Progetto, nebo-li špageťák, jak si na tom stojí v porovnání s ostatními středními tanky VIII. tieru?

Opět po nějaké době se můžeme, díky Nalkirkovi, podívat na statistiku tanku. Tentokrát je to italský prémiový tank, jež jste mohli získat v maratonu.

Vlastnosti tanku zde propírat nebudu, jelikož jeho podrobný popis zde zpracovala již Sstyx. Statistiky vycházejí z 550 bitev. Postupem času, jak bude bitev přibývat, budou se i statistiky měnit. Počet záznamů je dostačující na to, abychom si udělali obrázek o vozidle. Jen doplním zeleně je Progetto, světle modré jsou prémiové tanky a tmavě modré standardní vozidla ze stromu výzkumu.

Jdeme se tedy podívat na 1. graf a tím je poškození za bitvuCelých 1380. K dnešku je to o něco méně, přesněji 1280 dle wot-life. I přes tento pokles se stále drží v 1. trojici tanků.

Další v řadě je zisk kreditů jakožto hlavní parametr prémiového tanku

Progetto má celkem vysoký příjem kreditů. Opět proběhl nepatrný pokles oproti grafu cca 1000 dle vbaddict.net. Tentokrát jej to posunulo na bramborovou medaily.

 

Neméně důležitý faktor je příjem zkušeností

Zde je to maličko nejednoznačné. Graf a vbaddict.net udávají hodnoty velice rozdílné od wot-life, který udává 735 exp.

Zde už se už Ital neumisťuje na předních příčkách, ale někde vprostřed tabulky. Přibližně stejné umístění je i na výše zmíněném wot-life.

Villa for Rent in Greens

No a nakonec přidám ještě několik grafů s doplňujícími informacemi

Přesnost. Znovu se tank vrací na první místoDistribuce map, průměrný čas bitvy a asistované poškození.

A nakonec procenta vítězství


Celkově si italský tank nestojí v porovnání s konkurencí vůbec zle. Ba naopak, je o trochu lepší, než jiné stroje a v rukou opravdu dobrých hráčů může být “OP”. Každopádně styl hraní není nejjednodušší a nováčkům bych ho nedoporučoval. Mě dělá také problémy a to mám zásobníky celkem rád.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Le3ky
Čtenář
Le3ky

Uz by mohol byt v predaji tak 35e za neho dam

Bokumbo
Čtenář
Bokumbo

Mise ala spagetino byla super …. Musim dat WG za provedeni akce palec nahoru …. Vyjezdil jsem si 80% slevu..Vlll premiak za 280 kc …. proc ne ..
Jinak za me zabavny tancik …. to dobijeni je proste super

bcstano
Čtenář
bcstano

myslim ze hodnotit ho v tejto faze je velmi predcasne…statistiky hovoria skor o tom ze skill priemerneho hraca tohto tanku je aktualne vyssi nez oststnych…skuste statistiku urobit o par mesiacov alebo radsej o rok pri jeho vyroci uvedenia do hry…myslim ze az tak dominovat nebude neskor

funés
Čtenář
funés

Ty staty půjdou dolů, posledních pár dní mám ten pocit, že s tím začal hrát ´kdekdo´ a jde to poznat. Když vyjel, tak představoval docela nebezpečí, téměř v každé hře, i devítkové, špagety dovedly roztřískat soupeře. Aktuálně je to v průměru tak, že pokud jsou v týmu dvě salámové pizzy, tak jedna zahraje hodně dobře a druhá chcípne někde na mor. Taky nutno dodat, že po pár dnech už lidi ví jak na andiamokornuto hrát – zbytečně se s ním nepřestřelovat, prostě se k němu přiblížit a umlátit klackem.

Když někdo umí hrát dobře, umí zásobníky, přemýšlí a dobře využívá mapu, tak je to ovšem masakr jako když si dáte frutti di mare z čerstvých mušlí.