AKTUALIZACE: Zpráva je vyvrácena. Dle WG se žádný nerf tohoto stroje prozatím nekoná, vypadá to, že stránky tanks.gg mají menší bug.

WG rebalanční tým zřejmě opět řádil, při porovnávání na stránkách tanks.gg byly odhaleny menší změny.

Specialisté Wargamingu z balančního týmu převzali tanky jak prémiové, tak i speciální z kampaní k předělání vyváženosti celého mechanismu pro novou verzi hry. Bohužel jejich první změny neovlivňují jen majitele těchto tanků, ale i hru samotnou. Pro příklad odměnový tank z kampaně VK 72.01 (K), který ve verzi 1.0.1 pravděpodobně dostane nerf pancíře.

Během porovnávání hodnot pancíře s aktuálním klientem a testem 1.0.1 se objevily drastické změny. Dolní přední plát byl zeslaben z 240 mm na 180 mm a kolmé pláty mají nyní pouze 170 mm ve srovnání s předchozími 300 mm. Tyto změny prodělala také přední část věže – v oblasti připojení věže k rámu se ztratila možnost odrazu střely (pancíř byl také ztenčen).

Před

Po

Ne jinak je to s bočním pancířem tanku. Zde jsou uvedené údaje především na trupu věže, která v updatu 1.0.1  má mít tloušťku 300 mm, ale v testu má 160 mm. Za zvláštnost ovšem považujeme zbavení se pancíře pod housenkovými segmenty na věži, jejíž tloušťka je v současné době 0 mm (tmavě modrá část pod dělem).

Před

Po

Zdroj: thearmoredpatrol.com

 

Jak je vidět ve staronové verzi VK 72.01 (K) – sidescrap a jeho čelní pancíř přestane hrát ve hře hlavní role. Co na to říkáte? Líbí se vám tyto změny?

6
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Koblaster
Čtenář
Koblaster

Je to bug na stránce tanks.gg Při testu na randomu se to nepotvrdilo…