Historické pozadí:

Progetto M35 mod 46 – byl teoretický návrh, ale nikdy neopustil prvotní návrh na papíru. Nebyly pro něj udělané bližší specifikace jako – pancíř, rychlost…. Prvotní popud na návrh podal generál Francesco Rossi, který věřil, že v budoucích válkách bude potřeba nějaké vozidlo o hmotnosti do 35 tun – tedy lehký tank. Návrh se tedy poslal do archívu, kde zapadl a nikdy se již nevrátil.


Následující parametry se věnují tanku ve světě WoT
(platí pro aktualizaci 1.0.0.3)

Motor / Rádio / Věž / Podvozek:

Dělo:


Dělo je rozhodně jednou z předností tohoto tanku a to díky novému mechanismu dobíjení. V podstatě si můžete vybrat na jednom děle ze dvou variant, dle toho, co vám vyhovuje více.
V děle jsou 3 náboje, můžete vystřelit jen 1 a potom počkat, až se vám zásobník dobije nebo vystřílet všechny 3 najednou. Při vystřílení všech nábojů nabíjíte první náboj nejdéle (12 s) a druhý i třetí náboj nabíjíte rychleji (9 – 8 s) . Po vystřelení 1 náboje se dopočítává 8 s do nabití toho 1. náboje, při vystřelení všech nábojů, budete mezi náboji přebíjet 2s.
Kdy je dobré střílet po jedné až dvou střelách?
– Pokud má nepřítel více HP, než je 720 (poškození dělem na jeden zásobník).
– Pokud vaše HP nedovolují riskovat.

Kdy je dobré vystřelit celý zásobník?
– Pokud nepřítel před vámi má 700 HP, pak ho můžete na 3 rány poslat do garáže, a to i když sami obdržíte 1 ránu – možná ano, možná ne.
– Pokud hrozí, že nepřítel zmizí za překážkou nebo na vás nemíří.
– Pro boj v městských mapách – sice opět hrozí, že dostanete ránu, ale za to nepřítele poškodíte 3-mi střelami, pak můžete rychle zajet a v klidu si dobít. Je to lepší, než umožnit to stejné nepříteli, který má na vás pouze 1 ránu.


Výhody a nevýhody tanku:

+ Dobrý základní dohled (390m).
+ Deprese/elevace děla se pohybuje v rozmezí -9, +20.
+ Vyrovnaný poměr parametrů mobility, palby, maskování i dohledu.
+ Výdělek.
+ Kombinovaný zásobník.
+ Nepřítel neví kolik máte nábojů v zásobníku.
+ Rychlost.
+ Výcvik posádky bez postihu pro italskou výzkumnou větev.

Jste odkázáni na tým.
Pancíř je slabý (podvozek: 60/30/20 mm – věž: 80/60/25 mm).
Pro artylérie snadná kořist.
Více náchylný na zničení munice a zabití posádky.


Statistiky tanku se 100% posádkou bez perků s vyzkoumanými moduly:


Popis tanku:
Patří mezi středně velké tanky, takže má šanci se za ostatními dobře schovat či krýt. Ale vzhledem k pancíři je až příliš velký a projevuje se to díky tomu i na jeho maskovacích schopnostech.
Mobilita je kromě děla jeho hlavní předností. Díky stabilnosti celé konstrukce by se vozidlo mělo snadno ovládat bez vyšší pravděpodobnosti na překlopení v zatáčkách.
Tento tank má jedinou vadu a ta je jeho pancíř. Jedná se sice o střední tank, ale pancíř odpovídá spíše lehkému tanku.
Dále je potřeba zmínit, že pokud vystřelíte jeden AP granát a budete chtít, aby po výstřelu byla změněna munice na APCR, tak musíte vystřílet celý zásobník, aby se vám začala nabíjet APCR munice. V případě, že tak neučiníte, bude se vám i nadále nabíjet pouze AP munice. Ovšem na druhou stranu nemusíte díky automatickému dobíjení zásobníku hlídat, zda jste zmáčkli dobíjecí tlačítko či ne, jako je tomu u ostatních zásobníkových tanků.


Tipy ke stylu hraní:
Tento tank není pro hráče, co často chybují. Pro tento typ je vhodný opatrný a rozumný přístup. Nemůžete očekávat, že váš pancíř zadrží střely VI. tieru. V podstatě se dá říci, že díky pancíři je tento tank náchylnější na munici a zabití posádky, než jiné tanky.


Tipy na vybavení tanků:
Nejvíce vybalancovanou trojkou je volba vybavení jako pro TDčka. Místo optiky se dá ještě použít stabilizátor, ale vzhledem k pancíři je opravdu lepší ta optika.

Doporučené perky:
V podstatě je zde na každém dle stylu hry, co by si pořídil, ale opět díky pancíři je lepší hrát na dálku. Proto osobně doporučuji tyto perky:
– Bratři ve zbrani.
– Žárovka.
– Maskování.
– Opravy.
– Vše na dohled.


Odkazy na zajímavá videa:

 

3D model tanku:

Zdroj: WG

8
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
EAT_MY_GOLDS
Člen

Lepé bych nevystihl vlastnosti tohoto vozítka, skvělá práce 😉

Koblaster
Čtenář
Koblaster

Celkem pěkný popis i když dohled není nejlepší 400 metrů bývá standard a taky bych polemizoval o tom jestli není lepší stabilizátor než ventilace. Ale to už je o stylu každého hráče…

Timerone
Čtenář
Timerone

Je pravda ze ja tam vozim stabilizator nez optiku. A myslim ze na osmem tieru je to dost slusny dohled.

Koblaster
Čtenář
Koblaster

Tak optiku bych pryč nikdy nedal dohledu není nikdy dost hlavně u tanku co nemá pancíř a potřebuje snipe spíš bych vyměnil ventilaci za stabík…

juraj
Čtenář
juraj

Dakujem pekne a detalne opisane 🙂

MakeItRain
Čtenář
MakeItRain

Nevím proč, ale příjde mi, že u něj AP munice lítá strašně pomalu.