Menší výcuc z vlákna, kde odpovídal NA Regional Product Director Senator_Ratbat a Senior Community Manager CabbageMechanic.

  • Německý vývojový strom má být rebalancován v roce 2019 spolu s rebalancem všech národů.
  • Úprava počtu artyn se neplánuje, ačkoliv experimenty probíhají, například současné snížení na tři artyny ve velké bitvě 30 v 30. Sbírají se data. Příští rok by „se měli na dělostřelectvo zaměřit“.
  • Návrat Aufklärungspanzer Panther se v nejbližší době neplánuje, i když zkoušky různých úprav probíhají. V nejbližší době ale přijde jiný Německý lehký tank.
  • Informace o herním režimu Frontline pro příští rok budou zveřejněny na letošním WG Festu v Moskvě, stejně jako informace o přepracování druhů munice.
  • Experimentální úpravy matchmakeru na Asia serveru poskytnou cenná data ke kompletnímu přepracování matchmakingu. Pokud bude vše probíhat dobře, uvažuje se o jeho nasazení na ostatních serverech. Jedná se o radikální omezení trojtierových bitev podle šablony 3-5-7 a upřednostnění jedno a dvoutierových her s tím, že počet tanků na nižším tieru je přibližně stejný jako na vyšším.
  • Na možnosti přestěhovat účet na jiný server se pracuje, není ale možné žádné jednoduché řešení. Pracuje se na komplexním nástroji.
  • Přijde třetí mapa Velké bitvy a budou se zkoušet různé způsoby, jak tento herní režim oživit. Pokud to bude úspěšné, bude WG zvažovat další rozvoj Velkých bitev.
  • Informace o reworku posádek přijdou pravděpodobně na jaře.
  • Při zkouškách umělé inteligence botů na NA serveru, se při hře proti dělostřelectvu zasažený bot „zakempil“ za překážkou a neměl tendence útočit.
  • Místa na mapách, kde jsou chybné textury, se neustále opravují. Pokud jste takové místo našli, neváhejte WG kontaktovat. (pozn.: pracuje na tom i Buldogzer v Pražské pobočce WG).

Velký počet prémium tanků je silnější než jejich protějšky z technického stromu. Je v plánu nějak to řešit?

Je těžké balancovat už vydaný prémiový tank, pokud se ukáže že je příliš silný. Jednodušší řešení je omezit jeho prodej například jen na speciální akce JetBlue.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
bcstano
Čtenář
bcstano

Pekny vycuc. Ten MM tesi. Dva kroky dopredu (uprednostnenie jednot a dvoj tierovych bitiek a minimalizonie trojtierovych) a jeden krok spat (pocet tankov nizsieho tieru bude cca rovnaky ako vyssieho) takze konpromis ale v globale pre hracov asi lepsie nez doteraz hlavne ak sa fakt budu snazit uprednostnovat tie jednotierove bitky. nebude to asi konecna ale taky trend urcite potesi.

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

gj Viljo….
hlavně to info o MM potěšilo , dvoutierové bitvy mě baví a je to krok správným směrem
mimochodem tohle mě dostalo :
“Při zkouškách umělé inteligence botů na NA serveru, se při hře proti dělostřelectvu zasažený bot „zakempil“ za překážkou a neměl tendence útočit.”
I ten bot má rozum ………..či přesněji si UI dokázala spočítat že po opuštění krytu se nemá jak bránit proti SPG

bcstano
Čtenář
bcstano

A len tak pomimo trocha…na tom obrazku k clanku to je na hlave obrateny sheridan? Inak celkom zaujimava fotecka na pozadie 🙂

Chen
Čtenář
Chen

Poslední dobou non-stop tři artyny v bitvě. To je na oje. .

Vortho
Čtenář
Vortho

Na rebalanc Němců se těším. 😀 Kdyby jim buffli děla (pancíř nemá smysl, by ztratili jedinečnost) anebo pohyblivost, tak proč ne…