Jakožto vůbec první italský tank přijde do hry Progetto M35 mod 46, který představí předem novou mechaniku automatického nabíjení, kterým budou vybaveny italské tanky tieru 8 až 10. Tento způsob nabíjení bych jednoduše vysvětlil tak, že je to kombinace klasického děla se zásobníkovým. V děle máte 3 náboje, přičemž můžete vystřelit jen 1 (potom počkat, až se vám dobije) nebo vystřílet všechny, či jen 2. Při vystřílení všech nabíjíte první náboj nejdéle, něco kolem 10.36s a druhý i třetí náboj nabíjíte rychleji, přesněji 6.90s. Po vystřelení 1 náboje se dopočítává 6.90s do nabití toho 1. náboje, při potřebě vystřelit všechny náboje budete mezi náboji přebíjet 2s.

Automatické dobíjení spočívá v tom, že když máte klasický zásobník např. u Čechoslováků, vystřelíte 2 náboje, pak musíte přebít pomocí klávesy “C”, abyste měli zásobník opět plný. U Italů nikoliv, jen počkáte na daný čas do nabití vystřeleného náboje bez nutnosti mačkání klávesy “C” a jedete do boje. Na rozdíl od klasický zásobníků, na tomto tanku můžete nabíjet každý náboj úplně jiný. Stejně jako u klasického děla si jednoduše kliknete jednou na klávesu “ě” nebo “š” a nabíjíte Apcr či HEčko. Další zajímavostí je pak možnost míti nabiják, což se určitě hodí pro zrychlení nabíjení.


Co se týká ostatních typických vlastností u italských tanků, převážně čekejte rychlé, ale papírové tanky s menším pancířem a dosti kvalitním dělem. Tím, že Italové za války spolupracovali s Německem, je možné, že časem se dočkáme i dalších tanků, popřípadě možná i některých německých klonů.


Charakteristiky:

Členové posádky: 4 (velitel, střelec, řidič, nabíječ)

Poškození: 240/240/320
Penetrace: 212/259/45 mm
Nabíjení: 12/9/8 sec
DPM: 1 800
Čas zaměření: 2,10 sekund
Rozptyl na 100 m: 0,33
Počet nábojů v tanku: 45 ks.
Počet nábojů v zásobníku: 3 ks
HP: 1400
Pancíř podvozku: 60/30/20 mm
Pancíř věže: 80/60/25 mm
Hmotnost/max. nosnost: 35/40 t
Výkon motoru: 652 koní
Poměr výkon motoru/tuna: 18,63 hp/t
Max. rychlost: 55 km/h
Rychlost otáčení podvozku: 46 °/s
Rychlost otáčení věže: 36 °/s
Dohled: 390 m
Dosah rádia: 570 m

Cena: nejspíš do 1000 Kč

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Jako on ten tank není vůbec špatný, charakteristika není vůbec marná.
https://youtu.be/bwQWWIs4NfM
Když si odečtete jen že to hrají na novinářských účtech kde máte na posádce všechny perky tak z toho stejně vyjde docela slušný stroj jenže ten tank sráží jeden zásadní problém, jsem zvědav jestli ho z toho videa poznáte. I člověk s podprůměrnou angličtinou to pozná.
Jinak přátelé super stránky, od té doby co jsem našel odkaz na wot.cz a tak už jsem tam nepáchl. Dobrá práce, jen tak dál.