Teoreticky bychom se mohli dočkat další prozkoumatelné větve, protože je prakticky hotová.

S uvedením specifických mechanik u Švédů a Italů, můžeme očekávat nějakou specialitku u Švýcarů? Jsou vůbec nějaké tanky tohoto národa, které by mohly mít stejnou nebo podobnou mechaniku?

Švýcarsko bude relativně “normální“ strom bez novinek. Netvrdím, že nebudou použity některé ze stávajících. Například tier 5 G-13 (stíhač tanků) reálně používal 7.5 cm Pak. 48, ale na doporučení švýcarských vojenských specialistů je lepší použít dělo z lehkých tanků řady AMX 13, aby mohly využít jejich zásobníku, zatímco třeba Panzer 74 by mohl používat jak zásobník, tak siege mód.

Co původně plánované tanky Panzer 68 Lamborghini a Panzer 58 MBX?

Nebyly dobré, vynechal jsem je, aby ve hře nebyly další nikdy nevyrobené projekty, ale stále jich tam pár mám, jinak by linie nebyla vůbec.

Co tanky Chansard (6, 23a, LT8, LT2, 9a & 11)?

Prakticky švýcarský UDES, radši jsem vybral takové typy, jako jsou věžová td (Chansard 6, Chansard 23a a Chansard LT8) a střední tanky se zásobníky (Chansard LT2, Chansard 9a a Chansard 11).

Zvažuje se tedy přidání nového stromu tanků?

Už mě oslovil Wargaming a dal jsem jim část podkladů. Takže ano, prakticky jsou na cestě. Otázka je kdy, odhaduji 2019-20.

Tier 9 artyna je nejlepší!

Dokonalá, že? Má to být podvozek Panzer 58.

Která linie bude přidána jako první? Nebo budou všechny najednou?

Předpokládám, že střední tanky.

Nejsou nějaké alternativy pro tier 6 a 7? Přeci jen mít na tomto tieru 90mm dělo na lehkých tancích by mohlo vést k jejich nerfu a pochroumat roli lt.

Nemyslím si, že by v tom mohl být problém, tier 6 prakticky nemá depresi a na tieru 7 už máme silné stroje, jako SP I C a WZ-131. Nemá smysl soustředit se čistě na historické specifikace.

Takže to dopadne tak, že nás WG bude nutit expit 3 různé tiery 8 z jednoho tanku na sedmičce.

Ještě že si neviděl můj původní návrh, kde byly 3 tiery 9 z osmičky 😀

Jaké tedy ty tanky vlastně budou?

Střední tanky budou velmi pokročilé – silný pancíř, rychlost a 10° deprese. Stíhače mají velmi dobré maskování, ale prakticky žádný pancíř. U těžkých tanků je to složité, nic podobného ve hře není. Lehké jsou podobné německým a u artyn nevím.

Je něco, čeho se při jejich implementaci opravdu obáváš?

Vyrovnám se se vším, s čím přijdou. Jen se obávám, jak moc mohou pokazit linii středních tanků, ale umím si představit i pokažení stíhačů a heavyn.

Nějaké francouzské tanky, které by mohly být prémiové?

Už je v linii pár prémiových tanků se silným francouzským vlivem. Třeba tier 6 Panzer 51je vlastně AMX 13 75 s horším motorem, dokonce horším, než má AMX 12t. Pak je tu na tieru 8 Panzer 51/61, který nemá věž v obvyklém smyslu slova a je spíš platformou, jako Waffenträger.

Jak na to koukám, ta je celá linie plná klonů již existujících strojů.

Jediné, co by mohlo být považováno za klony, jsou nižší tiery, jako třeba tier 4. Některé jsou podobné, ale s lepším výběrem děl, třeba G-13, který je velmi podobný Hetzeru, ale bude se hrát jinak.

Po přidání polských a italských tanků bude ve hře dostatek strojů. Proč přidávat další?

Na tom názoru nic nezměním, ale myslím si, že většina hráčů uvítá osvěžení.

Bylo by skvělé, kdyby švýcarské tanky měly dobrý pancíř a přesná děla. Kolik zásobníkových tanků můžeme čekat?

Pár jich je, jak s klasickým zásobníkem, tak ready-rackem (to co mají Italové) – tier 3 td Pz. K-41, tier 3 lt Panzer 39, tier 4 lt Panzer 39L, ale pro děla větších ráží je linie rozdělena z KW 30/52.

Švýcaři mají solidní pancíř, ale ne na malých tierech. Od tieru 5 to začne být zajímavé, velmi dobrý pancíř věže (70-75mm) a mantlet.

Kam se poděla linie kolových vozidel?

Existuje, ale neuvádí se, protože WG neoznámil možnost kolových vozidel. To, že byla testována, neznamená, že budou někdy přidána.

Zdroj: https://ritastatusreport.live/2018/03/27/swiss-tech-tree-qna-3/

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na