Jak již nadpis napovídá, nepůjde o žádnou pozitivní informaci. Náš CM Kayi4ek dnes oznámil odchod ze své pozice a na foru se s námi rozloučil. Tento článek bych chtěla pojmout trošku jinak a snad mi čtenáři odpustí, že v něm budu mluvit hlavně ke Kájovi. Slova na rozloučení se mi nehledají zrovna snadno, ale to ty víš.

Je mi moc líto, že končíš, protože díky bližší spolupráci s WG vím, co vše jsi pro nás dělal a co vše jsi tomu obětoval. Když jsi k nám nastupoval, na tvá ramena padla těžká rozhodnutí a bohužel jsi to nemohl moc ovlivnit, jelikož jsi přišel do již rozběhnutého problému a dokonce se nebojím napsat do totálního shit-stormu, který jsi musel řešit.

V každém případě děkujeme za práci pro Českou a Slovenskou komunitu. Není to snadná práce, nedá se vyhovět všem, ale tobě se dařilo vyjít vstříc většině, v rámci tvých pravomocí a kompetencí. Komunikoval jsi s hráči a snažil jsi se řešit jejich problémy.

Za sebe mohu říci jen to, že mě to mrzí a pokud by to šlo, nejraději bych tohle rozloučení nepsala ještě několik let nebo bych se loučila raději sama než s někým, s kým se mi dobře pracovalo a kdo mi sedl i po osobní stránce.

Na závěr ti chci za sebe i za celou naší redakci popřát mnoho úspěchu, ať už tě tvá cesta zavede kamkoli a do jakékoli společnosti. Držím ti palce, ať ti vychází vše, tak jak má a ať se na tebe lepí jen štěstí a smůla se ti vyhýbá. Chci poděkovat za všechno co jsi napsal i co jsi pro nás udělal a i za každou dobrou zprávu, kterou jsi nám přinesl.

Na závěr doufám, že o tobě ještě v dobrém uslyšíme a že se ještě i uvidíme:)


Členy diskuze bych poprosila držet se v mezích slušnosti.

181
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
whitmánek
Čtenář
whitmánek

Shit storm Kopretina17…. jo, tak to se nepovedlo,vubec nepovedlo.Jinak je mi to v postatě fuk, protože ačkoli jsem nenapsal jedině neslušné slovo mam na foru ban, takže asi tak….

VijaCZ
Člen

Tady nejsi na foru nebo WG facebooku, tady můžeš nick komunitního cheatera, lháře a podvodníka klidně napsat beze strachu že tě KGB ( Kayi4kova Grupa Bezopasnosti ) majzne banhammerem 🙂

Vortho
Čtenář
Vortho

Fakt se necejtíš ani na okamžik trapně?

Vortho
Čtenář
Vortho

A ty jsi do tý kauzy žil celou dobu v jeskyni, nebo jak? Fakt chceš říct, že tě překvapilo, že někde na netu můžeš dostat ban i za něco jinýho než za vulgarismus?
“Oni stokrát psali, že když o tom budeme dál psát, tak přijdou postihy… ale jelikož jsem debilní, tak jsem si myslel, že o tom můžeme psát dál…”
Jako co si o tom má člověk myslet… Lidi, jestli jste někdy byli na nějakým herním fóru, tak už sakra musíte vědět, že herní fórum je pro komunitu, ne pro společnost. To znamená, že demonstracema na herním fóru nekurvíte náladu společnosti, ale ostatním hráčům. Notabene nesouhlas stačí vyjádřit jednou… bylo to trapný, jak to některý jedinci mermomocí udržovali při životě, dávno po tom, co to nikoho extra nezajímalo. Komunita na K11 nezapomene a nezapomněla by, nebylo nutný ji tím ještě víc trávit. Pařížská pobočka udělala chybu, můžeme věřit, že se opakovat nebude… ale ty lidi, co byli vybanovaný, se vybanovali sami. Tenkrát jsem z toho měl dojem, že 90 % lidí ani neví, čeho chtěj dosáhnout, jak toho chtěj dosáhnout… natož že by se zamysleli, jestli to, jak na to šli, má šanci k něčemu vyústit… Ta petice ok, ale tou veškerá serióznost skončila. Ale asi se něco změnilo… a bojovat proti někomu tak, že se snížím na jeho úroveň, ideálně pod ní, je rozumnej nápad.

PeeTee
Čtenář
PeeTee

kurvíte náladu komunitě ???? halooo,za A.) komunita se chtěla takto vyjádřit,za B.) bylo to zvlášt vlákno,kdo nechtěl nemusel to číst a navíc krom této kauzi stejně nikdo nechodil na forum a tím pádem za C.) jedinej komu to dokurvilo náladu bylo spíš WG páč to byl další skandál na jejich hlavy a nestály o to aby se to rozmazávalo protože si byly vědomi že v případě konvaliny těžce pochybily a na zavěr,já z toho neměl zkurvenou náladu a ani nikdo z klanu tenkrát vše to bylo o tom že jsme chtěly aby to WG vyřešilo jinak něž jak se tu věci řešily stilem z před roku 1989

Vortho
Čtenář
Vortho

Aha, takže to vůbec nebylo tak, že se zvedl úplně přehnanej shitstorm, kterej vyčerpával a popouzel všechny zúčastněný mnohem víc, než ta kauza samotná? Vůbec okolo sebe lidi nešířili toxicitu? Vůbec se nedělo to, že jakmile někdo s tímhle hejtem (resp. způsobem “boje”) nesouhlasil, tak to byl automaticky troll, cheater aj.? To asi ne, že…
A nějaký “komunita se takto chtěla vyjádřit” je nejvíc úsměvný. Vyjádřil se jen zlomek hráčů. Docela bych věřil tomu, že dokonce i zlomek z těch, co o tý kauze aspoň zaslechli. Kvůli naprosto podřadný funkci, zároveň kvůli osobě, která na nikoho z nás nemá absolutně žádnej dopad, dělat xměsíční fakt zoufalý divadlo…
Jo, bylo fajn, že se o tom lidi dozvěděli, ale co už nebylo fajn, jak se do toho zatáhli, jak se jim fakticky vnutilo, jak je to nepřekousnutelnej problém, přitom ani hovno. Teď po nějakým Daníkovi ani pes neštěkne.

Chen
Čtenář
Chen

Si blázen…

Vortho
Čtenář
Vortho

Nenechat se strhnout davovou hysterií a nesnášenlivostí je v dnešní době bláznivost? Budiž tedy, jsem blázen…

12Stig12
Čtenář
12Stig12

jako vážně? A nějaký “komunita se takto chtěla vyjádřit” je nejvíc úsměvný. Vyjádřil se jen zlomek hráčů.

já ti nevím, ale když za Konvalinou byli jen 3 lidi – Ivana, Kája a jeho fotřík a ostatní byli proti němu, tak to už něco ukazuje (myšleno na fóru, protože tam se ukázalo, co si komunita myslí)

Vortho
Čtenář
Vortho

Skupiny “nezajímá mě to”, “nevím, co si mám myslet”, “nepodváděl” neměly prostor nebo důvod se vyjadřovat. Ale rozumím, tobě by to stálo zato postavit se proti dvaceti třiceti lidem, co sypou jeden post za druhým, že k11 je cheater a hnůj, abys tam napsal “nic takovýho nevidím” nebo “nechápu jak si tím můžete bejt tak jistý” nebo cokoliv na ten způsob… Co si matně vzpomínám, tak pár lidí to zkusilo a všichni dostali seřváno.
Nevím, proč je tady pro tolik lidí tak strašně nereálný se trochu vcítit… a u toho si klidně myslet svoje.

Milda_444
Čtenář
Milda_444

Stig returns ♡

12Stig12
Čtenář
12Stig12

já nikdy neodešel Milwo, jen už nejsem tolik aktivní (vlastní tvorba či komenty, ale pořád jsem dost často u Cízra)

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Shitstorm se sám od sebe nezvedl. Zvedl ho přístup WG. Kayi4nek měl prostě smůlu že byl tváří WG a také možná, že neuměl, nebo nechtěl, správně prezentovat aktuální náladu v CZ/SK komunitě svým nadřízeným. Výsledek je …. tristní.
Btw. Zkuste na YT vyhledat aktuální příspěvky od českých a slovenských YTberů. Najdete Mike C, který se ještě o něco snaží a velmi sporadicky Marty_V. Jinak jsou to příspěvky skoro rok staré, nebo se na to nedá koukat a nebo je to K11 na což se také nedá koukat, pokud nejste ≤14. Taky ukazatel “komunity”.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Gottwy je v cizině, snad se k tomu časem vrátí, Akcido už na to kašle, Fuzero skončil…zbývá fakt jen Superkravaták, ted Marty už spíš méně a Mike.

Chen
Čtenář
Chen

Tak tohle jsi napsal solidní blábol. Docela jsi se odkopal.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Ve chvílích, jako je tato, se člověku svírá hrdlo a přitom se chce říct tolik slov … 😭

P.S.: Tak alespoň milou vzpomínku, Kájo, nikdy nezapomenu na věty typu:
“Cheaty ve hře nejsou a pokud jsou, tak hru neovlivňují”
“Arty jsou vyvážené a zpětná vazba na 9.18 je pozitivní”
“Zelený blob je ten nejlepší event, který kdy byl uveden”

Glock17
Čtenář
Glock17

+1

Vortho
Čtenář
Vortho

Zapomněl jsi na nejdůležitější – “Na 99,99 %”

VijaCZ
Člen

Konečně po rocích beznaděje má CZ/SK komunita naději že bude jednou mít komunitního manažera. Díky za skvělé zprávy Sstyx!
Zbytek textu kterej tu byl sem smazal, nebudeme se nimrat v těch katastrofách které už jsou teď za námi a budeme hledět k lepším zítřkům.

sindelarova92_monca
Editor

tedaaaaaaaa, to bylo hnusný 😀 na jednu stranu se divim tomu, jaký měl nervy s komunitou 😉

Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Ahoj Vijo, opravdu máš pocit, že pozice CM je taková, že ten člověk může něco opravdu změnit? Já bych Kájovu práci nechtěl dělat ani za 100k CZK měsíčně…
Na konvalinu mám dost jasný názor, viděl jsem videa. Ale pokud WG řeklo Kájovi, že to odmítají / nechtějí řešit, tak jemu jako zaměstnanci nezbylo než to respektovat.

VijaCZ
Člen

Nevím jestli reálně něco změnit může, ale komunikovat by měl. Měl by se s hráči bavit. Měl by zanechat pozitivní dojem.

12Stig12
Čtenář
12Stig12

minimálně se Kája mohl s Konvalinou domluvit, po nástupu do funkce by ho odebral z oficiálního seznamu CCček. hodil by to na Ivanu, omluvil se a nebránil usvědčeného cheatera. Hned by komunita vzala jeho návrat o dost pozitivněji. A to nemluvím, jak rajčatům bez mozku a znalosti hry (alias moderátorům na foru) přikázal dávat bany jen za zmínky o K11…

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Nikdy nepochopím , proč se toho zm**ka potichu nezbavili …

Vortho
Čtenář
Vortho

Zdenek: To jsem si myslel, že taky nikdy nepochopím. ALE, když jsem se nad tím kdysi zamyslel, tak mě jeden důvod napadl – nechtěli podkopat CC program pro potenciální účastníky, aneb že je možný kohokoliv vyštvat. Ukázali tím, že si CCčka vážej a má jejich podporu. Neříkám, že takhle nutně museli uvažovat, ale pokud ano, tak to byla Sophiina volba.

VijaCZ
Člen

Hmmm… nechtěl podkopat CC program říkáš? A proto z něj vyházel všechny aktivní kouniťáky se spoustou odběratelů? A proto potenciálním účastníkům ukázal že budou muset souhlasit s podváděním a cheatováním ve hře jinak z programu vyletí? Proto bez mrknutí oka “obětoval” CC se sto tisíci odběrateli? Zajímavé…

Vortho
Čtenář
Vortho

A proto z něj vyházel všechny aktivní kouniťáky se spoustou odběratelů? – Jaký?
A proto potenciálním účastníkům ukázal že budou muset souhlasit s podváděním a cheatováním ve hře jinak z programu vyletí? – Fakt tě to baví si vymejšlet tak debilní pohádky?
Proto bez mrknutí oka “obětoval” CC se sto tisíci odběrateli? – Koho obětoval?

VijaCZ
Člen

To ti to mám všechno googlit? 😀 Však na forum chodíš, ne? Vedla se tam o tom dlouhá řeč než jí smazali včetně některých diskutujících…

Vortho
Čtenář
Vortho

Chodím, ale nevzpomínám si, že by někoho vyhodil. Stejně jako mě zrovna nenapadá žádnej českej CC se 100k subs

VijaCZ
Člen

MikeCase měl v době začátku kauzy kolem 20.000, myslím, SuperKravaťák to samý, Vítek měl myslím kolem 10.000, Najlvin 15.000, stačí trocha hledání a najdeš informace který chceš sám, mě se to ze zablokovaným vyhledáváním na foru dělá docela těžko – myslím že sem těch sto tisíc nepřestřelil.

Vortho
Čtenář
Vortho

Tak pokud to myslíš dohromady od x lidí, tak to pak jo. Jenže MikeCase nebyl zrovna případ, kvůli kterýmu by někdo brečel (ani ti, co požadovali, aby odstoupili i ostatní CC), o Vítkovi jsem nikdy neslyšel, najlvin už tenkrát do toho úplně zažranej nebyl, takže by stejně byl brzo neaktivní…
A SuperKravaťák, to je kapitola sama pro sebe. Těžko říct, jestli bychom našli ještě jednoho CC, u kterýho je půlka contentu masturbace a druhá půlka recenze zakončený masturbací… Ani nemluvě o tom, že odešel snad 3/4 roku od začátku kauzy. MikeCase to aspoň udělal neprodleně. Přijde mi to jako to, co se teď děje na YT scéně ohledně G2A, kdy youtubeři končej spolupráce ne z vlastního přesvědčení a morálky, ale aby nebyli za blbce, a protože je v tom určitej tlak.

Předpokládám teda, že nikdo ale vyhozenej nebyl, ne kvůli k11. Jenom za neaktivitu (RudyTankista).

VijaCZ
Člen

Tak znovu. LetsPlayWoT byl vyhozen. Najlvin byl vyhozen. Nevypotím z hlavy seznam CC při začátku kauzy, omlouvám se. MikeCase, mimochodem hodně fér a zábavnej chlap, odešel v podstatě okamžitě kvůli tomu jak Kayi4ek neřešil cheaterskou kauzu a třeba já patřím k těm kterejm je to líto. SuperKravaťák nejdřív slíbil že odejde pokud se situace nezlepší a nakonec svůj slib splnil, důvod totožný a jasně popsaný, obě videa jsou k dispozici. Z těch co sem si vzpoměl tedy dva vyhození a dva vyhození zprostředkovaně. To je málo? Zkus mi sem prosím hodit link na Peacemakerův otevřený dopis, já mám zakázaný vyhledávání na foru. Pak můžeme pokračovat

Vortho
Čtenář
Vortho

Vyhledávat na fóru můžeš i skrz Google a spol. Viz “wot forum otevřený dopis”…
LetsPlayWoT neznám, takže tím pádem nevím, jak se k tomu vyjadřoval… ale jestli byl vyhozenej podobně jako najvlin, kterej se hrozně moc na fóru dušoval, jak už WoT nebude točit, jak nebude dělat takový hře reklamu a kterej skončil sám od sebe… a kterej už předtím nebyl příliš aktivní…
K tomu “dva vyhození zprostředkovaně” asi ani nemá cenu cokoliv psát. Jo, fajn, baví tě z Kájíčka dělat WoT Kalouska, ale fakt nečekej, že ti na tohle každej přistoupí. Nějaký pomelo ti to sežere, ale já ne.

Vortho
Čtenář
Vortho

https://ctrlv.cz/shots/2019/08/08/reNK.png
A co říct na tohle…
Z CZ WOT scény by museli odejít úplně jiný lidi, abychom se mohli těšit na lepší zítřky

12Stig12
Čtenář
12Stig12

LetsPlayWoT = Vítek/Uanubis – ten zpočátku byl nestranný (presumpce nevinny), ale po shlédnutí důkazů uznal, že Konvalina cheatoval

Vuguvvuvvuvigikkhtredjzzzggghjbgfggj
Čtenář
Vuguvvuvvuvigikkhtredjzzzggghjbgfggj

Peacemaker sam priznal, ze dostal ban za podvod, takze zrovna on by mel mlcet!

Najlvin
Čtenář
Najlvin

Člověk jednou nakoukne na Wotko.cz, ještě k tomu úplně z jiného důvod než je WoT, a co se tu nedočte… 😀

Já bych to jen uvedl na pravou míru. Tehdy jsem nebyl CC pro WoT, ale pro WoWp, který jsem hrozně rád natáčel a fakt mě ta hra bavila, i když je to totální arkáda. Když vypukla ta kauza s Konvalinou a WG se zachovalo tak, jak se zachovalo, tak jsem se té pozice dobrovolně vzdal, i když mě to mrzelo. Byl to určitý způsob protestu proti WG a jejich chování vůči komunitě. Následně jsem se zapřísáhl ukončit natáčení her od WG (což stále trvá) a jelikož se nic nezměnilo, tak jsem i všechna videa z her od WG později odstranil ze svého kanálu. Prostě reklamu jim dělat už nebudu.

S odstupem času se na to dívám s úsměvem. WoT ani jiné hry od WG jsem nezapnul už víc jak půl roku. Úžasný přístup Kajíčka i samotného WG mi všechny jejich hry natolik znechutil, že jsem raději přešel k AW. A kupodivu, jsem mnohem spokojenější 🙂

whitmánek
Čtenář
whitmánek

přesně tohle jednoduché řešení měl Kajiček na dlani….. ale což…..

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Já jen, aby ty světlejší zítřky nebyly v tradičním východním stylu …

Vortho
Čtenář
Vortho

Východní styl už tady panuje. CZ/SK scéna se z něho vlastně ještě nikdy nedostala. Asi nějakej pozůstatek komunistickýho myšlení. Sám to tady vidíš… My nemáme šanci bejt spokojený. Ne kvůli CM, ne kvůli WG, ale kvůli sobě. Lidem chybí nadhled, objektivnost, rozvaha, empatie… pořád viděj jenom sebe a svoje potřeby, kterým se všechno musí ohnout.

Vortho
Čtenář
Vortho

Já nevím, co od pozice CM čekáš. Dost možná to nevíš ani ty sám.
Komunitní management je relativně (asi tak 15 – 16 let) nový odvětví, v každý firmě ta pozice obnáší něco lehce jinýho, v každý jsou s tím spojený jiný pravomoce a povinnosti (ve WG je to úplně obyčejnej pěšák evidentně, jinde klidně pracovník, kterej má zásadní vliv na priority vývoje a opravy chyb)… takže už je asi načase si uvědomit, že to, co se ti asi nelíbí, není v Kájovi, ale v tom, jak si WG tuhle pozici postavil. Anebo že ji špatně pojmenoval.
Každopádně je zjevný, žes s lidma nikdy nepracoval, takže netušíš, jak náročná práce to je… a že CMka jsou obecně (zatím) nedoceňovaný.

uohfuhuidfhvfuhuifhvdfuvhcuvhdfuvhduidf
Čtenář
uohfuhuidfhvfuhuifhvdfuvhcuvhdfuvhduidf

Nevím VIJACZ, jestli s tebou ty lepší zítřky budou?

VijaCZ
Člen

Moc bych si lepší zítřky přál, věř mi že upřímě.

Glock17
Čtenář
Glock17

Vzhledem k tomu, že K. mi na ofiko fóru zabanoval hlavní účet (kvůli naprosté ptákovině*) i pedoúčet (kvůli naprosté ptákovině*) a taky 2 DDÚ (“další diskusní účty”, taky kvůli naprosté ptákovině*) … a já jsem objevil Styxx, wotko.cz a taky ViJu a taky pár dalších víceméně rozumných lidí… Všechno zlé se v dobré obrátilo.

OK, nic ve zlým. Ať se Ti daří v novém zaměstnání, K.

*ptákovina – nesmyslné pravidlo diskusního fóra

Post Scriptum
Ta fotka s Krtečkem je děsivá. Tu bych nepřál ani nejhoršímu nepříteli, protož by na něj z internetu lezla ještě za 100 let.

Vortho
Čtenář
Vortho

Co je smysluplný a co nesmyslný určuješ teda ty, ano?

Glock17
Čtenář
Glock17

Jasně, mám na to i ouřední štempl. Chceš ho vidět? 😉

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Ale musí se na něj zajít podívat osobně, co? 😂

P.S. nebo kdyby chtěl, může si dojít pro štempl k nám, na východě, do první krčmy …

Rovano
Čtenář
Rovano

A neodbanovali Tě nedávno náhodou? jakej máš nick?

DarkAli
Čtenář
DarkAli

Za mě to byl posera který odpovídal na co chtěl a na co vyloženě nechtěl ani koukat to smazal. Problémům se vyhýbal jak alkoholik sodovce. A jestli ze své pozice nedokázal nic ovlivnit pak tedy nač ta pozice existuje. Přeju mu vše dobré ale jeho odchodu nelituji.Můj názor.

Glock17
Čtenář
Glock17

Proč ta pozice existuje? Proč existuje hromosvod (správné označení bleskosvod)?

DarkAli
Čtenář
DarkAli

Vstoupit do diskuze…Nebyl tam otazník pro upřesnění. Bleskosvod pro koho a kam? V tuhle chvíli mě vůbec nezajímá žádná kauza žádné arty ano/ne ten člověk nebyl schopen odpovědět ani na banální otázky natož něco řešit. Pokud po tomhle pánovi v jeho kanclu nadzvedne následník koberec všechno tam najde pěkně zametené.

Glock17
Čtenář
Glock17

Takový člověk má firemní kodex, který mu zakazuje být nestranný, resp. čí chleba jíš, toho píseň zpívej. Takže když mu zaměstnavatel řekne “o tomhle nemluv, tohle zazdi, o tom nic nevíš”, tak co může emploj dělat?

CM je od toho, aby se na něj hráči mohli vyřvat, svést na něj všechny bugy ve hře… a potom se uklidnili a hráli dál.

DarkAli
Čtenář
DarkAli

Vstoupit do diskuze…Pravdivé a smutné.

Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Přesně tak, hejtovat umí každý, ale ne každý si zjevně umí představit, že CM je v prvé řadě zaměstnancem WG…

Vortho
Čtenář
Vortho

On každej pracovník musí něco ovlivňovat?
Z toho, co xkrát psal, mi nepřišlo, že by jeho prací bylo odpovídat na všechno (tady přichází fakt, že WG bohužel na tohle žádnej tým nikdy nesložil, ale to je jiná kapitola). Jeho prací bylo komunikovat. Odpovídat na všechno a komunikovat je rozdíl. A když máš v náplni práce ještě další věci, tak odpovídat na všechno je KUPODIVU mimo tvoje lidský schopnosti. Je chyba WG, že nezřídil na fóru nějakej support tým. CMko komunikuje s hráčema z reprezentativních důvodů, pro pocit přítomnosti firmy. Ne jako asistenční služba.
Že by mazal, na co se mu nechtělo odpovídat, to i ty sám víš, že je blbost… by to fórum bylo jinak vytřízený 😀

Ďábel
Čtenář
Ďábel

Tvůj názor Ti nikdo nebere ale co ty víš co směl a co nesměl ? Jaké měl podmínky ve smlouvě atd ? A byl to jeden člověk co podle mého nejvíce komunikoval s lidma a snažil se řešit problémy které byly řešitelné a před ním to nikdo neudělal a podle mého přicházíme jako CZ/SK komunita o naseho zastánce ať se jedna o cokoliv

Vortho
Čtenář
Vortho

Lidi bohužel viděj jenom to, na co nereagoval… a ne i to, na co reagoval, co vysvětlil, že občas i něco naznačil (dal takovej teaser)… Nevím, jestli je to nějakou mentalitou, že pranýřovat někoho je prostě zábava, nebo obviňujou z nereagování jenom proto, že si jeho posty nečetli… Já na na fórum páchnu sotva párkrát za měsíc a jeho přítomnost jsem viděl. Asi jsem měl celou dobu štěstí na správný vlákna, nebo… se snažil bejt vidět. Před létem pravidelně vytapetovával panel, kde jsou čistě recent posty staffu, takže pro hráče z jinejch komunit ta featura musela bejt prakticky k ničemu… ale ok, nereagoval.

Walachien
Čtenář
Walachien

Hele tady nejde o nereagování. Pokud člověk zamlčuje pravdu a snaží se ji vyvracet lží, ať už je to na popud zaměstnavatele nebo ne, tak je prostě(jak to slušně napsat?) i v reálném životě. Nebavme se o čištění fora z pozice moci k obrazu svému. Dobře za vše může zaměstnavatel a dotyčný dostává plat za to, že bude dělat špatné věci?? Nechceš dělat špatné věci odejdi, jinak se nediv, že se na tebe snese ta kritika.

Vortho
Čtenář
Vortho

Neznamená “zamlčuje pravdu” ve skutečnosti spíš “nereaguje podle našich představ”? Vůbec bych se tomu totiž nedivil…

PANZERHUND
Čtenář
PANZERHUND

Prosim vas,je to mimo temy ale potreboval by pomoc…mam repalye co by som chcel nahrat s patchu 1.5.3 ale v tom novom to neviem prehrat…co by som si mohol spravit ? dakujem za pomoc 🙂

Vortho
Čtenář
Vortho

Po každým větším updatu (a občas i mikroupdatu) starý replaye obvykle nejdou přehrát. Musíš si jedině kdesi na netu najít, stáhnout a nainstalovat klienta ve verzi, v jaký potřebuješ. Vzhledem k tomu, že ale 100% půjde o nějakou stránku třetích stran, tak bych to vnímal jako rizikový. Navíc stahovat, rozbalovat a instalovat desítky GB kvůli spuštění replaye? Kašlat na to 😀

PANZERHUND
Čtenář
PANZERHUND

diky o rok pozdeji som zacal hrat zase tanky a chcel by udelat ten video lebo je to o 3 markoch jinak venuju inej hry na pro urovni *upraveno* jen wotko ma taha proste je to satel dobra hra 🙂

(smazani odkazu: reklamu na svuj youtube kanal si delej nekde jinde – G.)

Vortho
Čtenář
Vortho

Jj, já i když si několikrát řeknu, že mě to už moc nebaví, tak si vždycky těch pár bitev pro ten pocit musím dát 😀 Si vzpomenu na nějakou většinou německou mašinku a už to jede…

prde1966
Čtenář
prde1966

PANZERHUND – ono je to zhruba tak ako ti radí vortho. Ale detailne by ti asi vedel poradiť Marek – WoTmaniaxxl – https://www.youtube.com/user/WoTmaniaxxl – skús mu napísať, ten robí staré hry bežne a možno ti poskytne práve tú tvoju verziu čo potrebuješ

PANZERHUND
Čtenář
PANZERHUND

dakujem krasne 🙂

Merlin
Čtenář
Merlin

A nebude to ovela jednoduchsi dovod na jeho odchod, ze zamestnavatel nebol spokojny s jeho pracou. Staci si pozriet cudzojazycne fora ako tam komunikuje ludia na to zamestnany.

Vortho
Čtenář
Vortho

Jup, stačí si prohlédnout cizojazyčný fóra, abys zjistil, že suploval i na EN…

Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Tak si prosím projdi EN forum, tam na svého CM jedou pěkný flame 🙂 nikdo se jim tam nevěnuje.

Gogt
Čtenář
Gogt

Dalsi co odišiel vdaka nenaplnenej vizii ?

PeeTee
Čtenář
PeeTee

toto mělo vedení WG udělat samo za “vyřešení” kauzi kovalina,nope mě to teda není líto a doufám že vysmahne na dobro jako ta holka co tam byla s ním…

sindelarova92_monca
Editor

kterou myslíš?

Vortho
Čtenář
Vortho

Možná myslí Oanu… 😀

Chen
Čtenář
Chen

Ten článek je celý psaný jako recese?

Sstyx
Čtenář
Sstyx

Ne, já to myslím vážně. Opravdu je mi to líto….

Chen
Čtenář
Chen

Tomu nejde uvěřit.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Svědčí to o Tvém značném nedostatku jak fantazie, tak empatie.

Vortho
Čtenář
Vortho

Taky si říkám. Že by někdo v Česku ocenil něčí snahu, tomu fakt nejde uvěřit…
(teď možná někdo utrousí, že ode mě to sedí)

Pavel
Čtenář
Pavel

Je vidět, že s ním nemáš zkušenosti z pozice hráče.

par333
Čtenář
par333

No konečne, ale už pred rokom bolo neskoro.

Panicek
Čtenář
Panicek

Myslim,ze je konecne sance se ukazat,ze problem je ve Vijovi a ne v CM…..protoze pokud novacek neprijme kazdy jeho stihomam za svatou pravdu, tak bude opet spatny…..

Vortho
Čtenář
Vortho

Doufám, že novej CM bude silná osobnost, co se nebude bát si “ušpinit ruce” a nebude se bát některým případům jasně ukázat mantinely 😀 Nějakou citlivou duši česká komunita na týhle hře sežere.

12Stig12
Čtenář
12Stig12

ty jo, co se to děje? Včera zpráva, že Hribik jde pískat KHL a nebude dá kur.. ehm kazit extraligu, dnes, že se pakuje Velký ochránce komunitního cheatera

sindelarova92_monca
Editor

samý “lepší” věci, co?

12Stig12
Čtenář
12Stig12

jo, pokud na sudího nadávají všichni fanouškové, nehledě na to, komu fandí, tak to něco ukazuje. Co se týče Káji – tak co se týče banů, tak víc se jich točí snad jen kolem DandyLegendy (i když ten je dostává a nedává), protože snad i Zmrdus od Agraela nerozdal tolik banů jako Kája (ať už osobně či nepřímo pomocí nařízeníma o banováním všeho, co obsahuje jen nepatrnou zmínku o Konvalinovi)

Vortho
Čtenář
Vortho

Hele, a seš si jistej, že tolik lidí, kolik jich ********* zabanoval, do český sekce někdy chodilo přispívat? 😀 Se tady z dvaceti třiceti lidí dělaj stovky… nádhera

Vortho
Čtenář
Vortho

Btw, co se teď koukám, rozdal u Agraela k sedmi stovkám banů za loňskej rok… tolik lidí do český sekce WoT fóra nepřispívá. Ani nepřispívalo (i ta stovka bude imo moc, během tý kauzy to byly tak dvě stovky jednorázově aktivních). Nedivím se, že je za tou kauzou a Kájou taková stopa, když se i teď (nemyslím jenom tohle) objevuje tolik přehánění, dezinformací a nesmyslů… kterým lidi tak rádi podléhaj.

12Stig12
Čtenář
12Stig12

neměl jsem na mysli jen permabany, já třeba dostal 14 dní jen za, že jsem k článku, kde bylo napsáno, že na stream či co dorazí spešl host, napsal něco ve stylu: nene, on dorazí Konvalina a bum 14 dní. S těmahle časovýma si myslím, že možná má víc. Navíc je otázka jestli těch 700 bylo celkových či jen *********

VijaCZ
Člen

Vortho, ta listina s dvěma tisíci podpisů na foru stále je? Nebo zmizela a ty zkoušíš jak maj lidi krátkou paměť? Dvě stovky a dva tisíce je zatracenej rozdíl na foru kam běžně pravidelně chodí kolem 50 lidí ( dneska už tedy 20, zbytek má ban )

Vortho
Čtenář
Vortho

Stig: Já taky neměl namysli permabany, ale celkově. Lidi, co si stěžovali, že dostali ban & jsem to číslo o něco nadnesl, protože ne každej se o tom samozřejmě musí svěřovat a využívat to k podněcování vzteku vůči komunitnímu týmu. Ad tvůj ban – jak jsem psal – nehádám se, že pak už to brali automaticky do řady všechno, nesmyslně. Ale zas tady máš to, že se o tom vědělo, tak nač to pokoušet? Já si myslím, že se bez toho dalo obejít. Jenže ne, lidem to bylo zakázaný, ale lidi přesto museli… klidně různejma oklikama (schválně obcházet pokyny módů? wtf?). Jak kdybys měl v lese na každým desátým metru ceduli “Lov zvěře střelnými nebo kontaktními zbraněmi zakázán!” a ty lidi si řekli “no tak si vezmu laso a ty srny budu škrtit”… úplně retardovaný chování. Mám mozek a oči. Vidím, že je situace vypjatá, vím, že i komuniťáci jsou jenom lidi, že i na ně to je tlak, tak se nebudu chovat jak máčo a nebudu zbytečně přilejvat do ohně postem, kterej je úplně k ničemu a nikomu nic nepřináší. Ale to by se každej nesměl cejtit výjimečně a důležitě… Ten Agraelův mód sám za loňskej rok rozdal skoro 700 banů, spolu s ostatníma 1500. Vem si počet Agraelovejch pravidelnejch divaků a běž mu do chatu psát, jak mu módi zlikvidovali komunitu… Bude to stejně hloupý. Ty lidi nikdo nenutil porušovat jednoduchý pravidla. Vysrat se na jmenování k11 jakýmkoliv způsobem (což dává smysl, vzhledem k tomu, že se tohle jméno jasně nebo skrytě spojovalo s urážlivým podtextem) a nebejt vulgární nebo provokační. Věř mi, že jsem na jinejch fórech viděl podobně vyhrocený kauzy a staff tam byl vždy ráznější – budeš to vytahovat? Budeš to připomínat? Tak ban, bez diskuze. Dav dostal volnej prostor se vyjádřit, stačilo dodržovat úplně primitivní podmínky, leč ne všem se to podařilo. Psát na fórum “konvalina11 je cheater” je úplně stejně proti pravidlům jako “12Stig12 je cheater”, protože no naming & shaming. Nikdo z nás není k takovejm soudům kompetentní, takže z naší strany to bude vždy jenom osočování a napadání, ať jsou důkazy sebevíc zřetelný. Pravidla totiž musej platit plošně. Jak určit “jo, tohle už je dost jasný, že je to cheater, tak ho necháme lidma pranýřovat”? Nelze na to mít žádnej obecně platnej vzorec. Ta kauza byla ze strany hráčů daleko víc nezvládnutá než ze strany staffu. Je sice hezký, že komunita hází vinu za svojí neschopnost na CM (za všechno vždycky může support, zlatý pravidlo každý hry), ale smysl to fakt nedává. Každej jsme svéprávnej, každej máme možnost volby, klidně odchodu, pokud se nám nastavený podmínky nelíbí. Ale neakceptovat je jejich porušováním, nikoliv odchodem, to je někde na úrovni dětí. Zkrátka jsi to schytal za demenci ostatních hráčů, který situaci schválně gradovali, ale nepomýšleli nad následkama, že to jimi rozjetý soukolí semele jiný hráče, ne WG. Vija: Pořád tam je. Nepřekvapuje mě ale, žes ty zapomněl zmínit, jak ta petice fungovala – lidi přišli, napsali “souhlasím” a zas šli, naprosto drtivá… Číst vice »

DoktorKevina
Admin

Odchod Káji je pro někoho smutná, pro jiné šťastná událost. Ať to každý vidí jakkoli, není potřeba se tu hádat, kvůli tomu co bylo. Za mne mu přeji mnoho úspěchů v budoucnu, jak pracovních, tak i osobních.
Máme i vizi světlých zítřků, Kájův nástupce to s komunitou nebude mít lehké. Bude se muset vypořádat se spoustou problémů a názorů. My, jako hráči WoT a komunita, můžeme jen doufat v jeho dobré schopnosti a i my sami mu můžeme pomoci v jeho práci.

Diskutéry tady prosím trochu o klid.

Vortho
Čtenář
Vortho

My jako komunita pomůžeme asi nejvíc, když budeme očekávat pouze to, co od člověka s jeho pozicí očekávat můžeme, a nebudeme si frustrovaně vylejvat srdíčka, když budeme mít přehnaný očekávání a on nám je náhodou nesplní…

DoktorKevina
Admin

Výjimečně s tebou plně souhlasím.

prde1966
Čtenář
prde1966

Nechcel by som takto odchádzať zo žiadnej práce alebo postu. Kájo sa nechal zomlieť – išiel tam z ideálmi a odchádza s …. Ak má gule, možno sem konečne niečo napíše ale asi je to zase pod “jeho úroveň” tak ako mnoho krát na fóre. Drž sa. Nech sa ti naozaj darí.
Vijo, skús ho po čase pozvať na pokec. Ak nemá v zmluve klauzulu o dlhoročnom mlčaní možno by to bolo zaujímavé popovídaníčko. Ale pochybujem.

Vortho
Čtenář
Vortho

Imo už tehdejší interview neměl Kájíček zapotřebí, ne v tom provedení

VijaCZ
Člen

Možná by to zajímavý bylo, popovídat si s Kayi4kem člověkem a ne s Kayi4kem WG robootrokem. Jen nevím jestli o to mám zájem, tý hořkosti se nastřádalo docela hodně. A to chce odstup, dlouhej odstup, aby to vyprchalo. A spíš než k počítači by sme si pak měli společně sednout k pivku.

Sir__Lynx
Čtenář
Sir__Lynx

Robootrokem? U tebe je krásně vidět, jak problém přerostl do osobní roviny. Fakt si myslíš, že zaměstnanec může na “plnou hubu” prezentovat vlastní názor? Asi těžko, zamysli se nad tím.

Glock17
Čtenář
Glock17

Robootroka má z Futuramy. 😀

Chen
Čtenář
Chen

ad Vortho – ty jsi tak blbej nebo tak navedenej?

Vortho
Čtenář
Vortho

A ty tak tupej nebo omezenej?

uohfuhuidfhvfuhuifhvdfuvhcuvhdfuvhduidf
Čtenář
uohfuhuidfhvfuhuifhvdfuvhcuvhdfuvhduidf

Ne, on je ten chytrej a ty ten blbě navedenej. 🙂

DoktorKevina
Admin

Běžte si to vyříkat na pískoviště . . . všichni tři. . . taky to nemusí dopadnout dobře!!!

Vortho
Čtenář
Vortho

Já si s ním nemám co vyříkávat. Pro mě je to cosi, co zakřičelo ze tmy, tak já do tý tmy akorát zakřičel zpátky 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Až před tebou někdo vyskočí z okna, tak ty skočíš za ním? Já se Ti divím, že naskakuješ na výkřiky naslepo.

Vortho
Čtenář
Vortho

Pořád je to živá bytost, která taky občas potřebuje trochu pozornosti 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Dám ti radu zcela zdarma…

NEMUSÍŠ ODPOVĚDĚT NA VŠECHNY POSTY

Rovano
Čtenář
Rovano

Nebo je číst, když tu zapadnou.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Piste si tu cokoliv, ale kdyz nepocitam Sstyx, tak jediny dospely nazory tu pise Vortho…ohledne Kajicka.
Taky si myslim svoje ohledne te hry a lidi, co v ni jsou nejak zainteresovani, ale jak uz jsem psal ohledne Vijy..na zaklade bezvyznamne hry cloveka nesoudim.
Nejak se v tom nesnazim ani nimrat…je mi to vcelku u zadele..co ti dotycni a jak “makaji”…myslim si o tom svoje…ale vidim to tak, ze i treba Vortho to vidi tak nejak…treba jako vetsina, ale vi, kdy je to rvani decek na pisku…kdy volani do tmy a tak nejak ho chapu a i ty, kteri proste napisou…dekujeme, odejdi..vypisovat tu nejake urazky a pod…zbytecny…
Ja se Vortha zastanu a preju mu, aby tu vydrzel psat co nejdele..on jedinej tu dokaze napsat neco od A do Z…a to o vsem, i v cem treba s nim nesouhlasim, ale vyjadruje se ke vsemu rozumne…dospele.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Jo, ale ke všemu, do pr**le, KE VŠEMU 🤯

O.S.: jenom v tomhle vlákně to dělá 31 příspěvků …

Vortho
Čtenář
Vortho

glock: Víš, že to mě nikdy nenapadlo? 😀
Lumperion: Díky, jsem rád za každýho, kdo ví, že se dá respektovat & nesouhlasit 😉
Zdenek: Takže z “KE VŠEMU” se stalo “k cca každýmu druhýmu postu”. Jsem se tentokrát trochu rozjel. #sorryjako (už jsem ale napsal asi všechno, co jsem chtěl, tak snad nepřijde někdo s něčím zdrcujícím)

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Upřímně, tohle je asi ta nejlepší zpráva pro komunitu. Kája mi chybět nebude byl to typický “korporátní zmrd” (vvygooglete si to, veselé čtení) a díky tomu se zavedla na fóru diktatura. Ano později to bylo s konvalinou dost trapný ale potom se cenzurovalo prakticky cokoliv co se rozcházelo s Kájovým názorem. Já sám dostal ban na rok za nevulgární kritiku jeho fňukání ve stylu “tohle je moc těžký to by nešlo”. Teď to bylo krásně vidět na tématu domácí fronty, mizely naprosto trefné a nevulgární posty, jednu dobu bylo téma o 3 strany menší. Co taky čekat od někoho co z Minsku dostal padáka za neschopnost a dostal na vybranou, buď pá pá a nebo jdi do Paříže dělat komuniťáka. Takže co jste mohli asi tak čekat. Opravdu co se mu skutečně povedlo byla solidní ignorace a likvidace CZ/SK komunity, to se předtím nikomu před ním nepovedlo, za to má u mě 1*. Jinak nezvládl prakticky nic. Ano sice se říká že nakonec se o všech mluví jen dobře, sorry ale tady se to nedá, zkrátka mě nic nenapadá co bych o něm mohl říct pozitivního. No ještě ať letí za ním i konvalina11 a opět obnovím platby.
Jinak nějaké info kam jde? Já jen abych se té korporaci vyhnul obrovským obloukem.

Pavel-13
Čtenář
Pavel-13

1+

Vortho
Čtenář
Vortho

S banama nebo mazáním na (jakýmkoliv) herním fóru to nikdy není úplně tak, jak uživatelé rádi říkaj… o tom už jsem se sám přesvědčil bez nadsázky snad tisíckrát. 😀
Jestli Kája rozložil komunitu tím, že neposlal do háje k11, tak je na zamyšlenou ne že se tak stalo, ale jak se tak mohlo stát… Komunitu fóra čítá tak deset maximálně patnáct lidí. Co tam občas přijde navíc, to není komunita. Na herní komunitu to žádnej dopad nemělo. Z těch lidí, co říkali, že po tomhle nebudou hrát, jedna sorta už nehrála předtím a ta druhá hrála dál (sledoval jsem to, stejně jako jsem sledoval, jak si z toho i např. karnovak dělá srandu)… Ale to je přesně to, o čem jsem už psal – komunitní náladu si hráči dodělali sami. Kája byl nástroj, hráči příčina.

“Co taky čekat od někoho co z Minsku dostal padáka za neschopnost a dostal na vybranou, buď pá pá a nebo jdi do Paříže dělat komuniťáka.” Můžeš to nějak doložit, nebo jde o další počátek “tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou”? Vyhazoval chudáky aktivní CC, z postu producenta ho vyhodili a jako nebohýho Semira přiřadili jednou k dopravákům, tak tady Káju poslali dělat komuniťáka… to jsou informace zase 😀 Že se s neschopnýma a nespolehlivýma zaměstnancema v soukromým sektoru pracovní vztah rozvazuje, koho to zajímá, že… Kdybys někdy dělal v nadnárodním korporátu, tak víš, že je úplně běžný (častý), že si zaměstnanec požádá o změnu a je-li to v možnostech společnosti, tak vyhoví. Eekeboo taky neopustil post komuniťáka a nešel kecat do videí, protože zlobil 😀

I když zrovna u toho eekeboo bych byl zvědavej, co by na něj naše česká komunitka řekla… protože přijdeš do EN sekce, chceš tam sdělit nějakej názor (protichůdnej s názorem WG) a v ten moment kde se vezme tu se vezme eekeboo a začne ti argumentovat, proč je tvůj názor špatnej a proč je ta změna skvělá. Pokud se nedejbože chytíš a opanuješ mu, tak ti na tisíc a jeden způsob začne vysvětlovat, proč je tvůj názor naprosto bezvýznamnej, proč seš i ty bezvýznamnej, jak moc seš blbej, jak jsou úplně bezvýznamný tvoje obavy… a když mu řekneš, že tohle není jeho náplň práce, tak ti začne hrozit banem. Tenhle týpek feedback nesbírá, ale znehodnocuje. Nezapomenu, jak jednomu hráči na férovku napsal, že nemá dostatečný matematický znalosti, aby porozuměl grafům, který předkládá. Lidi přesto spokojený. Kája byl taky ironickej, jízlivej za hranou profesionality, ale zároveň měl sebereflexi, aby to uznal a změnil.

Tohle mi fakt nedalo…

RozaMadMax
Čtenář
RozaMadMax

Kája byl špatnej už než přecházel do Minsku, co předváděl tam to všichni víme a po návratu do Paříže tomu dal jen korunu.
Občas se dostanou lidi někam na co nemaj a bohužel pro nás se tam Kája udržel dlouho. se tam někdy dokážou dlouho udržet.

PS: Od konvaliny neni extra nějaká komunita, protože po tom, co se mohli psát jen sluníčkové věci je spousta lidí co měla něco v hlavě a nebyli ovce pod banhammerem. Za co se dávali bany se dá dohledat i to jak neschopní a špatně proškolení brígádníky teď na fóru maj.

Makaan
Čtenář
Makaan

Dle čtení s ním Sstyx měla dobré vztahy a věřím, že udělal spoustu práce, kterou nevidíme.

Ale ať se snažím být objektivní sebevíc, nebudu jen z těch, kterého tento odchod rozesmutní. Kája byl trochu v nezáviděníhodné pozici, na druhou stranu si ji sám vybral a byl za ni placený.

Já si s Kájou narazil na jednu přímou zkušenost, kde spolu s Milošem Jeřábkem udělali z lidí blbce na oficiálním WG streamu a přihlížel jsem dění na fóru, kde si myslím, že některé jednání komunitního týmu bylo zcela mimo.

Tohle řečeno, nemá smysl na něj útočit přímo a dle mého osobního názoru by mělo z WG odejít mnohem více lidí, protože někteří jsou tam zcela nekompetentní a to zcela určitě není jen o jedincích.

Tak snad se aspoň v CZ/SK komunitním týmu teď blýská na lepší časy.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Blyska se na lepsi casy? V cem? A hlavne v cem ma byt zmena kontrase pro vase dalsi hrani? V nicem..vse pojede dal ve stejnych kolejich. Ze vas nekde zabanuji na nejakem ofiko foru? S dalsim hranim to nesouvisi, takze jde jen o ega…par sebestrednych pro hru bezvyznamnych jednotlivcu neunese pocit odmitnuti…ze nebyla docenena vaha jejich bezvyznamnych slov…
Mozna Sstyx jako jedina ma “pravo” se vyjadrovat ke Kajickovi, proste ti ze soukoli a ne nejaci egoisti ze zaplavy zmaru…jen lidi s nim v pracovnim spojeni se muzou adekvatne vyjadrit…ostatni jsou steky.
Vija…v pohode, at pise o hre jako takove i nadale, ale tohle? Co tim sleduje? Ze treba funkci obsadi nekdo jemu znamej? Jzs jste jen hraci…zakaznici..bud si z toho produktu neco zakoupite, nebo ne…to je jedina vec, kterou muzete resit…ja osobne bych do te pozice dal nekompromisniho cloveka…medialne neznamyho, ale rozhodnyho…ne snad radoby oblibenyho youtubera…ani jeden z tech, ktere jsem kdy videl, na tu pozici nema…a snad tam nebude dosazen clovek, kterej je nekde hojne lajkovanej na nejakym youtubku.

Gogt
Čtenář
Gogt

J tak nech je tam dosadeny Konvalina11, pretoze je to obraz celej komedie… je to ten najlepsi sposob ako ukazat ze patri medzi komunitnu spicku a je prinosom pre vsetkych…

Lumperion
Čtenář
Lumperion

No ja ti nevim…kdyz tu hru zapinam, zapinam ji s tim, ze si chcu zahrat a to mi je umozneno v kazdym pripade…takze at je na tom lehkozivnym postu Franta nebo Pepa, je mi to u zadele…na par kliknuti ke spusteni hry to u mne nema zadnej vliv :-).

過敏的
Čtenář
過敏的

Navrhuji Sirfocha, k WG byl hodně upřímný a jen tak se s nimi nepáral…… 🙂

Makaan
Čtenář
Makaan

SirFoch by byl pro WG excelentní zdroj feedback k samotnému stavu hry – platí u mě za jednoho ze skutečných top hráčů World of Tanks. Ale ne, na manažera se fakt nehodí, je “salty” a 18+, je to jeho osobnost a i styl prezentace jakožto streamera.
Na komunitního manažera je potřeba jiných kvalit. Tohle řečeno, WG by udělalo extrémně dobře, kdyby sestavilo tým z lidí, kteří jsou skilled hráči-veteráni, mají propojení s komunitou – tedy např. právě SirFoch, QuickyBaby, Skill4ltu, Circon, MartyVole a další a jednou za čas si je zvalo a s prominutím jim ku.evsky dobře naslouchalo. Neříkám, že jsou dokonalí všude, ale v 70-80% věcí mají naprostou pravdu a kdyby jim WG naslouchalo, je WoT takřka jistě lepší hrou.

過敏的
Čtenář
過敏的

To bylo myšleno ironicky, ale mám ho rád, říká tak nějak co mu přijde zrovna na jazyk a hráč je to výborný.

Makaan
Čtenář
Makaan

Právě proto, že jsem zákazník, se docela dost cítím v právu mít názor na hru, resp. produkt, do kterého jsem dal nemálo peněz. Pro mě to je změna k lepšímu, protože pokud se obmění komunitní tým, zvážím i přispívání na oficiální forum.
Nemůžu mluvit za jiné, ale za současných podmínek jsem tam vyloženě nechtěl postovat, měl jsem pádné obavy z banu už jen za to, že vyjádřím třebas jen trochu kritický názor. Konstruktivní kritika a naopak i pozitivní feedback jsou věci, o které bych se velmi rád dělil s lidmi na ofic. CZ WoT fóru – ale nejsem tam už pár let právě kvůli Kájovi a postupu komunitního týmu.
WoT beru jako svůj koníček, myslím, že mohu přinést skutečně kvalitní feedback i kritiku a je mi popravdě v této věci vcelku jedno, co na to ostatní hráči. Hru mám rád, ale stejně jako se snažím fóra neplevelit, tak jsem nechtěl riskovat BAN z fóra jen proto, že se někomu nelíbí můj názor. To se s odchodem Kájíčka změnit může a osobně v to doufám.
Na osobní úrovni ho nesoudím a soudit nebudu, jak správně říkáte, neznám ho. Na té pracovní úrovni ovšem můžu mít svůj názor a to jednak jako zákazník, dále jako velmi zkušený hráč a v neposlední řadě pracuji v podobné funkci, takže mám aspoň rámcovou představu, co ho čekalo a jaký tlak na něj byl. Nehledě na to, že si pevně stojím za svým – svou práci si vybral dobrovolně a byl za ní nepochybně dobře zaplacen. Nebudu ho litovat a ani omlouvat – pokud na to nemá, z jakýchkoliv důvodů, jsem přesvědčený, že mu nikdo pistoli u hlavy nedržel, když byl, jak tu ostatní říkají, “hromosvodem” – mohl kdykoliv odejít. Je svéprávný a není otrok.

Vortho
Čtenář
Vortho

“nepochybně dobře zaplacen”
Hmm… nemáš šajn, na jaký úrovni se platy v tomhle odvětví pohybujou, ale byl nepochybně dobře zaplacenej… že by další, co si sedá na zadek ze slova “manager”, ať už je před tím jakýkoliv přídavný jméno?

Makaan
Čtenář
Makaan

Beru to naprosto jinou logikou – předpokládám, že Kája “papír na hlavu” na hlavu nemá, tudíž si vybere práci, kde je plat pro něj adekvátní a tedy “dobrý”. Mám za to, že normální lidská bytost v poměrně dost vyspělé Evropě nebude dělat dobrovolně práci za plat, se kterým není spokojená nebo je to almužna. Výjimkou budiž nějaké unikátní, kritické a nebo zdravotně ovlivněné případy, ale nevím o tom, že by Kájíček byl takovým jedincem.
A pokud někdo v dnešní době pracuje pro moderní velkou společnost za almužnu a nemá proto velmi vážné důvody, tak je to z mého pohledu slabý kus a s takovými nemám slitování, fňukálků a blbců je na světě fakt plno.

Akiro
Čtenář
Akiro

Kaja možná bude chybět.Což se ale zbavit toho šaška Vortha?Už mě celkem dost vy****,jak ke všemu musí napsat svoji sr****.Hraje si na nějakou učitelku češtiny v první třídě….

過敏的
Čtenář
過敏的

Akiro, ty jsi hnup.

Akiro
Čtenář
Akiro

Blaaa blaaaaa. Štve tu víc lidí tou svou potřebou ke všemu psát kecy

過敏的
Čtenář
過敏的

Stve, protoze ma pravdu….nema potrebu lezt nekomu do riti….vime o kom se bavime..😉😂😁

Akiro
Čtenář
Akiro

Ne pravdu nemá jen mele h****

Vortho
Čtenář
Vortho

Za interpunkčním znaménkem se dělá mezera. Není zač.

Akiro
Čtenář
Akiro

Na to jááá ti jebuuuuu nicko 😁😁

sindelarova92_monca
Editor

ale notak, až tak by to nemuselo bejt, ne 🙂

Rovano
Čtenář
Rovano

Co se zbavit všech, co vystupují rádoby anonymně?

Akiro
Čtenář
Akiro

Tak Ahoooooooojjjjjjjj a zavři dveře prosím.

過敏的
Čtenář
過敏的

Pokud ti stačí diskuze o tom, že ” jedna artynka je větší nežli ta druhá” tak bych možná raději být tebou, začal kupovat nějaký dětský časopis.

Akiro
Čtenář
Akiro

Zavři za sebou pořádně pořád sem prosakují nějaké s****

DoktorKevina
Admin

Hoď se do klidu a mluv slušně!!!

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Akiro dávej si pozor, ten blob je hodně přilnavý a hledá si nového kamaráda … naposledy si říkal Zdenek125 a lepil se na mě 🤣

過敏的
Čtenář
過敏的

Poslední dobou je tady nějaký Hujer a neustále někomu leze do řiti. 🙂

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Která nová slovíčka na své cestě k lidoopům jsi se od minula naučil? Vypadá to, že to dost flákáš …

P.S. doktore neboj, za víc mi to velké hnědé nestojí 😉

過敏的
Čtenář
過敏的

Učím se od tebe to víš, ale možná by jsi do té Paříže mohl jít ty, tam máš zadků, to by jsi nevylezl z těch řití celý měsíc.

martyEF
Čtenář
martyEF

no jeden pryč pár jich zbývá, opravdu má někdo drzost považovat tohoto člověka za kvalitního CM, který bránil usvědčeného podvodníka a zapříčinil svým jednáním odchod od wotka nejednoho hráče?

Le3ky
Čtenář
Le3ky

Tak nech sa dari v novej praci, vela stastia

kecut2
Čtenář
kecut2

Jsem rád za Viju. Opravdu jsem si o něj dělal starosti. Jeho zapšklost, zatvrzelost, zloba na Káju, či snad celé WG hraničila s patologickým stavem. Ty jezdící texty, jak by jinak platil, ty brečíky v každým videu, že něco nejde, nefunguje, je špatně, ale přitom on sám tu hru hraje…. Doufám, že už je od toho pokoj a nastane i tady nějaká léčba a my jako jeho diváci oceníme nadále informační povahu jeho videí.

過敏的
Čtenář
過敏的

S tím bych bohužel nepočítal, VIJA si najde hned něco jiného a nejhorší je, že i když mluví z cesty tak si myslí, že má pravdu.

Guderian
Čtenář
Guderian

Neviem koľko toho WG dovolí CM, no veľa toho nebude. Ale odvahu mal ked prijal funkciu a položil hlavu na špalek:)
Viac menej CM čo pozerám je pre WG dobrý na opravu článkov/prekladov + noviniek na foru a to je asi všetko.
K11 nerátam. Je jedno či podvádzal predtým ako bol CM či počas funkcie ,je to hanba WG. Toto bola taká československá ,,wattergate” s tým rozdielom že vinník nebol potrestaný.:)

Glock17
Čtenář
Glock17

Co konkrétního čekáš od CM?

Guderian
Čtenář
Guderian

hlavne viac akcii,opravujem nejaké súťaže pre komunitu o kredity ,goldy, kamufláže, nejaké akcie ako bolo tu namaľuj tank, to bolo super atd.
Chápem, že WG nič z toho nebude sponzorovať,preto hovorim,že CM ide na tretinu vykonu, ale to je chyba WG.

Glock17
Čtenář
Glock17

1. pravidlo dalšího CM po K4 by mělo znít: “nevzbuzuj přehnané naděje hráčů” (potom si první terč jejich hněvu)
2. pravidlo “méně je více – nerozepisuj své úvahy, ale jen to, co jsi schopen prokázat” (když nevíš, napiš NEMÁM INFORMACE)
3. pravidlo “nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj” (hráči jsou rovnocennými partnery do diskuse)
4. pravidlo “nedělej vtipy” (pokud tak uděláš, viditelně označ vtip jako vtip)
.
.
.

Badysak
Čtenář
Badysak

Sbohem Dejno

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Poviem moj nazor nemusia s nim ludia suhlasit kazdy mame svoj vlastny nazor a moj nazor na temu odchodu tohto cloveka je jedna strucna veta: Nie je to ziadna strata snim alebo bez neho absolutne jedno.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

“Král je mrtev, ať žije král.”, stručné a výstižné. Kájo díky za vše, a hodně štěstí na Tvé další cestě životem.
A teď něco k té smradlavé rybě, co si říká “československá komunita”! Opět se zde, ale i na jiných fórech ukazuje, jaká jsme nevděčná a toxická komunita. Úspěch se zkrátka v zemích bývalého “Československa” nevyplácí (ať chcete nebo ne, Kája to na rozdíl od vás někam dotáhl, práci u WG nedostane každý). Jsme závistiví a jsme strašné svině! Nikdo (mimo Sstyx a pár dalších) z vás neví o čem ta jeho práce je a byla. Ale rozumíme tomu jako správní “čecháčci”! Kolik z vás někdy pracovalo pro zaměstnavatele typu WG? Z těch “chytrolínů” nikdo. U takových společností platí, že ve směru ven, jednáš dle zájmu firmy, ne dle svého názoru, a pokud ne, tak letíš! Platí tu bez výjimky staré známé: “Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.”. Nic mezi neexistuje. Tedy pokud WG v známé kauze K11 rozhodlo, jak rozhodlo, neměl Kája jinou volbu! Jenže “ta” naše slavná komunita, čítající tak maximálně 50 lidí napříč fóry, nebude spokojená nikdy. A když této “taky komunitě” předloží kdokoli a cokoli, vždy to bude stejné, jako by házel perly sviním. Tak já vám milí, “čecháčci” přeji, aby na místo Káji přišla pořádná svině, zkrátka někdo kdo si s vámi (tím myslím komunitní chytrolíny) bude doslova vytírat podlahu a bude vás banovat jen za to, že na fórum vlezete. Mor a cholera na vás nevděčníci!
P.S. A jsem zvědav, kdo se chytí první. 🙂

Guderian
Čtenář
Guderian

problém nie je v osobe CM, ale v tom,že pre WG to je čestná funkcia. Nedáva dostatočné právomoci, možnosti sa realizovať) Takže stači ak mi CM opraví bežne chybný preklad na fore a som spokojný.Viac ťažko môžno očakávať ak sa politika a pristup WG nezmeni.
Ja ocenim článok, video z WOT.Vážim si každého streamera či moderatora,ktorí robia niečo pre tuto hru na úkor vlastného času.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

To sou děsný typizovaný bláboly. Tak MY jsme závistiví, svíně, čecháčci a podobný zevšeobecňující kecy, a pak je to 50 lidí. Źe jsi schopnej něco podobnýho vypustit, to mě udivuje. Ty předpokládám s tímto děsným národem nemáš nic společnýho? V jiných zemích na forech je to samozřejmě uplně jiné, že? Nikde jediný zavistivec…

jukl
Čtenář
jukl

Já ti nevím, imho je ve firmě jako WG pozice CM v podstatě role pucfleka PR oddělení, nejedná se ani o nějaký nižší management. Očividně neměl žádné kompetence ohledně contentu pro komunitu, takže s tím ´někam to dotáhl´ bych byl opatrný. S tím souvisí i to tvrzení, že jedná pouze v zájmu firmy. Víš, ten zájem je definován lidmi, kteří mají zodpovědnost a kteří mají rozhodovací pravomoci. On tím člověkem evidentně nebyl, tak bych zas dal kolty do kapes.

RozaMadMax
Čtenář
RozaMadMax

Do Paříže furt někoho brali a pokud jsi měl dobrou angličtinu a neměl si úplně nasráno v hlavě, tak ses tam dostal :-).

pras
Čtenář
pras

Jako první se mi vybavilo přísloví o hlodavcích a lodi co už nepopluje 🙂

Ghost532
Čtenář
Ghost532

No konečně vypad. Papá Kájo. Nebudeš nám chybět. A tvoje gestapácké praktiky taky ne. S Bohem a šáteček. Muck.

Ghost532
Čtenář
Ghost532

Ještě pán Karafiát88 by mohl vypadnout s ním.

aaaaaaaaaa
Čtenář
aaaaaaaaaa

KONECNE!!!!!!!!!!