Velká dávka Q + A. Objem byl tak velký, že jsme se rozhodli ho vydat v několika článcích. První část je ze SEA regionu.

Tučným písmem je zvýrazněn dotaz a hned pod tím naleznete odpověď. Myslím si, že takto je to nejpřehlednější a přímo k věci.


Stále pokračujete ve zkoumání vícevěžového mechanismu? WG má pod sebou také hru World of Warships, tak už by mohl vědět, jak na to, ne? (Snad budu jednou hrát T-35 a další tanky s více věžemi i ve World of Tanks a ne jen ve War Thunderu …)

Tyto mechaniky jsme testovali v režimu Halloween před dvěma lety a bylo to trochu neohrabané. Lidem konkrétně nevyhovoval způsob ovládání více věží. V této chvíli máme rozpracováno více mechanik, ale tu vícevěžovou jsme prozatím odložili, nejspíše se k ní vrátíme později.

Vrátí se akce “Girl und Panzer”(pozn. herní mod pro PC verzi), obzvláště když v Japonsku vyšel nový film (Girl und Panzer – část 2).

Pracujeme na dohodě k další spolupráci s Bandai a doufáme, že bude to možné propojit i s WoT PC verzí.

Některé skiny posádky byly vydány bez dabingu. Budou vůbec někdy vydány i skiny s unikátním dabingem?

Někteří členové posádky dabing mají (Buffon, Sabaton). V budoucnu jich určitě bude více.

Existují nějaké plány na úpravy MM na základě skillu (s přihlédnutím k roku založení účtu, počtu odehraných her atd.) v náhodných bitvách, aby se tak předcházelo prohrám (například bitvy, které končí 15-0/1/2/3)?
Pokud musí hráč s téměř 3k bitvami čelit hráči s 30k bitvami ve stejném tanku, tak si myslím, že všichni známe výsledek.

Plánujeme zavést některá speciální pravidla MM u nováčků a u nových hráčů obecně, která jsou založena na stáří účtu, odehraných bitvách a dalších kritériích. Nicméně, není to MM jako takový, jak si teď určitě představujete. Paradoxní odpověď “Ne, ale ano” a zní to jako nejlepší varianta, kterou vám můžeme v tuto chvíli poskytnout.

Uvažuje se o prémiácích IX. tieru za volné XP? WoWs to má a funguje to docela dobře a nově je to i na WoT Console. Respektive: uvažovali jste někdy o prémiácích na IX tieru všeobecně?

Již jsme oznámili prémiové tanky IX tieru jako odměnu za Hodnocené bitvy a FL. Pokud jde o koupi za free XP, ještě jsme nad tím neuvažovali.

Malá část herní komunity pomalu přechází na herní systém Linux. Bude v nadcházejícím roce nebo dvou letech následovat podpora Linuxu ze strany WoT?

Záleží na tom, “jak malá” tato komunita bude a “jak pomalu” se přeorientuje.

 

9
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

Vy jste holky dělný a chytrý, takže jste se rozhodly, že článků bude víc. Ď

DoktorKevina
Člen

Máme asi problém na webu. Jsem se upsal a pak opravil a už je to podruhé co se to neuložilo.

Glock17
Čtenář
Glock17

Už se to uložilo. Klid, mně z překlepů tlak nestoupá jako Vorthovi.

DoktorKevina
Člen

Ono nejde ani o ten překlep, spíš že se to stalo podruhé za krátký čas, že se to neuložilo. To mne trochu trápí.

Garrth
Admin

divny, ze me to nikdy neudelalo

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Tak to je pak jasné! Před odchodem jsi tam nasadil “šotka”. I ty jeden… 🙂 🙂 🙂

Uncle
Čtenář
Uncle

Co to je s tím “prémiácích IX. tieru” to jakože IX tier tanky za FL nebo RB budou dávat o 50% více kreditů a o 50% více ZK? To si nemyslím. Nebo se pletu? Bude to něco na způsob T-55, tj. pouze o 50% více ZK posádky, neboli speciální vozidlo – nikoliv prémiové. Když tak mně opravte. Díky za info.

Krabat
Čtenář
Krabat

Já to chápu tak, že si za volné expy koupíš IX premiák.

Uncle
Čtenář
Uncle

Opravdu tak chápeš tuto větu “Již jsme oznámili prémiové tanky IX tieru jako odměnu za Hodnocené bitvy a FL. Pokud jde o koupi za free XP, ještě jsme nad tím neuvažovali.”?