Jen drobnosti, ale snad vás informace potěší.


V závodním herním módu by se opět mělo jezdit na upravené mapě Přístav ( Port ) a tentokrát by to nemělo být jen s jedním typem tanku, ale na výběr by měly být hned tři – a to M24 Chafee, T-50 a VK 16.02 Leopard. Ze screenů jde zároveň vyčíst, že jak mapa, tak samotný herní režim byl upraven a je možné, že v něm budou dostupné určité zálohy poskytující dočasné výhody.

 

 

V průběhu akce hráči dostanou možnost získat Sovětský tančík III tieru T-116 včetně garážového stání a posádky a to jako první odměnu při sběru žetonů, v dalších odměnách jsou možnosti zdobení “psích známek”, což je novinka, která s festivalem přijde, různé obtisky a emblémy a ve finále též kamuflážní set.

“Něco jako maraton” v rámci festivalu bude, ale osobně si nemyslím, že by měl být spojován s tankem Škoda T-27. Ten by měl být k dispozici ke koupi v premium shopu a v rámci části festivalu na něj budete moci získat kamuflážní set, který jste mohli na tomhle webu před časem vidět. Co se týče akce na československé tanky, mělo by být k dispozici něco, co lze přeložit jako “zrychlený výzkum” a šance získat blueprinty pro naší tankovou linii.

V závěru dvouměsíčního festivalu by měl být k dispozici v jakési variantě obchod s tanky, zde je prostor ke spekulacím, zda se bude jednat o obdobu “černého trhu” nebo něco úplně jiného.

Na závěr bych rád popřál vše nejlepší Wargamingu ke dnešním 21. narozeninám a držím palce, ať se daří hry a vše, co s nimi souvisí, opravdu vylepšovat. Narozeninový bonusový kód, pokud hrajete lodě, je WGBIRTHWGBIRTHDAY21.

 

20
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
SLS_23
Čtenář
SLS_23

Doufám že se Port vrátí i do rotace na public.

EAT_MY_GOLDS
Admin

Mohl by, byla to vcelku dobrá mapa 🙂

SLS_23
Čtenář
SLS_23

Já ho sice moc nemusel, ale každá mapa ve hře dobrá, obzvlášť když jsou ve hře mapy typu Rybářský přístav atd…

Pokud si pomatuji z nedávného rozhovoru s WG, tak tam říkali, že vrátit přístav do hry je pro ně prioritou, tak uvidíme…

Glock17
Čtenář
Glock17

Mapa byla značně nevyvážená. Jižní strana měla výhodu, protože severní strana často nedokázala střílet na protivníky kvůli malé depresi kanonů.

SLS_23
Čtenář
SLS_23

Tak stará bažina byla horší.

VijaCZ
Člen

Já třeba bažinu měl hodně rád, stačilo vědět kam s kterým tankem najet a co si můžeš kdy dovolit a hrálo se tam krásně.

Hjc
Čtenář
Hjc

Asi preto ju z hry odstranili…

VijaCZ
Člen

😀 jo to je možný že nebyla “noob friendly” 😀

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Bažina byla dost nevyvážená, stačilo aby jedna strana měla víc rychlejších tanků a bylo rozhodnuto. Poté jižní základna byla značně znevýhodněna protože severní měla výhodnější pozoci pro TD co mohli efektivně bránit přístup na základnu. Ta mapa byla extrémně nevyvážená, pokud jste začínali z jižní základny tak to byla prakticky jistá porážka.

Guderian
Čtenář
Guderian

Treba si uvedomiť že žiadne bojisko nie je vyvážené, ja osobne mám rad mapy,ktoré nie sú zkadlove. Raz hráš lepšiu/výhodnejšiu, stranu raz z menej výhodnej, to je boj. Aj tak závisí všetko na tíme ako na mape.:)

Rovano
Čtenář
Rovano

Na té mapě jsem hrál své první bitvy. Nostalgie. A ještě by mohli spravit Perlovou řeku.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

No jo…otazka je, co WG s takovou mapou udela…za mne jsou zmrseny vsechny…o mapach typu Plzen, Minsk, Pariz radsi ani nemluvit…nepsat :-)…starsi mapy jsou zhyzdeny….Erlenberg, Charkov…a tak si radsi ani nechcu predstavit, v jakym stavu by dali do hry ty odstranene :-).

Rovano
Čtenář
Rovano

Můj názor je, že když se hrálo WoT Classic…. tak najednou ty mapy byli i tak jak jsou, pestrý. Byl jsem na Malinovce a bylo to úžasný, jak lidi začali přemýšlet. A hrát strategicky. Ne jen tupě najet na sebe a střílet se goldama.
Takže bych to udělal nějak tak a k tomu bych doupravil mapy.
Oni pak jsou úplně jiné, když začnou fungovat lépe třídy tanků.

Vortho
Čtenář
Vortho

Dneska musíš mít symetrii. Když na jedný straně najdeš nějakou pozici, musíš ji najít i na druhý straně. Design map je příliš perfektní, příliš promyšlenej… chybí tomu ta nedokonalost, nevyváženost, která by vedla k nějaký nutnosti taktizovat. Ale to si poděkujme “průměrným hráčům”. Těžko ve hře můžou bejt nevyvážený mapy, když se jistá sorta hráčů není schopná zorientovat ani na těhle pravítkovejch příšernostech a strašně je obtěžuje se naučit tři čtyři pozice, pro každou fázi hry.

Paříž je pak sama o sobě dosti tragickou kapitolou. Nahoře si zahrajou tři tanky, dole si zahrajou tři, na midu jeden… a zbytek týmu je jak pátý kolo od vozu, protože kvůli pošahanýmu koridoru si stejně nedokážou najít pozici, aby mohli pomoct.

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

Paříž by byla hned o 100% hratelnější kdyby WG dodržovalo platné směrnice EU …..žádné ruské OPjecty ( nesplňují emisní limity ) a žádné tanky nad 50 tun ( přetěžují komunikace )

Ale vážně , tyhle malé městské mapy bych všechny přesunul na tier 1-4 , tam menší mapa tolik nevadí ( menší dohledy u tanků ) a v koridorech aspoň nováčci nezabloudí …..
Celkově by měl WG mapy odstupňovat – čím vyšší tier , tím větší mapa ….ne jako některé současné či dřívější průšvihy kdy se dá nasvítit půlka enemy týmu 10 s po odpočtu ……což byl mimochodem problém právě o původního Přístavu kdy ze spodní strany stačilo najet rychle na most a v kombinaci s 6+ SPG v týmu ( tehdy normálka ) bylo vymalováno …….

Mimochodem , původní Rybářský Přístav byla moje nejoblíbenější mapa

Rovano
Čtenář
Rovano

Včera jsem na Paříži byl v bitvě s LT. Západní základna a dole bojovali od nás dvě HT. Za niam snajpil Obj 430U, ale ten měl po bitvě 0 dmg. Prohra. Vůbec ale vůbec jsem nepobral, dke byl schovanej zbytek týmu. Protivním to měl dobře všechno pokryté všude.

Guderian
Čtenář
Guderian

Presne zrkadlové mapy pohroma pre taktiku či stratégiu.:)

12Stig12
Čtenář
12Stig12

jj nostalgie, na týhle mapě jsem si ve dnech svého rajčákovství zamiloval M3 Lee (tahle zvláštnost je už naštěstí dávno pryč), když jsem tam poprvé získal 4 killy v bitvě

Pavel jebka
Čtenář
Pavel jebka

Kdy to začne

DoktorKevina
Admin