Internetem se šíří poplašná zpráva, že poplatek u výměny tanků s preferenčním MM bude 2000 goldů. Není to tak! Bohužel články WG opět ukazují, že mají veliké rezervy v tom, jakým způsobem je vhodné je sestavovat a psát. Mnohdy v těchto článcích nejsme schopni najít to nejvíce důležité a podstatné. Vybrali jsme pro vás nejlépe zpracovanou odpověď od WG, avšak obdobu této zprávy jsme mohli najít včera i na EU fórech.


Senior manažer Cabbage Mechanic  z amerického serveru vysvětlil dodatečnou platbu za případnou výměnu tanku, který nebudete po předělání PMM (preferenční MM) chtít:

Současně dáváme hráčům příležitost rozhodnout se, zda je modernizovaný tank pro ně stále zajímavý. Proto každý tankista bude moci své vozidlo nahradit jiným vozidlem ze speciálního seznamu tanků, které nejsou obvykle v takovýchto nabídkách k dispozici.  Náklady na tuto výměnu nebudou vyšší než 2000 goldů. Každý majitel dytyčných vozidel má tedy dvě možnosti jak postupovat:

  • Ponechat si daný tank po změně jeho statistik
  • Vyměnit si tank si za jiný, vhodnější tank za malý poplatek v goldech.

Vaše reakce na tuto zprávu byly do značné míry negativní a já jsem je pochopil – něco, co jste zakoupili (chyba, dle podmínek jsme si to jen zapůjčili – pozn. redakce), je změněno a vy jste se dozvěděli o své primární alternativě, tedy pokud se vám nelíbí, tak zaplaťte více goldů. Záměry zde byly ušlechtilé – goldová hodnota KV-5 je pouze 7500, takže plná náhrada zlata by vám opravdu přinesla schodek 4 500, aniž byste si dokázali koupit v technologickém stromě tier 8 premium jako T34 (12 000) nebo  Löwe (12.500) – reálně je rozdíl kolem 5000 goldů. Myšlenka byla taková, že hráči by měli možnost volby, aby si zvolili přímou výměnu, z nichž všechny by měly výrazně vyšší hodnotu zlata než tank, který by měnili. Nebylo to dobře prezentováno a my slyšíme a ihned sdílíme vaše připomínky k tomuto oznámení. Tento plán budeme přezkoumávat společně s globálním týmem a budeme s vámi sdílet aktualizace o všech změnách hned, jak budou připraveny. 

Naším primárním cílem je vyřešit problémy v oblasti Matchmakingu, které jsou v současnosti způsobeny vozidly s preferenčním MM, a to tak, že je znovu zpracujeme způsobem, který zachová jejich jedinečné vlastnosti, ale odpovídajícím způsobem je také vyváží pro normální hraní. V ideálním případě to uděláme způsobem, který nechá všechny současné majitele spokojené s jejich upravenými vozidly, chtěli jsme se ujistit, že dáme na výběr i lidem, kteří nemají rádi změny. Mezitím se prosím podívejte na změny KV-5 uvedené v článku výše a dejte nám vědět, co si myslíte. Ještě je brzy a předtím, než budou tanky vypuštěny na server, projdou několika testy a bude i přezkoumávání údajů/zpětné vazby.


Má poznámka na okraj:
Víte, že fóra a různé zdroje procházím denně. Když někdo napíše, že daná změna bude 2000 goldů, tak se plete. Daná cena se bude pohybovat do 2000 goldů. Jestliže se bude jednat o podobnou hodnotu tanku (dle vyjádření bude kurz hodně zajímavý) jako máte v garáži, tak se nebude muset doplácet nic nebo třeba 20 goldu. Ceny se budou pohybovat od 0 až do maximálního doplatku, který WG plánuje, což je 2000 goldů a to nakonec vzhledem k (předpokládejme) cenným vozidlům, na výměnu, bude vcelku dobrý kurz. Seznam sice ještě není vydaný, ale dle vyjádření výše by to mohly být snad vozidla do jisté míry zajímavá.
Navíc máte na výběr. Takže po vylepšení na verzi MM +2 si můžete tank zdarma nechat nebo vyměnit. Každopádně vám v garáži nezůstane tank beze změny se sebraným PMM, toho se nebojte.
AKTUALIZACE: Stran dotazu jak to bude v případě, že budete chtít vyměnit dražší stroj, který vlastníte za levnější – prozatím je potřeba počkat na více informací, přeci jen je to ještě ve vývoji a některé kroky a seznamy musí WG dotáhnout ještě ke zdárnému konci.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Pazdi
Čtenář
Pazdi

Tohle….je dosti zajímavá věta: “…Takže po vylepšení na verzi MM +2 si můžete tank zdarma nechat nebo vyměnit….” ale asi chápu, co jsi tím chtěla říct. Nicméně i tak je to další WG fail a ukázka jejich naprosté neprofesionality a toho, jak neumí komunikovat (nebo, jak to mají na párku)…nejdřív lidi “postraší” doplatkem při výměně, který může být až 2000 goldů…a zbytek informací si schovaj…kdyby napsali – budete moct vyměnit s doplatkem až 2000 goldů, ale bude na vás čekat defender (třeba)….tak jim hráči ještě budou líbat nohy…

Michal
Čtenář
Michal

Což se týká aktuálních cen tanků… V době mého nákupu KV5 si myslím, že byly ceny např. s Lowe víceméně stejné…

Garrth
Admin

tady jde spis o lidi, co si treba kv-5 koupili v te specialni akci za 39 euro