Dlouhou dobu se spekulovalo o výměně M551 za mnohem známější typ M551A1, chtěli to jak hráči (protože ho většina z nás zná minimálně z filmů), tak dokonce samotní vývojáři. Překvapivě se tak nestane, i když je model tanku hotový.

Moc pěkné rendery uveřejnil Roman Agieiev a jsou na nich jasně vidět loga WG. Údajně je tank až moc “nový“ pro tuto hru. Rád bych tímto WG rád připomenul, že Sheridan je ze 70. let, zatímco například 121 (WZ-121 alias Type 69) je z roku 1982 … toliko k moc “novému“ stroji.

Bylo k tomuto položeno několik zajímavých otázek a nakonec se ukázalo, že tento model, stejně jako ostatní podobné, je ze zrušeného projektu Excalibur (hry, ne magazínu, i když ten funguje tak, že ho můžeme za zrušený také považovat).

Škoda, možná to mohla být dobrá hra, i podle pár nekvalitních screenshotů podle mě vypadala mnohem lépe než Armored Warfare.

Celá ta věc mě přivádí k myšlence, že jak se přidávají do WoT další a další stroje, nebylo by špatné rozdělení podle jejich éry. Nevypadá moc dobře, když proti sobě stojí tanky ze 40. a 60. let v jedné bitvě, nemluvě o faktu, jestli by ty starší dokázaly těm novějším nějak ublížit.

11
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Uncle
Čtenář
Uncle

Udělejte to zobrazeni na hlavni strance trošku lidské.
Nový článek je schovaný pod obrázkem a neni tam vidět ani datum článků, dole je seznam článků a při volbě Vše se zobrazuje jako první článek starý 10 dní. Neříkejte, že to nejde udělat přehlednější a více userfriendly. Je to jak kopie zmíněného v článků magazínu, přece nechcete jit stejnou cestou. Díky a držím pěsti.

Například: nejnovější článek = velký obrázek a titulek a s prvním odstavcem ze článků, starších 5 článků = menší obrázek a menší pismo titulků, bez textu, další starší články, maly obrázek a titulek. U každého článku datum a čas, proklik na komentáře a jejich počet.

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Dík za zpětnou vazbu, teď se na to o víkendu podíváme a otestujeme nějaké nové varianty 😉

Bounced
Čtenář
Bounced

To je stejné jako, když proti sobě jede Centurion Mk. 1 a Tiger II, u Tiger II je prostě vidět, že.to je druho válečný tank a u Centa, že je poválečný (i když jen o rok pokud se nemýlím tak Cent. Mk. 1 je 1945/46), ale Centurion Mk. 1 vypadá jako tank, který prostě není druho válečný.

olifant32
Čtenář
olifant32

Centurion je druhoválečný tank! Jednotka s předseriovými stroji se stihla vylodit. Ale do příměří už nestihla zasáhnout do bojů. To máte jako ruský IS-3. Ten už do bojů taky nezasáhl. Ale na vítězné přehlídce byl snad celý prapor.

Bounced
Čtenář
Bounced

IS-3 má spekulovatelnou účast.
Počítám jen tank který bojoval, je mi jedno jestliže existoval, v tý době ano, nebo ne, ale pokud nebojoval ať jde někam.