Oficiální zdroje u nás zatím mlčí, pokusíme se je tedy zastoupit. Spuštění testserveru nás čeká zanedlouho a my vám přinášíme první zprávy, co bude aktualizace obsahovat.

U některých vybraných tanků bude možné libovolně a zdarma měnit jejich národnost. Například v T-34-85 “Rudy” tedy budete mít možnost trénovat jak sovětskou, tak polskou posádku. V jedné starší zprávě byly uvedeny i tanky, které ukořistila a používala Německá armáda a nacházejí se v německém vývojovém stromu, hypoteticky se tedy můžeme těšit na několik prémiových vozidel na nízkých tierech i pro československé posádky. Mimochodem, k otestování této mechaniky bude na všechny účty na testserveru tank “Rudy” přidělen, takže pokud si ho chcete vyzkoušet, stačí se jen na testserver přihlásit, až bude v provozu.

Bude přidán jeden nový kamuflážní set pro každý národ a jeden univerzální styl “Lovec” (Huntsman), použitelný pro všechny národy ve hře, stejně jako současný styl “Černá Vdova”.

Úpravami projdou Hodnocené Bitvy – bude pozměněna role některých tanků na bojišti a s tím související bonusové zkušenosti a vytvořeny nové role pro tanky, které do současných “škatulek” nezapadají. Stejně tak projde předěláním systém ranků a lig, teoreticky by se vývojáři měli soustředit na snížení náročnosti postupu tímto eventem.

Více se dozvíme časem, zejména v průběhu testování.


Zprávu připravil pro web Vija.
Sledujte Web a dozvíte se další info. Nezapomeňte také na náš FB Wotko.cz

8
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

To s těma posadkama zní zajímavě .

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Nápad s univerzálními tanky relativně zajímavý, i když osobně s tím nesouhlasím, nicméně zrovna Rudy je pro PL celkem k ničemu…

Glock17
Čtenář
Glock17

No, aspoň má než 4 členy posádky, což se hodí na trénování posádek tier4-6 daleko lépe než Pudel, který má členů 5, tj. jeden je zcela nadbytečný a jen “vyžírá” zkušenosti ostatním. Takovou posádku stačí pro vyšší levely polského stromu jen přecvičit na těžáky, není třeba jednomu nebo více členům posádky měnit kvalifikaci.

Pudel je taky podprůměrný tank.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

t55 by mohla byt cs

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

To by mohlo být polovina ruské poválečné techniky v několika národech.

Ghost532
Čtenář
Ghost532

Bodejť když se T-55A vyráběli v Československu.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Ako s tým premiakom na cvičenie posádok prečo nie pokiaľ tank ostane jednej národnosti a trénovať môžeš pre dve národnosti ok to myslim hre neublíži nech tam aj urobia nejakú sumu goldovu za ktorú povedzme nepotrebnu posádku jednej národnosti zmením na inú narodnost.
Tiež byohli tak ako to má AW spraviť to že za povedzme 5000 goldovu si z hocijakého tanku spravíš taký polopremiak a aby to nebolo veľa tak s každého národu jeden by si si mohol vybrať.
A to ostatné ak ide WG niečo zmeniť a ešte k tomu čítam slovíčko prepracovať tak to na 99,99 % neveští nič dobré a rozhodne nepríde nič lepšie.Ale ktovie ja stále verím že raz nás dokáže aj WG prekvapiť a v dobrom.

Kysucký_čert
Čtenář
Kysucký_čert

ma byt aj obchod za bony….foch 155 alebo hviezda smrti 183 za 20000 bonov…IX tier 17000b/tam asi aj FL ,T55A je odmenovy neviem co tam chcu dat/….VIII v cene ako cca ako maju v goldoch