Jak už z titulku článku (pro některé – nadpisu) jste se mohli dočíst, tak už známe název nového dvouhlavňového tanku. Celkem dost uspěchaně byl dokonce přidán i do společného testu aktualizace 1.6.1, avšak bych nepočítal s tím, že s jejím vydáním přijde i do normální verze hry.

Každopádně tank dostal od minulého článku vcelku zajímavý balanc, který se týká jeho dvou děl, pohonu, pancíře i dohledu. Níže se můžete podívat na jeho upravené statistiky.

• Doba nabíjení děla (1./2.): 10/8 s (dříve 13/13 s)
• Doba přípravy dvojitého výstřelu: 4 s (dříve 3,5 s)
• Doba nečinnosti po dvojitém výstřelu (nebudou se děla nabíjet): 7 s
• Příprava střelby z druhého děla: 5 s

Dále se změnila posádka, která přišla ze supertestu o jednoho člena a zmenšila se tak na 4. Nerf dostal tank z hlediska pancíře, který se mu zmenšil ze 140/100/60 na 120/85/60, což možná bude trochu znát. Pohon byl taky lehce upraven – zvětšila se mu maximální rychlost vpřed/vzad – dříve 38/15, nyní 42/20 km/h na úkor výkonu motoru (ze 750 na 720 koní). Dohled se také lehce upravil k lepšímu – ze 350 na 360 m.

Co se markování tanku týče, tak tank bude mít marky na obou dělech, ale pouze na jedné straně každého děla. Jak to ve skutečnosti vypadá se můžete sami přesvědčit na obrázcích níže.

zdroj: rykoszet.info

8
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Kysucký_čert
Čtenář
Kysucký_čert

a huraaa s nim na maraton…..to zas bude blazinec

havran78
Čtenář
havran78

ve WG uz musi bejt strasne zoufali , kdyz uz chteji pustit do hry takovou nesmyslnost

Ozzy_Osbournes
Čtenář
Ozzy_Osbournes

Běžte z tím do prdele,co jsme v hvězdných válkách nebo co? Dvě děla nemá žádnej tank na světě 🤔🤔
Opravdu debilní nápad

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Omyl , velký omyl chlape, dvě a více děl mělo několik tanků. I ve hře je máš, jen střílí pouze to na věži, ale to se také časem změní, počkej na rok 2020.

SLS_23
Čtenář
SLS_23

Víc dělo mělo spoustu tanků Maus, Char 2C, M3 Lee….

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

T35 s celkem pěti věžemi (dvě sice byly kulometné, ale i tak 🤩), T100, SMK, … nicméně prakticky vždy byly vícevěžové tanky katastrofa …

Ale stejně bych potřeboval vysvětlit, jak bude jeden nabíječ přeskakovat mezi těmi dvěma děly, teda pokud vůbec připustíme, že se dají dvě děla dostat do věže téhle velikosti a tvaru …🤔

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

nabíječ má dva zásobníky , jeden s náboji a druhý s red bullem , plus má 4 ruce jako chobotnice Kahn

je to prostě ruský stroj , musí fungovat a kosit imperialisty po stovkách i když je to nesmyslný koncept který nemohl fungovat …….asi stejně jak ty různé superplacaté rusk ufa kde posádka snad musela ležet aby se tam vešla ……

Uncle
Čtenář
Uncle

dobře ty… 😀