnými dovednostmi těchto vozidel.

Pro kolové vozy bude připraven samostatný systém pro jejich znehybnění – “detracking”. Stejně jako u auta – poškození jednoho kola nezastaví takové vozidlo, ale výrazně sníží jeho pohyblivost.

Tyto stroje budou působit jako velmi agresivní zvědové.

Pracovní skupina plánuje spustit speciální testserver, na kterém bude možné zkontrolovat vlastnosti kolových vozidel (něco jako Sandbox). Zatím nemáme žádná konkrétní data.

Další odpovědi:

Nejsou žádné plány na přidání dalších linií dělostřelectva, protože se hráčům tento typ vozidla nelíbí. To nemění nic na skutečnosti, že neexistují plány na odstranění tohoto typu vozidla. SPG byly vždy součástí hry a zůstane to tak. Bohužel také nejsou žádné informace o úpravě počtu arty během náhodných bitev.

Britské lehké tanky byly potvrzeny a brzy se objeví ve hře. V současné době probíhají rozhovory o tom, jak rozvinout anglický strom, odkud se budou brát nové tanky a podobně. Tanky nejnižších tierů se objeví ve hře ve druhém čtvrtletí roku 2019.

O švédských lehkých tancích v současné době diskutujeme.

Nehodláme zavést plamenomety pro náhodné bitvy, protože by byly neúčinné proti tankům. Je však možné, že se tyto prvky budou objevovat v budoucích režimech PvE, např. repliky skutečných bitev.

Frontline se vrátí, jakmile vývojáři vyřeší problémy s poklesem FPS a se špatnou optimalizací. V tomto režimu můžeme změnit ekonomiku.

Přepínání mezi různými garážemi (jako u přístavů ve WoWS) se nejspíše v dohledné době nedočkáme.

V současné době je jedním z hlavních cílů naší práce přizpůsobení vozidel s 3D prvky. (křoví, maskovací sítě, …)

Plánujeme, že “brzy” přidáme další výhody hráčům, kteří platí Premium účet (další krok blíže k P2W – MiqT). V současné době se říká, že první kroky už probíhají v souvislosti se zavedením obchodu 2.0 (některé exkluzivní slevy?).

Vývojáři se přiblížili k dosažení konsenzu o prémiové munici, včetně zavedení několika změn v mechanice střel typu HEAT, a tak “opravují” problematická vozidla, jako je Type 5 Heavy.

Autor: VijaCZ

17
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Bary025
Čtenář
Bary025

by mě zajímalo,jaké národy chtějí přidat

Garrth
Admin

po přidání Polska očekávám, že to budou státy, které měly podobně významný vliv na válku – Mongolsko, Zimbabwe, Antarktida, …

dedek
Čtenář
dedek

to nebylo úplně fér, Poláci si za války užili jako málokdo

DJW_
Čtenář
DJW_

Polaci si zazili za valky este malo, na to, kolko svinstiev a intrig urobili, a hlavne voci Ceskoslovensku.
Hadaj kto podpisal spojenecku zmluvu s Hitlerom ako prvy? Pša krew, pakt Pilsudski – Hitler uz v roku 1934. Zmluva mala tajnu dolozku dohodnutu polskym min.zahranicia Beckom, o uzemnych narokoch PoorLandie voci ČSR !!!! Mimochodom, pri Hitlerovom parcelovani ČSR aj naozaj nejake uzemia ukradli (Sliezko a podobne) a nevratili vam ich dodnes, napriek tomu ze boli historicky Ceske!! U nas chceli okupovat komplet vsetko, spolocna Madarsko-Polska hranica mala viest cca na linii Nizkych Tatier (B.Bystrica madarom, Ruzomberok poliakom).
Voci ZSSR to iste – okupovali obrovske uzemia Bieloruska a Ukrajiny (to je to uzemie, co v 1949 sovieti oslobodili z pod polskej okupacie, a psonci dodnes klamu, ze im zli zli rusi cosi ukradli, opak je pravdou.
BTW skor nez niekto vytiahne Katyn, nech laskavo zodpovie, kde sa podelo 72.000 sovietov v polskom zajati po sovietsko-polskej vojne z 20-tych rokov? Zmizli behom jedneho roka pobytu v polskych koncentrakoch. Aka nahoda. Este raz: POLSKYCH koncentrakoch, nie nemeckych, jednalo sa o obdobie, kedy Hitler este ani nebol u moci.
Asi tolko k lutosti voci nasim severnym “bratom”. Na to, co napachali, dopadli este velmi dobre. Nieviem iba, kde beru tu drzost este sa tvarit ukrivdene.
PS: kludne si to vsetko overte, su to vsetko fakty, ktore nikto nespochybnuje.

DJW_
Čtenář
DJW_

Ak niekto pozve niekoho z polska na oslavy vyrocia CSR, tak nasi predkovia, co zahynuli pod polskou okupaciou, resp. boli vysidleni z historicky ceskych uzemi, budu v hroboch robit saltá.
Pisem primarne o ceskych uzemiach, lebo nam toho v novoveku nastastie nestihli ukradnut tak vela.
Aj ked – keby som siel hlbsie, za Velkej Moravy bolo nase uzemie az po Krakov.

miro
Čtenář
miro

trepeš hlúposti, okrem okupácie časti územia v 38-om to nie sú žiadne fakty, ale špekulácie povytrhávané z kontextu, ako sa ti hodí…

Sniper_The_One
Člen
Sniper_The_One

Antarktida OMEGALUL

VijaCZ
Admin

Zákulisní drby praví něco o Maďarsku, Rumunsku a Argentině – naprosto bez záruky.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nepsalo se o Švýcarech dřív?

VijaCZ
Admin

Pravda, to sem taky někde četl, ale myslím ještě míň podložená informace než ten zbytek. Každopádně to stejně ve všech případech vypadá vesměs buď na klony už existujících tanků nebo “studentské projektové cvičení” jako u Poláků….

Chen
Čtenář
Chen

Pořádně CS premiák by měli řešit.

Bary025
Čtenář
Bary025

přesně tak

JoAn
Čtenář
JoAn

Já jsem odpůrcem kolových vozidel ve WoTku. Štve mě jejich budoucí přidání víc, než když jsou tři arty v bitvě. Holt, mám smůlu.

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

no podle nového infa přijdou do hry v roce 2020 mechové

lukas
Čtenář
lukas

co to je? 😀 ti mechove

VijaCZ
Admin

Kráčející velcí bojoví roboti s člověkem uvnitř – nikdy si neviděl nebo nehrál mech-warrior? 😀

Dedek
Čtenář
Dedek

Kdyby to hrál nebo viděl, tak se neptá 🙂