Jak často vidíte na YouTube s tématem WoT podobné názvy, které následně neodpovídají svému obsahu? Ve skutečnosti nemáme k tomu žádné stížnosti a jsme k podobným názvům velmi skeptičtí, ale dnes mnoho tvůrců a lidí od YouTube obdrželo tyto dopisy jako je níže.

Překlad dopisu do čj:

Dobrý den!

Firma Wargaming nás poprosila o doplnění některých pravidel autorům, kteří s ní oficiálně spolupracují. Zkontrolujte, jestli vaše videa neporušují následující body:

  • Zakazuje se šíření neoficiální informace o projektech firmy Wargaming. Pokud sdílíte informace o neoficiálním info o předpokládaných projektech, pak to jasně napište do názvu videa či to objasněte ihned ze začátku videa.
  • Nelze ukazovat zakázané mody. Podvodníky nemá nikdo rád, pojďte hrát čistě!
  • Řekněte ne kliknutí: podvodné náhledy nebo klamné názvy videí vaše diváky uvádějí v lež a YouTube proto může vypnout kanál pro důvod zpeněžení těchto akcí

Tyto body jsme zanesli do uživatelského rozhraní, nová verze se objeví v nastavení v nejbližší době.

Toto platí pro všechny, kdo video na YouTube dávají a mají z toho nějaký výdělek  (možnost výdělku nebo přímá reklama). Po tomto emailu, či spíše v okamžiku, kdy došlo k úpravě smlouvy o právu o užívání, začínají Wargaming a partnerské hostitelské sítě bojovat s youtubery, kteří vydávají videa jen za účelem jasného výdělku (clickbait), stejně jako je tomu u zakázaných modů (kromě níže popsaných).

To jste nečekali, že? Nyní mohou být klamné náhledy nebo názvy videí s tématikou WoT, které neobsahují hlavní podstatu toho, co bylo řečeno v názvu videa, odstraněny nebo změněny samotným YouTube. Toto se také týká demonstrací videí se ZM (Zakázané mody), tento zákaz má výjimku pouze pokud se jedná o informační stránku věci. Zároveň v emailu také žádají, aby dali youtubeři  správná “jména” (nicky)  do svých uměleckých děl a neoblbovali tak své diváky.

Systém je již spuštěn a první kanál, který byl takto podchycen, [club122134212 | WOT Bombard], v důsledku vymazání pěti videí a pochybné pověsti byl v nastavení kanálu zablokován.

Zdroj: wotexpress.ru

SStyx: Co na to říkáte? Za mě – konečně!

6
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Vzhledem ke kauze konvaliny11 je to tedy opravdu velice ironické.

smrq
Čtenář
smrq

tohle bude kvuli carrambovi a jemu podobnym. jeho planovany streem se zakazanymi mody mel jiste byt i na YT a urcite by ho nehral na uctu s nickem carramba. takze ho bude mozne v pohode smazat. mozna jsem paranoidni, mozna ne. pokud to tak skutecne je a paranoidni nejsem, je hezke videt, ze i wg dokaze jednat na zaklade jednani jednoho hrace rychle. 😉

smrq
Čtenář
smrq

jeste by me zajimalo, jestli na zaklade tohoto narizeni prijde treba gottwy o vsechna videa. jeho herni nick se neshoduje se jmenem. imho by to byla velka skoda.