Sherman IC Firefly byla verze založená na tanku Sherman M4, mezi něž patřily také tanky s kompozitním trupem a se svařenou zadní stranou podvozku s přední části podvozku. Tato verze se nazvala Sherman Hybrid IC Firefly. Další variantou byl Sherman VC Firefly, který byl vytvořen na základě tanku M4A4 s rozšířeným motorem a širšími pásy.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
licus_10
Čtenář
licus_10

tak špatně to nevypadá 🙂

Bokumbo
Čtenář
Bokumbo

Mno nevypada …..Jestli se nezmeni parametry,tak do toho pujdu. Trosku me zarazi pene na goldu …. 239 na sestem tieru je trosku prehnany. Kdyz to porovnam s T26E3 v predchozim clanku.Ten ma na goldu jen 203.

bcstano
Čtenář
bcstano

ma svoje plusi i minusy…otacat sa bude celkom svizne ale zrychlenie a rychlost na urovni tazkych tankov…taky hybrid medzi tazkym a strednym tankom…inak nie len pri tomto strednom tanku VI tieru (napriklad aj cromwel ci T34-85M) je zabavne ze DPM maju na urovni VIII strednych ci lahkych tankov. Takto nejak vyzera balans v podani WG 🙂

Koblaster
Čtenář
Koblaster

No pomalejší verze Firefly co už je ve hře a trošku lepší DPM ale pořád u něj zamrzí ta deprese děla. Při tom jak je vysoký. Myslím že cromwell B pořád u britů vede….

Bokumbo
Čtenář
Bokumbo

Mno vidis, te deprese jsem si ani nevsiml…. Tak to je trosku traga…. Snad to zmeni….V tehle dobe je deprese 8-10 standart….nepocitam SSSR a jeji klony