Nechci řešit žádné konkrétní lidi, jde mi o všeobecnou osvětu o tom, jak je krásné neustále omílat sveřepý boj proti nim.

Zásadním problémem je rozeznání podvodníka a dobrého hráče, to, že vás někdo trefuje do kopulky přes půl map může být taky čistá smůla či RNG. Díky tomu, že jsou vývojáři aimbotů ne o krok napřed před WG, ale rovnou minimálně o celý maraton, tak jediná reálná možnost pravdivé identifikace je taková, že je daný jedinec natolik tupé hovado, že se prozradí sám.

Již dávno klient hry scanuje složky resmods a mods a proto žádný z nedovolených programů tyto složky nepoužívá. Jak to tedy funguje? Máte externí program, kam zadáte sériové číslo, které je aktivní za poplatek (nejčastěji kolem 4.99 EUR/měsíc) a následně přes něj hru spustíte. Pro zjednodušení si představme, že se tím program “infikuje” aimbotem. Nikdo nedokáže nic detekovat, aniž by měl kompletní přístup k pc a to, že tam běží nějaká ochrana WoT souborů v pc je tím pádem spíš k smíchu.

Docela mě štve, když se mě, jako problematiky celkem znalého člověka, snaží někdo opít rohlíkem v podobě “kvalitního detekčního systému” a občas předhozených kostí v podobě nic neříkajícího prohlášení s počtem zabanovaných. Možná bych měl osvětlit začátek předchozí věty – tyto věci mě vždy zajímaly a proto pro zajímavost občas nahodím zapůjčený účet na RU serveru, zapnu proxy a testuju nedovolené modifikace a programy, které mám k dispozici zdarma, protože díky mé minulosti v programování jejich vývojáře velmi dobře znám (naštěstí umí anglicky i když jsou to rusové). Víte co je na tom největší sranda? Ten účet má necelých 8000 bitev, je z roku 2014 a nikdy se na něm nehrálo bez bota. Přesto nikdy nedostal ani upozornění. Vážně kvalitní detekční systém má drahé WG!

Předpokládám, že velká většina z vás nikdy nic podobného nezkoušela, tak tady je ochutnávka toho, co stojí proti vám.

 

Podvodníci vždy byli a budou, někteří jedinci si mají potřebu kompenzovat životní neúspěchy tím, že budou na oko velmi dobří v něčem, na čem absolutně nezáleží. Je to tak v každé hře.

Nechci se nějak navážet do Ivy z WG, je to chytrá a moc pěkná holka, ale její vyjádření o honu na čarodějnice a že to máme primárně řešit s nimi mě dostalo. Pokud jste někdy nahlašovali podezřelého hráče nebo očividného bota na podpoře WG, tak víte o čem mluvím. Prakticky vás pošlou do prdele, vysvětlí vám, jaký jste idiot a nebudou se tím zaobírat, protože mají detekční systém. Chceme zlepšit hru a na oplátku nám málem ještě vynadají. Celkem mazec. Není to moc dávno, co jsem na konkurenčním webu vydával článek o tom, kdy jeden ze streamerů opakovaně hlásil podivné hraní jednoho jedince, bylo mu jasně řečeno, že je zbytečné to posílat nebo upozorňovat, protože není ve WG nikdo, kdo by to řešil.

Z dostupných zdrojů a událostí, které si pamatuju od té doby, co jsem začal hrát, tak je logický závěr jednoduchý – nějaký systém na detekci je, ale stojí absolutně za prd a je nám z oficiálních míst lháno, protože nikdo nic neřeší, nebo žádný detekční systém není a je nám z oficiálních míst lháno, protože nikdo nic neřeší. Tak či tak jsme za blbce a já si to nechci nechat líbit, v téhle hře jsme všichni utopili dost velké množství času a peněz na to, aby nám lhali. Nenechte si to líbit, to jaká bude komunita, hra, případně kdo bude contributor si rozhodujme sami!

3
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

No, podľa mňa technik z WG ( ktorý replay kontroloval ) a aj Ivana dobre vedia, že Konvalina11 používa bota.
Avšak, oni si stanovili pravidlá ( ako správna “poctivá” firma), ktoré chcú dodržiavať vo vzťahu k hráčom.
Nakoľko sú títo boti program, ktorý beží na pozadí hry, a nedá sa detekovať, tak WG proti nim neurobí nič… a z tadiaľto pramení drzosť hráča Konvalina11.
On nie je debil a vie, že WG ho na základe replayu kde sa môže odvolať na vysoké ms a prepínanie medzi fixnou/voľnou kamerou nepotrestá ( nakoľko WG už všeobecne ukázalo svoju neefektivitu riešiť problémy ).

Boomer68
Čtenář
Boomer68

DObré ráno,
tak to pěkně děkuju :)….za tyhle informace…
Sám mám nyní Quickyho mod, gun mark a session statistics – tyto tři mody používám asi tři měsíce, předtím jsem měl jen ty statistiky. Je mi jasné, že ve hře jsou podobní týpci – kdo ví, kolik jich tak je – ale že je to až tak špatné a to hlavně s přístupem od WG to mě tedy nenapadlo…Pěkně sepsáno.

Derwaldar
Čtenář
Derwaldar

Občas si říkám, jak je možné, že hráč, který jen bleskově vykoukne přes roh, mě přesně trefí do weakpointu, zatímco já stojím, mám doměřeno a netrefím ani prd. Vím, že jsem jen žlutý noob, ale někdy je fakt dost okaté, že hráč musí používat nějaké vychytávky na vylepšení herních možností.