Alexey „Inaki” Ilyin odpovídal na dotazy ohledně Chieftaina Mk.6, aby rozptýlil pochybnosti o budoucnosti tohoto stroje ve hře.

Otázka: Mnoho lidí  zajímá budoucnost Chieftaina Mk.6 (Britský desítkový těžký tank). Je v plánu ho letos představit? Bude to prémiový tank 10 tieru nebo klasický tank z Britského stromu?

Krátká odpověď by byla ne, ale vysvětlím proč. V první řadě víme, že tento tank má již vytvořen 3D model a chceme jej představit ve hře. Problémem je, že nejsou další vozidla, která by mohla být ve stromu před ním na 8 a 9 tieru. Rozhodovali jsme se mezi přidáním Super Conquerora nebo Chieftaina do hry. Nakonec jsme se rozhodli přidat Super Conquerora, protože se hodí do této linie svým stylem hry. Prozatím stačí jedna linie Britský těžkých tanků. Další možností je dát hráčům možnost výběru mezi dvěma desítkami z 9 Conquerora stejně jako je tomu u linie z T-54 na obj.140 a T62a. Víme o historickém významu Chieftaina a stále o tom přemýšlíme, ale letos určitě do Britského stromu nebude přidán. Jelikož na tento rok jsou plánované již dva národy (Itálie a Polsko), takže ho necháme na příští rok.


Zdroj: rykoszet.info

3
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Jinbei_Eu
Čtenář
Jinbei_Eu

Další převrácení faktu u WG. Chieftain nebyl těžký tank ale bitevni nebo když už tak střední tank.

Garrth
Admin

třída MBT je spíš něco mezi střeďákem a heavynou, protože splňuje požadavky střeďáka na rychlost a obratnost a zaroven těžáka na pancíř a palebnou sílu … proto se právě označení střední a těžký tank přestalo používat … momentálně máš prakticky jen MBT, LT, AFV, TD a SPG když to hodně zobecníme